היכן ניתן לקנות פאנל לשלט מחו"ל?

Shahar75

New member
היכן ניתן לקנות פאנל לשלט מחו"ל?

יש לי שלט של סוני מדגם RM-AV3000. הפאנל קשה להפעלה בכל הנוגע לכפתורי הווליום והערוצים. כבר ניסיתי לנסות עם מחק ואלכוהול וזה לא עבד. אפילו לקחתי משלט אחר את הכריות והדבקתי על הפאנל מבפנים, אך ההפעלה קשה (לפחות עובד). יש לכם מושג היכן אוכל להשיג רק את הפאנל (כפתורי הלחיצה)?

gil_35

New member
כתבתי בעבר על שיטה פשוטה לחידוש...

שלט : יש צבע שמבוסס על כסף ולכן צבע זה מוליך. פשוט צובעים את הפחמים באותו צבע כסף ויש לך שלט חדש ורגיש. את הצבע ניתן לקנות בחניות אלקטרוניקה . הוא משמש במקור לתיקוני מעגלים מודפסים . הצבע נראה כמו טוש רגיל. מחירו אגב דיי גבוה - כ 70 ש"ח בערך בגלל שהוא מכיל כסף אמיתי. גיל.

Shahar75

New member
בדקתי בחנות אלקטרוניקה ולא המליצו

המוכר טען שהוא יכול להביא צבע כזה, אך בגלל האינטנסיביות של השימוש בשלט, הוא לא יחזיק זמן רב. מה קורה אם גם הפחמים כבר השתפשפו? ניתן למרוח א הצבע על הגומי (בהנחה שיחזיק זמן סביר)?

gil_35

New member
כן. מנסיון זה פיתרון יעיל ביותר...

הצבע לא מתקלף והוא מיועד לעבודה בתנאים מחמירים. ניתן למרוח על כל חומר והחומר פשוט יוליך חשמל. גיל.

Shahar75

New member
תודה רבה, גיל

החומר כבר מחכה לי ואנסה אותו בהמשך השבוע. אעדכן בהמשך.

gil_35

New member
טיפ קטן... בקשר לצביעה..

אם החומר שקיבלת הוא נמצא בתוך עט לחיצה ( זה מה שיש לי ) כלומר כדי לצייר צריכים ללחוץ כדי שהצבע יצא, עדיף לפתוח את העט ולקחת ידנית עם מברשת או קיסם עץ קטן ואיתו לצייר. הסיבה היא שכאשר לוחצים יש יציאה של כמות מסוימת של צבע שאין לך שליטה עליו. גיל.

למעלה