היכן מוצאים את המקדם בפוליסת ביטוח מנהלים

sako10

New member
היכן מוצאים את המקדם בפוליסת ביטוח מנהלים

שלום לכולם
עשיתי את ביטוח המנהלים שלי ב 2011 ויש לי העתק של הפוליסה אבל אני לא מוצא בה בשום מקום מה המקדם שכביכול אמור להיות מובטח אצלי.
ניסיתי לדבר עם סוכן הביטוח שלי אבל הבן אדם שקרן מהלך שבכל אפשרות מנסה להתחמק מתשובה.
אני חושש שהביטוח מנהלים שברשותי הוא בלי מקדם מובטח. ואני הולך לספוג את זה בעוד 30 שנה.
מישהו יכול להמליץ לי איך אני בודק שהמקדם שלי בפוליסה הוא באמת מובטח?
אני יכול להעלות את עתק הפוליסה אם צריך

assaf el

New member
תגובה

פוליסה מ-2011 כוללת מקדם מובטח
יש את דף פרטי הפוליסה ( כ-3 עמודים) בו לא רשום המקדם ויש את הפוליסה עצמה והיא כוללת מקדם ותוכל לאתר את הפוליסה באתר חברת הביטוח בו אתה מבוטח

sako10

New member
חיפשתי באתר של מנורה אבל

לא מצאתי שם שום דבר מועיל באתר של מנורה.
יש לי העתק של הפוליסה (לפחות זה מה שהסוכן נתן לי) וגם שם אני לא רואה את המקדם בשום מקום (עברתי על הפוליסה כמה פעמים).

sako10

New member
מצאתי טבלה שמרכזת את ...

"ריכוז סך כל הכיסויים בפוליסה בכל התוכניות הכלולות למבוטח בש"ח"
יש פה משהו שנקרא "קצבה צפויה למבוטח בתכנית קצבה משלמת לגיל 67 (מקדם מובטח לתוחלת חיים)" - הבעיה שלא רשום כאן המקדם עצמו רשום רק הסכום המשוערך שאני אמור לקבל.

sako10

New member
הסוכן שלח לי נספחים שכויכול קשורים לפוליסה

השאלה אם הטבלה שמצאתי כאן בנספחים קבילה
הבעיה שבפוליסה עצמה אני לא רואה שום התיחסות לנספחים אלה.

sako10

New member
פרטים נוספים

הסוכן שלח לי נספחים שכויכול קשורים לפוליסה. באחד העמודים יש טבלה גדולה עם מקדמים.
השאלה היא אם זה תופס או לא.
זה לא 3 עמודים אלה משהו כמו 54 עמודים בנוסף ל 13 עמודים של הפוליסה עצמה.
אני לא עורך דין אבל לפי רפרוף ראשוני בפוליסה ובנספחים הקשר בין השניים הוא שם של תוכנית ביטוח המנהלים. חוץ מזה אני לא רואה שום אזכור בפוליסה שחתומה על שמי. איזה שהיא התייחסות בתוכה לנספחים אותם הסוכן שלח אלי (בהם מופיעה הטבלה עם המקדם שאמור להיות מובטח).

למעלה