היי..

your engel

New member
היי..

כתבתי יום חמישי הודעה כאן ובגלל שאיש לי מחשב רק בעבודה אז כנראה שההודעה ירדה וירדה וירדה ואני לא מוצאת אותה.. רציתי עזרה למתנה .. אני והחבר חוגגים חצי שנה..

your engel

New member
תודה תודה..

אבל עדיין לא מצאתי מה להכין לו וזה כבר יום חמישיי... הלפ מי פליזז

ShirShir

New member
איזה כיוון מצא חן בעיניך../images/Emo35.gif

בילוי? מתנה? להכין? לקנות? משהו שימושי? משהו רומנטי? משהו ממה שנתנו לך מצא חן בעיניך?

your engel

New member
אז ככה..

בילוי זה בלי שום קשר.. אני מכינה לו ארוחה רומנטית אצלי בבית .. בית ריק.. נרות.. אני יותר בכיוון של להכין מתנה, משהו רומנטי.. אבל לא יודעת מאיפה להתחיל

ShirShir

New member
את רוצה להכין? OK....

אולי ערכת מתנה חמודה? אולי מתנות לפי אותיות השם שלו? אולי משהו שימושי לחדר שלו? אולי אלבום תמונות חמוד שלכם עם כותרות ועיטורים? אולי תקני חפץ שימושי מעץ ותקשטי אותו? (למשל - קופסא לטישו/גליל נייר טואלט, מתקן לשלטים, לוח שעם..) מה נראה לך

your engel

New member
כ"כ הרבה מבחר??

חשבתי על ערכת מתנה אבל מה לשים בערכה????? ומתנות עם השם שלו? זה יותר מתאים ליומולדת לא?? אלבום תמונות אני עושה רק יש בעיה שכל התמונות על המחשב שלו כי לשנינו יש דיגיטלית ..

ShirShir

New member
ערכות מתנה לדוגמא:

ערכת פינוקים: מגבת/חלוק רחצה, בוקסר, שמן לעיסוי, קצף אמבט, נרות, שוקולד, מכשיר לעיסוי (יש בכל מיני צורות, למשל בחנות "ENTER") וכו'..ולארגן לכם לילה של כיף...
ערכת "משהו-משהו": http://157.tapuz.co.il/tapuzforum/main/ForumFAQAnswer.asp?id=588&QID=13083
סל "איזה כיף שזכיתי בך!": (רעיון של שירלי רוזנטל) כרטיס לוטו או כרטיס גירוד חיש-גד, מטבעות שוקולד, פריט לבוש שמודפס עליו כסף, מכתב עם 10 סיבות מדוע אני בת/בן מזל שזכיתי בך, סרט "זה יכול לקרות גם לך" עם ניקולס קייג' ובריג'ט פונדה שמספר סיפור רומנטי שבתוכו מוספר על זכייה בלוטו, אפשר גם לקנות מונופול... לא לשכוח להצמיד פתק לסל: "זכיתי בגדול שהכרתי אותך". מה דעתך
רוצה עוד רעיונות

your engel

New member
אני מרגישה קצת אובדת עצות

ערכת הפינוקים סבבה.. ערכת המשהו משהו ממש אהבתי אבל עוד רעיונות.. :(

ShirShir

New member
תוכלי לעשות לו את ערכת "משהו-משהו"

ברחבי הבית. בכל פינה/חדר להחביא מתנה אחת ועליה פתק המסביר מהי... ובעזרת רמזים כעמו "חפש את המטמון" הוא יעזור ממתנה למתנה... נראה לך
או שבא לך מתנות אחרות

your engel

New member
האמת היא ש..

אנחנו לא ממש בקטע של משחקים.. חשבתי אולי לשים את זה בקופסא גדולה יפה .. יש לך רעיונות לעוד מתנות?

ShirShir

New member
אמרת שחשבת "לשים את זה בקופסא.."

אז אם עוד לא הצצת בטאגליינס, הנה שרשור מעולה לרעיונות רומנטיים
אולי ערכת 6 מתנות - מתנה לכל חודש

your engel

New member
הצצתי בטאגליינס ואפילו בצורה מעמיקה

אבל לא יודעת.. לא אוהבת את זה כ"כ. אני פשוט רוצה שהכל יהיה מושלם מושלם..

ShirShir

New member
עוד לא נתת לנו מספיק פרטים....

הצענו המון רעיונות ועד כה אמרת שאת רוצה כמה מתנות בקופסא אחת, אם הבנתי נכון.... תני לנו עוד מידע.... מה מתאים? מה הכיוון? מה אהבת? מה לא מתאים בכלל? קצת קשה לנו לעזור לך כרגע....

your engel

New member
צודקת צודקת צודקת..

אני פשוט טיפהל'ה בלחץ מזה.. פרפקציוניסטית
בכל מקרה אהבתי ת'רעיון של הערכת "משהו משהו" וגם קראתי שאפשר לעשות את זה בקופסא שמחולקת לתאים... הבעיה היא איפה אפשר למצוא כזו קופסא? וזה לא קיט'שי מידי??? אני רוצה משהו יפה, גדול, שהוא יתלהב אבל (חחח איך אי אפשר לסיים משפט בלי ה-אבל המפורסם..)שלא יעלה לי יותר מדי כי אתמול שמתי לב שהמינוס שלי בבנק חוגג..

למעלה