היי

היי

1. אני מחפשת תיק ורוד גדול של ברברי *כמו בתמונה* אבא שלי קנה לי כזה בקטן בלונדון אבל אני מחפשת אחד כמו בתמונה...העניין הוא שבארץ לא מצאתי יותר מדי פריטים של ברברי....איפה אפשר למצוא? 2. אני רוצה לקנות כתר *גם כמו בתמונה המצורפת* משו עדין ולא גרנדיוזי מדי...וגם לא מהאלה שם פורים...עדיפות למשו מכסף עם אבנים..מאיפה משיגים? פעם קניתי כזה איפשהו בשינקין אבל הוא נעלם משום מה:/ תודה לעונים:)

ToXic LizZie

New member
../images/Emo99.gif ../images/Emo99.gif איזה כתר מדהים..

אני חולה על כתרים כאלה.. אבל אין לי מושג לגבי השאלה שלך- אפה לקנות.. (אולי בחנות לכלות?? לא יודעת..) אבל.. יש לי שאלה- את מתכוונת ללכת איתו? יענו לא בפורים? אני הייתי מתה לשים כתר אבל לא יודעת.. פאדיחה לא? אבל אם יש לך אומץ אז בסבבה וכל הכבוד! ליז

כמו שאמרתי היה לי כבר אחד כזה

לא שמתי אותו לבצפר יו נואו אבל למסיבה או ליציאה בערב זה ממש מותק... יש לי גם הרבה פריטים אחרים שלא אכפת לי מה חושבים שאני לובשת אותם:)

טולייצ

New member
זה נקרא טיארה

יש כל מיני דגמים במיכל נגרין,כמובן שהם משובצים בסגנון הנ"ל [של מיכל],מיוחדים מאוד,והמחיר בהתאם..

הייתי במיכל נגרין

וכל מה שהיה שם היה יותר מדי גדול וצבעוני.... התכוונתי למשו יותר קטן וצנוע

סטפני191

New member
יש אחד ועוד יותר יפה ..

בספרופסקי אבל לדעתי לא שווה לך לשלם כל כך הרבה בכתר .. שאני בטוחה שלאנחוץ לך ליומיום ..

n0fit

New member
גם אני חיפשתי כזה~

היה בפורים :\ בפאנקי פיש... אני חושבת שאת יכולה למצוא כאלה בסלום כלות ומקומות כאלה... אם את מוצאת אז תעדכני אותנו...או לפחות אותי..

Jillian

New member
אממ אני מכירה אתר שממנו אפשר לקנות

www.hottopic.com שם יש כתרים בכל מיני גדלים וצבעים

אבלנש

New member
CALL ME OLD FASHIONED...

אבל אני עדיין חושבת שאם את מלכה או נסיכה, להסתובב עם כתר זה מוזר קצת.

NoFaRi1

New member
../images/Emo45.gifאפילו קצת הרבה

או שפשוט זה בגלל שפעם ראשונה שאני שומעת על קטע כזה P:

למעלה