היכן כדאי לי להשקיע את הכסף שלי?

מצב
הנושא נעול.

יש לי ביד עכשיו קרוב ל:200 אלף שקל היכן כדאי לי להשקיע כדי להרוויח מקסימום כסף ובמינימום זמן וסיכון.

קרלטון

New member
תן עוד אינפומציה

יש לי ביד עכשיו קרוב ל:200 אלף שקל היכן כדאי לי להשקיע כדי להרוויח מקסימום כסף ובמינימום זמן וסיכון.
תן עוד אינפומציה
בעיקר - למתי תצטרך את הכסף ולמה אתה מייעד אותו. האם זו השקעה לשנה, 5 שנים, 20 שנה?

nirshats

New member
מה זה מינימום סיכון?!

מה זה מינימום סיכון?!
ככל שתיהיה מוכן להפסיד יותר ככה יהיה סיכוי שתרוויח יותר. בגדול אם אתה צריך מאוד את הכסף אתה לא יכול להרשות לעצמך לסכן את הקרן , ולכן אתה יכול לבנות תיק שיסכן את התשואה , ז"א לשים אחזו מסויים במניות ואחוז מסויים באג"ח כך שהריבית על האג"ח תכסה על ההפסד מהמניות (אם יהיה). זה מה שרוב קרנות הנאמנות האגחי"ות עושות.

themist

New member
כרגע רק במק"מ

כרגע רק במק"מ
אפשר גם מתחת לבלטות. וברצינות אם אתה רוצה להשקיע לטווח ארוך הרבה מניות "טובות" נמצאות בשפל ואפשר לשלקול כניסה. אל תשכח שיש סיכוי שהם ירדו עוד 5-10 % בטווח הקצר. אנחנו בתוקפה לא טובה וגם קיץ שבו המחזורים נמוכים. במחזורים נמוכים בארץ כל פישר יכול להזיז מניה לכאן או לכאן. אם אתה צריך את הכסך לעוד כמה חודשים רק מק"מ (חשוב לבדוק איזה) או כן לא תאמין בעו"ש עדיף שהכסף ישכב בעו"ש ותפסיד את הערך האינפציוני מאפשר את המכנסים בבורסה.

יהושע 50

New member
אתה מוכן לחתום על ה- 5-10% ?

כרגע רק במק"מ
אפשר גם מתחת לבלטות. וברצינות אם אתה רוצה להשקיע לטווח ארוך הרבה מניות "טובות" נמצאות בשפל ואפשר לשלקול כניסה. אל תשכח שיש סיכוי שהם ירדו עוד 5-10 % בטווח הקצר. אנחנו בתוקפה לא טובה וגם קיץ שבו המחזורים נמוכים. במחזורים נמוכים בארץ כל פישר יכול להזיז מניה לכאן או לכאן. אם אתה צריך את הכסך לעוד כמה חודשים רק מק"מ (חשוב לבדוק איזה) או כן לא תאמין בעו"ש עדיף שהכסף ישכב בעו"ש ותפסיד את הערך האינפציוני מאפשר את המכנסים בבורסה.
אתה מוכן לחתום על ה- 5-10% ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה