היי

g i l i

New member
היי

אני בת 14 ולא ממש מפותחת (חזה ) ורציתי לדעת אם זה ממש מפריע לבנים או שלא..... יש לי אחות תאומה עם חזה ענק שכול הבנים רודפים אחריה רק בגלל החזה שלה והיא כבר כמה פעמים הראתה אותו לבנים וזה ממש מגעיל אותי.... והיא עושה את זה מולי......תמיד... רציתי לדעת אם כדאי לי כבר לגלח בכוס את השערות או עוד לא? בבקשה תענו לי גילי

elior123

New member
אולי זה לא ייחשב כי אני בן אבל...

תעשי מה שבראש שלך...ולי אישית זה לא מפריע...

BoBik

New member
הכי טוב זה.....

לעשות שוועה בבולבולית.... זה בטח כואב...

דרור

New member
בולשיט אחד גדול

גילי היקרה! גם לי יש בערך אותה בעיה... אני בגילך וגם אני שטוחה, ולאחותי יש גם חזה גדול (למרות שהיא קצת יותר גדולה) אבל תאמיני לי הוא עוד מעט יגדל (בלי עין הרע). אבל אם בנים רודפים אחרייך רק בגלל איך שאת נראית, זה מראה כמה שטחיים הם, וכמה ילדותיים הם. את תראי שעוד מעט גם איתך יתחילו מלא בחורים בלי כל קשר לאיך שאת נראית, והם יצאו איתך בגלל שאת אחלה שלי נערה!!! אז תתעודדי כי להרבה בנות בגילנו יש בדיוק את אותה בעיה...

kit kat 1

New member
היי גם לך!

תסתכלי, החזה שלי נורא מפותח וזה לא כיף!!! אנשים בוהים לי בחזה כשהם מדברים איתי!!! הם אפילו צוחקים שהם אף פעם לא ראו ת´פרצוף שלי כי הם תמיד מסתכלים בגובה העיניים!!! זה עדיף? עכשיו, כניראה שאחותך חושבת שהיא צריכה קצת יותר צומת לב... או שהיא פרוצה אבל לא נראה לי...
פ´כל מקרה... אני גם יחסית מלאה ובגלל זה החזה שלי ככה ואנשים צוחקים על זה שאני קצת מלאה ואז על החזה שלי ואז על השיער... (אם שמתם לב לדפוס, הם עולים... צוחקים כל פעם על משו יותר גבוה...
) אז רק שתדעי שיגע היום שבו יהיה לך חזה מפותח וגם אם לא מפותח כמו שתרצי, תראי שגם אחרייך ירדפו בנים... ואני בטוחה שלא רק בגלל החזה שלך!!! בתקווה שעזרתי, קיט קט נ.ב - בהצלחה!!!

ofir_y

New member
לגילי

היי דבר ראשון בגיל 14 החזה עוד בתהליכים ככה שאי לך מה לדאוג, וגם בכנות אני אומר לך שבנים לא רק מסתכלים על זה, אבל כל אחד וטעמו. יש כאלה שאוהבים עיניים, יש כאלה שאוהבים חזה, יש כאלה שאוהבים תחת, יש כאלה שאוהבים מלאות... מבינה מה אני מתכוון? דבר שני בקשר ללגלח... תעשי מה שבראש שלך, במילא אף אחד לא ישים לב בהבדל חוץ ממך (אלא אם כן את רוצה ללכת בדרכה של אחותך?) אז זה תלוי רק בך אופיר

elior123

New member
שוב פעם אני אסכם את דברי במה שנאמר

בהודעה מעלי... שוב פעם אני מדבר בתור בן מהצד... אני אישית מעדיף פרצוף מאשר הגוף.... (עיניים! דבר יפה!) אז מה שאני אומר זה שיש לך סיכוי ואפילו די טוב! אני מכיר הרבה שמעדיפם שטוחות...(!).

גילי חמודה

לפי מה שאני מבינה אחותך יותר גדולה מימך. והיא יודעת מה היא עושה, תגידי לה שלא תעשה זאת ליידך, אם זה ממש מפריע לך. וחוץ מזה לאן את ממהרת, את בשלב כזה , שאת עוד מתפתחת את רק בת 14, לכן המחשבה שלך היא שונה. וזה גם לגבי השאלה השניה ששאלת. הגוף שלך מתפתח בקצב שלו. חוקרת

snoop dog

New member
תראי

תראי החזה זה דבר יפה אבל על מה שהוא מעיד זה על בגרות מינית, עם תשימי לב לרוב הבנות שיש להם חזה (גדול או בינוני זה לא משנה בכלל) הם מוכנות להגיע יותר רחוקת לדוגמא לאחותך אין בעיה להראות את הגוף שלה, ויחסית לגיל 14 זה דיי מתקדם. אז מה שאני מנסה להגיד זה שבן רואה מישהי עם חזה ואחרת שטוחה הרושם הראשוני שהוא מקבל זה שזאתי עם החזה יותר בוגרת (יענו גם תלך איתו יותר רחוק). כמובן שבן שלא כל היום חושב רק על סקס ולא חרמן גדול לא יבחר בזאתי עם החזה רק בגלל החזה. אגב גם לדעתי חזה זה דבר מושךך בלי קשר לבגרות, בינוני זה הכי יפה, גדול מדי או קטן מדי זה פחות. אבל מה את דואגת את רק בת 14, חברה שלי לפני שנתיים הייתה גם ככה ואחרי חצי שנה שהיינו ביחד הסתכלתי על תמונה מההתחלה ואיך החזה שלה גדל!! בקשר לגילוח אין לך למה לגלח עם לא תראי את זה לאף אחד!! עם את מתכננת שאיזה בן ירד לך אז גלחית או עם הולך עם בגד ים והשערות יוצאות קצת אז גלחי, אבל עם לא אין ממש סיבה.

ofir_y

New member
מחשבה מאוד שיטחית

ממתי בנים חושבים שבנות עם חזה גדול מוכנות ללכת יותר רחוק??! על בגרות מינית , פיזית, זה כן מעיד. אבל אין קשר בין החזה לבין כמה שהיא מוכנה ללכת, ממש שטויות.

ZBlaster

New member
יש אנשים שזה כן חשוב להם, ויש כאלה

שלא. ובקשר לאחותך, כן בגיל הזה הם רודפים אחרי החזה
אבל מה שיותר חשוב, זה הפרופורציות. עם החזה שלך פרופורציונאלי לגוף, אז סבבה. ואם לא, אז אל תדאגי, הוא יגדל ויקבל את הפרופורציות שלו. בקשר ללגלח, כן, אבל תשאירי פס נחמד כזה, או שפשוט תגלחי לא לגמרי. זה מה זה כיף לרדת לאחת שמגלחת
ולמה את שואלת את השאלות החסרות טעם האלה בפורום הזה?!
Z-Blaster

r o n i1

New member
וידוי

אני כתבתי את השאלה הזאת גילי זאת אחותי התאומה פשוט התפדחתי אבל תודה לכולם שענו לי........ דבר שני[ אני שואלת את השאלות האלה כאן כי זה אמור להיות פורום שאפשר לשאול בו הכול.....

אסף_

New member
לדעתי

דווקא אני מעדיף אחת רזה אם חזה יותר קטן מאשר אחת שיותר שמנה אם חזה יותר גדול בכלל לא מפריע לי אחת אם חזה קטן

melindo

New member
דעה של בן...

אישית...מבחינת חברה לא אכפת לי תמיד טוב שיש אחת עם אבל זה לא מה שהולך לשנות החלטות אצלי...ואצל רוב הבנים הנורמאלים... בנוסף...מתוך מידע מסווג...הגיע אלי הידע שאלה שיש להן חזה בלתי מפותח יכול להתפתח לאמנם לא לחזה גדול מאד אך לחזה יפה ומושלם...

למעלה