היי

faland

New member
היי

אני בן 16 שעובד מ"ס פעמים בשבוע. העיניין הוא שאני אוהב את העבודה שלי אבל קיבלתי הצעת עבודה ממקום אחר שאני לא מכיר ולא יודע אם אהנה בו ושם המשכורת גבוהה יותר. העבודה שלי היא דיי מיוחדת, עבדתי כבר בהרבה מקומות אבל שנאתי את כולם אז יש סיכויי טוב שלא אוהב גם את המקום החדש. מה כדאי לעשות?

תבקש לעבוד פעם אחת לנסיון

במקום החדש ותראה מעמדת המעשה אם זה מתאים לך. ואל.. אל תקפוץ מהגשר אם החלטת לעבור וגילית שזה לא מתאים. תמיד יהיו מקומות נוספים.

faland

New member
אבל זה לא אותו דבר...

בפעם הראשונה תמיד אוהבים את העבודה... כבר עשיתי את זה בהרבה מקומות בקייץ ועזבתי אחריי שבועואני לא יכול לעבוד בשניי עבודות+ בית ספר...

שלום לך../images/Emo70.gif

ראשית, התרשמתי מאוד מזה שבחור כה צעיר כבר עובד.
ולתשובתי: אתה אומר שאתה נהנה בעבודה ואוהב אותה כי היא דיי מיוחדת. באופן אישי אני לא הייתי ממהרת להחליף מקום. אתה יכל כמובן לבדוק כמה מציעים לך במקום החדש. אתה יכל גם לבקש העלאה במקום הנוכחי. לא סיפרת כמה זמן אתה עובד במקום הנוכחי, האם אתה חושב שתתקדם בו בעתיד גם כספית וגם בתפקיד טוב יותר. אני אישית חושבת שלפעמים עדיף להיות במקום טוב שנהנים בו ולהרוויח קצת פחות מאשר להיות במקום שרע בו ומרוויחים בו קצת יותר.
.

faland

New member
כן כן היי שיהיה

במקום החדש מציעים לי שקל וחצי יותר העלאה ביקשתי ואמרו שיביאו בעתיד הקרוב אז זהו נישארים. אני עובד כבר 4 חודשים וגם אם אתקדם אז לאט הבוס שלי לא מת לתת לאנשים כסף כשהוא לא חייב. תודה

תשובה לfaland

יישר כוחך שאתה עובד וכך תדע להעריך כמה קשה להשיג כסף בעמל. הכי חשוב זה להנות מעבודתך. הכסף אמנם חשוב, אבל לדעתי רק משני.

faland

New member
תשובה לאודיה

מה להעריך כסף? הסיבה היחידה שאני עובד זה כדיי שאוכל לבזבז כסף בכל הזדמנות. וכן אני נהנה תודה ביי

למעלה