היכונו לחזרת המארי!!!!!!!!

Mary Mindland

New member
היכונו לחזרת המארי!!!!!!!!

אני לא הייתי כאן אתכם המון זמן וזה מאחר והחלטתי להרים את הכפפה לאסוף את החפצים שלי ועם כל הקשיים לעבור לתל אביב ... נכנסתי לדירה חדשה לגמרי שלא היה בה קו טלפון בכלל אז לא יכולתי להצטרף אליכם אהוביי - אבל עכשיו אני פה איתך - קרוב מתמיד האווירה כאן.... בוא נגיד מיוחדת....
)))) אני לא אזיין לכם את השכל בכל מיני סיפורי מארי בעיר הגדולה כי זה בטח ישעמם אותכם אבל בעיקרון יש כאן כל מיני דברים/גברים שצריך לבדוק .... עכשיו נשאר רק להשתחרר מכל הזבל שדחפו לי במשך השנים האלה - ואני לגמרי סיימתי עם העיר שקראתי לה מתוך התסכול הענק שהייתי בו: "גיטו נהריה - איפה שהומו של היום זה יהודי של לפני מאה שנה" תתכוננו לדיווחים בלעדיים מהשטח.

gragulla

New member
../images/Emo50.gif מארי

רק הרשה לי להוסיף הערה. אני מבין את התסכול שלך מנהריה, אבל הרשה לי להזהיר אותך מהתלהבות יתר מהעיר הגדולה. בעיר הגדולה יש אולי מבחר יותר גדול, אבל גם כאב הלב הטמון בחובם. מה שכן, אני משתוקק לדיווחים מהשטח...

Mary Mindland

New member
תודה ../images/Emo24.gif

טוב, לפחות אני יעשה כאן משהו - דבר שני - אתה מתכוון לעובדה שבגלל שיש כאן המון הומואים אז קשה להחזיק זוגיות כי כל הזמן העיניים נודדות לכיוונים שונים ? מבחינת זה כאב לב ? כי אני חושב שגם בתל אביב אפשר להחזיק זוגיות ואהבה ואם זה בן אדם רציני אז לא שום ראשים לא יסתובבו בכיוונים לא רצויים... מה שכן הראש שלי אתמול הסתובב ב-180 מעלות אחרי איזה אחד שלבש מדי חיל האוויר... הוא היה גבוה מאוד, וגם מרשים מאוד על הכתפיים היו לו דרגות סגן שהבריקו באור הפנסים ברחוב בוא נגיד ככה שאם הייתה לי הזדמנות הייתי מנסה כאן לעשות כמה דברים שבוא נגיד ככה הצנזורה הצבאית יפה להם ....
הוא לגמרי המם אותי אני חייב לציין
כן, כן, אני יודע יכול להיות שמבפנים הוא מניאק גדול - אז כל ההדלקות הזאת וכל הרעפת הסופרלטיבים על אותו קצין גבוה חתיך וחמוד היא חסרת שחר - כבר אמרו לי את זה חברים... אבל בהתחשב בעובדה שאת זה אני לא יכולתי לדעת כי הוא רק הלך על ידי במשך כמה רגעים אני צריך לשפוט אותו על חיצוניות - והוא.... *יש* לו את זה
טוב אל בנדי כבר אמר על בלונדיניות - They are stupid but they make life all worthwhile אני מרגיש דומה לגבי קצינים ... וסתם גולנצ'יקים חמודים או משהו כזה.
אתה =בהחלט= לא תראה דברים כאלה בנהריה...
הקטע המעניין הוא שאני גר בבניין שהוא כולו דירות שכורות ב-3 קומות ישנן בערך 15 דירות כשסך כל הייצוג הקהילתי הוא 5 הומואים ולסבית ובצד השני של הרחוב יש מועדון גייז. GOD... אף פעם לא הרגשתי כל כך בבית ....
..... זה כל כך נחמד שפשוט בא לי לחדור לעמנואל הלפרין ....

Mary Mindland

New member
המשך....

כן... כן..... אני יודע על מה חשבת !!!!! DONT EVEN SAY IT!!
התכוונתי לחדור אליו לאולפן באמצע שידור ! ולהודיע כבל עם וקהילה שמארי "מטפל" בעניינים

בדיוק דיברתי עליך

עם יונתן (העדין) על איפה אתה ושהרבה זמן לא כתבת.. מחכים לדיווחים מהשטח

Mary Mindland

New member
כן זה בגלל שלא היה לי קו

טוב - הדיווח הראשון הוא כמו שאתה רואה כבר בהמשך להודעה של גרוט-משהו. (יסלח לי על השכחה)

למעלה