היכל התהילה 6

scarlett 1

New member
היכל התהילה 6../images/Emo106.gif

בניון נכנס ברוב קולות- ועם חיבוק! והמועמד הבא הוא אדם בלתי נשכח בתולדות חיפה והכדורגל הישראלי בכלל, שוער שהשאיר את חותמו בצורה גם יפה וגם כואבת- אבי רן ז"ל. אבי רן ז"ל היה שוער הטוב ביותר בתולדות מדינת ישראל. הוא היה שוער צעיר מאוד אבל ברמה אירופאית. אין ספק שהיה מגיע לאירופה אם היה שורד את אותה תאונה טראגית בכנרת. הייתה לו אנטליגנציה מדהימה וראיית משחק נדירה שמאפיינת את הגדולים של אירופה. שתי האליפויות שלקחנו בשנות ה-80 הן הרבה מאוד בזכות ביצועיו המדהימים בעורף. לסקירה כללית של השיאים שכבש במדי חיפה בלבד- שוער שלא הפסיד ולו דקת משחק אחת במשך 3 עונות רצופות, השוער שספג הכי מעט שערי ליגה, השוער היחיד בליגה הלאומית שלא ספג שום שער מבעיטת עונשין והשוער החיפאי הראשון שהצליח לשמור על רשת נקיה 4 דרביים רצופים. טקס ההזכרה שלו חל באצטדיון קריית אליעזר, המגרש הבייתי של אבי רן ז"ל, השתתפו בו כ-14 אלף משתתפים. היו לו 146 הופעות בליגה. יהי זכרו ברוך.

אחד הבעדים הכי ברורים שהיו פה....

היה שוער ענק! וחבל לי שלא יצא לי כאוהדת כדורגל לראות אותו משחק...

238

New member
בעד../images/Emo127.gif

בס"ד כי למרות שמעולם לא ראיתי אותו משחק,אבא שלי(שממנו אני ממש תופסת בכל הנוגע לכדורגל,ושבכלל אוהד את העגלקטיקוס)משהייתי קטנה,כל פעם שהוא רואה משחק כדורגל שבו יש שוער שמשחק טיפה'לה טוב,טורח לציין שאין כבר שוערים כמו אבי רן בארץ.זה אומר משהו,לא?

dor1111

New member
הצבעה מיותר, בעד שוער ענק שהיה לו

פוטנציאל עצום, ואבא שלי שהכיר אותו אישית אמר שהיה אישיות גדולה.

238

New member
אהה.

בס"ד את זה אני יכולה להסביר
האם את בעד/נגד להכניס את אבי רן להיכל התהילה של מכבי חיפה,אליו נכנס כל מי שתרם לקב'? (רמז....כן)

The Bz

New member
רק מקודם

הייתי עם דודה שלי אני והיא דיברנו עם אמא שלו. אבי רן בנאדם דגול חבל שלא הספקתי להכיר אותו:( ושחקן מדהים אני בעדו ברור.

orhe

New member
נכנס

ולא בגלל הטרגדיה ההיא, רק תקראו את הנתונים, תראו כמה משחקים, והוא בפנים כמו כלום.

למעלה