היכן ניתן למצוא את מועדי הבחינות של הקיץ

arielt3

New member
אני חייב להגיב על המועדים האלו

מנעו מהסטודנטים כמעט כל שילוב אפשרי של קורסים. גם ככה אין הרבה תאריכים, אז למה לשים באותו יום בחינות של קורסים שכנראה סטודנטים ירצו לשלב?
בתחום של מדעי המחשב ומתמטיקה, לא עדיף היה לשים את לינארית1+2 באותו יום? אותו דבר לגבי חדוא א+ב.. הרי אין סטודנטים שיילמדו את שני הקורסים האלה ביחד
במקום זה קבעו בין קורסים שונים את אותו תאריך והורידו את המוטיבציה לגמרי
מה גם שהשנה במדעי המחשב ההיצע הוא נמוך מהרגיל, אין פרולוג, אין ארגון המחשב, כאילו רוצים שלא נירשם לקורסים
התבאסתי לגמרי

כבר נכתב על כך בעבר

תמיד יש בדיוק שלושה תאריכים המיועדים לבחינות מועד א בסמסטר קיץ, וכל קורס מקבל מועד אחד.
לכן יוצאות התנגשויות.
אלגברה לינארית 2 מקבל כמעט תמיד את מועד הבחינות המוקדם מכולם , ובלי להסתכל בלוח אני מהמר שכך זה גם הפעם. אלגברה לינארית 1 אף פעם לא מקבל את מועד הבחינות המוקדם, בגלל "מרתוני התרגול" שחלקם מתקיימים אחרי המועד המוקדם. לכן מועדי הבחינות של קורסים אלה כמעט לעולם אינם מתנגשים.
טוב או רע ? אני לא יודע. תתפלא לשמוע שיש סטודנטים שנבחנים במקביל על שני הקורסים...
אילון

nitsansh

New member
יש מספר אינסופי של שילובים

אני לא יודע מה השיקולים בקביעת התאריכים, אבל תמיד יהיה מצב שחלק מהסטודנטים לא יוכלו ללכת למועד א בקורסים שהם תכננו לקייץ..

במקרה שציינת, באמת יש עומס גבוה מהרגיל של קורסים במתמטיקה ומדמ"ח בעיקר ב-16 בספטמבר.. יש 3 קורסי חובה במתמטיקה (אינפי 1, חדו"א ב ואלגברה 2) ו-2 קורסים של "קו שני" במדמ"ח (ספרתיות ובסיסי נתונים)... ומי שירצה לעשות קורס בפיסיקה יגלה שגם 2 הקורסים העיוניים היחידים נקבעו לאותו תאריך...

למעלה