הילדה של ג'וני וונסה נלחמת על החיים

Sahar 11

New member
הילדה של ג'וני וונסה נלחמת על החיים

הרופאים הניחו שהיא מספיק חזקה להשתחרר אך טעו, היא נלחמת במחלה קטלנית [deadly E.coli. השם של זה באנגלית] לכתבה המלאה

Sahar 11

New member
אף אחד לא יודע בדיוק מה מצבה

אבל בסוף הכתבה כתוב: Still, after an emotional roller coaster, it appears Johnny and his family are nearing a happy ending. “She seems to be making a good recovery”, confirms a source. אני מקווה שזה נכון והיא מתאוששת עכשיו מהמחלה!

LizStar

New member
:-O

מסכנה
חשבתי שזה לא משהו רציני ושהיא כבר הבראיה, אבל מסתבר שטעיתי. מסכן ג'וני,הוא בטח כ"כ דואג לה. הלוואי שתבריא כמה שיותר מהר והכל יהיה בסדר
רק בריאות.

LizStar

New member
רגע..

ג'וני עדיין לא חזר לצלם את הסרט שהפסיק באמצע,נכון?

LIRONSH100

New member
לא.............

אני יודעת על אנשים שמתו מהמחלה הזו וג'וני לא חזר לצילומים... זה ממש לא טוב.. רק שלילי תחלים סוף סוף........... ד"א למי שמביא את החדשות על לילי למה אתן לא משתמשות בשם שלה אתן יודעות אותו הרי... שזה לילי רוז מלודי דפ... אחיה הנוא ג'ק ג'ון כריסטופר דפ השלישי אמא שלה זו ונכסה פארדי ואבא שלה טוב זה אני לא צריכה להגיד...

פאני14

New member
רגע, אז איפה היא עכשיו?

בכתבה לא היה כתוב שהיא חזרה עכשיו לאותו בית חולים בלונדון? ז'תומרת, היא כבר הספיקה להשתחרר אבל האם היא כבר חזרה לשם? איפה היא נמצאת כרגע?

HakunaMatata15

New member
מסכנה...

אמאלהה חשבתי שהיא כבר הבריאה.... מסכן ג'וני...הוא בטח נורא דואג לה הלוואי שתחלים מהר..

Titush Black

New member
אוי!

מקווה שהיא תחזיק מעמד והכל יהיה בסדר! החלמה מהירה. אני מקווה שג'וני וונסה עוד מחזיקים מעמד

Adi 7

New member
אני מקווה שהיא תהיה בסדר...

ושג'וני יחזור לעצמו=[ כי הוא בטח ממש עצוב...

nitzan s

New member
וואי הייתי בטוחה שהיא כבר הבריאה!!

מקווה שהיא תצא מזה ותרגיש טוב.. =\

LizStar

New member
המחלה-E COLI 0157

לפני כמה דקות הסתיימה תוכנית על המחלה הזאת.. אמרו שבעיקר ילדים נדבקים בה ממגע בחיות רחוב..או חיות בר ללא חיסונים. זה בדרכ' גורם לשילשולים[המחלה] עם דם [סורי על הקטע זה...זה מה שאמרו] וזה גם פוגע בעור.. ואמרו שברוב המקרים יוצאים מזה בריאים אבל לילדים יותר קשה..ולילדים שי לפעמים מקרים רציניים בהם הם מתים :'( אני ממש מקווה שלילי רוז לא במצב מאוד קשה..והחיידק הזה סתם נדבק אלייה... שיצא כמה שיותר מהר! שתיהיה בריאה כבר :(

tali44

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo7.gifווואווווו

אני מקווה שהיא תצא מזה, כבר חשבתי שיש לה סרטן או משהוא!
טוב, אז נקווה שהכל יהיה בסדר!

למעלה