היכרויות

ORGANICfood

New member
../images/Emo24.gif טוב אז אני פנוי ...

כן בן 32.5 מחולון אשמח להכיר לא מעשנות ובלי חתולים ..... שחר .

efroch99

New member
חוששתני../images/Emo54.gif

שאיבדת את רוב קבל היעד שלך בכך שציינת שאתה לא רוצה חתולים.... כאן יש הרבה אוהבים (אומרים לנו שזה תחליף
). בכל מקרה בהצלחה וברוך הבא (אם אתה מתכוון להישאר).

gertrude

New member
ברוך הבא../images/Emo20.gif

אתה מוזמן לרשום את הפרטים הללו בלוח ההכרויות שלנו (כאן זה יאבד תוך ימים ספורים). בהצלחה!

ORGANICfood

New member
../images/Emo54.gif לא בטוח שאמצא ...

לא בטוח שאמצא ...את לוח ההיכרויות אבל ניראה..(אני מתחיל בעסק הפורומים) בכל אופן בקשר לחתולים כן אני יודע גם אני אוהב אותם אבל אלרגיה זו אלרגיה

gertrude

New member
אם כך

קודם כל כדאי שתעיין במדריך לתפוזניק המתחיל כדי לקבל אוריינטציה כללית. את לוח ההכרויות תוכל למצוא פה. אם תרצה להוסיף מודעת הכרות, תוכל ללחוץ על המסגרת הצהובה מצד שמאל של הלוח בה כתוב "הוסף הודעה" (אם אתה רוצה לנסות, תוכל לגשת ללוח "ניסויים בלוחות" ולראות איך זה יוצא). בכל מקרה, לא לשכוח להוסיף אמצעי ליצירת קשר (לא כדאי לרשום מספר טלפון, עדיף קישור לכרטיס האישי או למייל). באופן כללי, המפתח להתמצאות נמצא סרגל הכחול שבראש הדף - תמצא שם קישורים ללוחות, למאמרים, לשאלות הנפוצות (שכל אורח חדש מתבקש לקרוא) וכדומה. טיול נעים.

magicgirl1983

New member
אני הייתי אלרגית לחתולים

ונפטרתי מהאלרגיה שלי!! ויש לי 8 חתולים בבית 28 חתולים בכלוב ענק ועוד איזה 20 ומשהו חתולים בחוץ. כ-60 חתולים. אז אם אני הצלחתי להיפטר מהאלרגיה גם אתה יכול...

magicgirl1983

New member
נו..עניתי לא?

אני יכולה לתת פרטים של המטפל שלי...אבל זו תהיה פירסומת לא? אם מישהו רוצה לדעת מוזמן לקבל ממני פרטים במסרים

למעלה