הילה גווילי העבירה לנו גיבושון קסום ביום ה'

הילה גווילי העבירה לנו גיבושון קסום ביום ה'

ביום ה' ניפגשנו, מעגל רעננה והסביבה לערב קסום בהנחיית הילה גווילי שמענו סיפורים, קיבלנו השראה אישית, אבחון בצבעים ואפילו הענקנו מתנות.. לא רצינו ללכת הביתה והיה מרגש! אז רציתי להמליץ לכולן וגם לפרגן להילה עצמה- הילה יקירה, רציתי להודות לך על ערב מרתק, נשי, קסום ונינוח! כל פעם שאני רואה אותך אני מתאהבת מחדש. המפגש גרם לכולנו לחשוב, לחוש ולהתרגש.. תודה! יעל

מאיה פז

New member
../images/Emo39.gifגיבושון מעגל רעננה

היי בנות, היה מקסים בגיבושון ביום ה' !!!! תודה למארחות המקסימות דינה וקרן על אירוח מושלם! מצטרפת למחמאות על הילה גווילי שהעבירה לנו אבחון בצבעים ,קלפים ועוד ....בצורה מרתקת וכייפית! שיהיה לכולן שבוע קסום !!! מאיה

dinart

New member
האבחנות של הילה תמיד מרגשות אותי

הילה ריתקה אותנו בסיפרים וניתוח הצבעים והקלפים. פגשתי אותך גם באחת על אחת וחיכיתי בקוצר רוח להרצאה שלך. העדינות בה את נוגעת בכל אחת ואחת הרשימה אותי מאוד וריגשה אותי. ממליצה מאוד להיפגש עם הילה או לשמוע הרצאה שלה
בנות המעגל היקרות שלי
נהנית מאוד לארח אתכן בביתי. כיף לי כל פעם מחדש לראות את שיתוף הפעולה בינינו. בהצלחה לכולנו בהמשך

דינה, ותודה רבה לך על האירוח

הנעים ותשומת הלב לפרטי פרטים
הילה, נעים ומרגש להיפגש איתך. מרשימה אותי היכולת שלך לזכור כל אחת, מה שמראה את תשומת הלב האמיתית שאת מקדישה. תודה

dinart

New member
ולך על הסיור המעניין בישוב שלנו ../images/Emo141.gif ../images/Emo39.gif

יעל יקרתי-תודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדה

על המילים,הפירגון ובכלל על מי שאת"שדונית קטנה ומדהימה". ועל "הדבר " המיוחד הזה שמקשר בינינו בכל פעם מחדש. נשיקות.

למעלה