היי....

היי....

אחרי, תקופה די טובה בכל המובנים... אני מרגישה שאני נופלת שוב.. אני מרגישה שקשה לי לאכול, שאני מעדיפה לא לאכול. שאני לא רוצה לאכול. שלאכול זה רע.... ואני לא רוצה להרגיש ככה, ואני לא רוצה לוותר..... אבל אחרי כל כך הרבה זמן שזה היה טוב... זה כנראה היה טוב מדי כדי להיות אמיתי... ואני עדין בטיפול,ונעזרת בו ומשתפת פעולה ובאמת מנצלת אותו. ואני עדין דואגת להקפיד על התפריט ולא לפסס אף ארוחה אבל ההרגשה הפנימית חוזרת ואני באמת, אבל באמת רוצה להשלים עם עצמי ואני אפילו לא יודעת מה גורם לי לחזור למחשבות האלו שוב=( סתם רציתי לשתף.. למרות שנעלמתי לקצת זמן מהפורום....

ילדה

אני מאמינה שבטיפול יש כל מיני שלבים וכן יש גם את השלב הזה שמגיע שוב הסלידה מהאוכל. את משתפת את המטפילם שלך במה שעובר עליך עכשיו?

חשוב וטוב שאת ממשיכה בטיפול

לגיטימי שיהיו גם נפליות תנסי להסתכל מהזווית שרואה את המצב כמשהו טוב (למרות הקושי). תחשבי איזה מזל שהנפילה הזאת קורת בטיפול, ככה יש מישהו שמחזיק חזק והנפילה לא תהיה כואבת כל כך אני מקווה שהתקופה הזו תהיה מאחוריך בקרוב ותמשיכי בצמיחה שלך יהיה נחמד אם תעדכני בהמשך (גם אם המצב לא יהיה טוב <וכמובן שאני מקווה שלא>)

הכי חשוב

זו המודעות. ונראה שיש לך מודעות ככ גבוהה ויחד עם הרצון להצליח את ממש בדרך הנכונה!

למעלה