היכונו למפגש פורום בסוף שבוע הבא!!!

נמחד מאוד

אז בטוח אני לא אהיה הבן היחיד

lolo1959

New member
פגישה עם רון מאסיה מעוניינת להגיע פנינה כנסי

מעוניינת לשמוע פרטים הנה האימל שלי [email protected] תודה ושבוע טוב

פנס מזכרת לבאים למפגש

קניתי כמה פנסים קטנים שעובדים על לדים. זה פנס קטן למדי עם מחזיק מפתחות. אני אחלק לבאי המפגש, תכינו מטבע של חמש ש"ח. ותציינו פה שאתם מעוניינים, כדי שאני אדע כמה עוד אני צריך לקנות. הפנסים הם תוצרת סין, אז זה לא ממש מייצג את קוריאה. מצד שני, כיוון שלא סביר שזה הגיע לישראל, אז יהיה את זה רק למי שבא למפגש. במידה מסויימת זה גם מייצג את קוריאה: בקוריאה תאורת לדים מאוד פופולארית. בכל חנות שכונתית בין הספרים לילדים ,הצורכי משרד והצעצועים יש פינה עם עשרות פריטים בעלות של חמש מאות אלף ואלפיים וואן. וזה אחד מהפריטים הזולים הללו. המפגש יהיה בשישי או בשבת, לכל המאוחר נעדכן לגבי זמן ביום רביעי (בתקווה שלפני) המיקום יהיה במרכז.

zivit1963

New member
היי רון, האם אפשרי שאני אקנה 4 פנסים או שזה..

מוגבל לאחד. סך הכל 20 שקלים כולל מה שרצית להביא לי.(פנס) ו - 80 שקלים למילון שקנית לי. ביחד יוצא 100 ש"ח, האם זה בסדר מצדך? כל תשובה תתקבל בברכה. בתודה זיוית

lolo1959

New member
לרון באסיה!

ברוך הבא אשמח לרכוש פנס לצורך מזכרת .תודה פנינה אברהמוב שתהיה לך טיסה נעימה .

ifat16

New member
היי רון אני חושבת שאני אקח 5 פנסים ויש לי

עוד בקשה קטנה. אתה יכול לקנות לי BB cream של חברת MISSHA M? 미샤 M 샤이니 비비 크림 רק אם תמצא וגם אם זה לא יקר מדי. תודה רבה

אני כבר בישראל

(ואגב זה אומר שאין לי הרבה זמן לאינטרנט במהלך היום עבודה הארוך שלי)

lolo1959

New member
לארביב אסתר! כנסי בבקשה!

הייתי מעוניינת לדעת איפה תהיה הפגישה באיזה עיר? שלחי לי בבקשה לאימל תודה[email protected] תודה פנינה אברהמוב

אליס241

New member
רון אשמח אם תוכל להביא מקוריאה

רמיון אני אשמח לקבל :) התגעגעתי לראמיון אמיתי ובשקיות קניתי כמה פעמים שהייתי שם וזה טעים. אם תוכל לקנות אני אשמח מאוד ואני אשלם לך :) תודה

NewNJ

New member
וכדי להיות ספציפיים בנוגע לרמיון שלך...

הינה תמונה להמחשה :)

למעלה