הילדה שלי חולה
...

הילדה שלי חולה ../images/Emo54.gif ...

היום השתמשתי בתירוץ הזה כדי לעקוף את התור בלשכת האבטלה (האמת, לא בדיוק בשביל לעקוף את התור, יותר בשביל למנוע מאחרים עם תירוצים לעקוף אותי, אבל במקומות כמו משרדי ממשלה, שבהם התור מבוסס על מידת המסכנות של הפונה, אפשר לומר שזו עקיפת התור, לא?). אמרתי, ללא כחל וסרק "יש לי ילדה חולה בבית" לכל מי ששאל למה אני כל כך עצבנית. האמת, שגם הרגשתי ככה - לפני שיצאתי מהבית ראיתי את מגי שרועה על הפוף בספריה, והיא נראתה אפטית בצורה חשודה (ולמי שלא יודע: חתול אפטי=חתול חולה), ולא היה לי זמן לברר את המצב לאשורו. האמת היא שהיא עדיין מתנהגת מוזר - היא פחות פעילה מכרגיל, והיא מתפנקת באופן חשוד ביותר (היא ישבה על הברכיים שלי במשך השעה האחרונה, בעוד אני משוטטת לי במרחב הוירטואלי - זה נדיר מאד. בד"כ היא מעדיפה לישון על הצג ...) בקיצור, אני עדיין לא יודעת מה יש לילדה, אבל חשתי צורך עז לשתף אתכן.

מאריונת

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo184.gif

אם היא ישנה כל היום על הצג, אולי היא נדבקה ממלח... רפואה שלמה!

../images/Emo6.gif אולי באמת ...

בכל אופן, הפוספוסה הקטנה עושה רושם בסדר - היא חזרה לפעילות רגילה (ביחס למה שהיה קודם) אבל היא עדיין מפגינה עודף 'צומי. ראיתי אותה אוכלת, אבל לא ראיתי אותה שותה. מצד שני, היא חתולה אחראית מאד, ונראה לי שאם היא אכלה אז אין לי מה לדאוג בקשר לשתיה. בינתיים הצלחתי להרחיק אותה מהמלחם (אני מנסה לתקן את הצג שהתקלקל) ועד כמה שראיתי היא לא בלעה שום רכיב אלקטרוני
. אבל כדי להעכיר את המצברוח בכל זאת (כדי שיתאים למזג אויר בחוץ), פגשתי במעלית את השכן מהדירה ליד, והוא סיפר לי שהחתול שלו מת
חתול פרסי ג'ינג'י בן 7

למעלה