היי :)

UniverSon

New member
היי :)

אני אשמח להכיר אנשים חדשים מכאן
אני בן 24, ואפשר להגיד שאני מרגיש דיי בודד. בודד אבל לא נותן להרגשה להשתלט.
בעיקר חסר לי אנשים קרובים לדבר איתם על ההרגשה הפנימית שלי. אני מחפש בעיקר קרבת נפש. מפגשים חיים פנים מול פנים(כמובן שנדבר הרבה לפני עד כמה שצריך כדי להרגיש בטוחים).
מאז שהפייסבוק התחיל להשתלט על העולם הוירטואלי אני מרגיש שם חשוף מידי כנראה ולכן אני לא מצליח למצוא אנשים חדשים לחיים שלי(אחרי שהישנים התנדפו להם), פה בפורומים אני מרגיש בטוח יותר, ולכן החלטתי לחזור להיות פעיל במקומות שמאפשרים לי יותר אנונימיות.
בנוסף אני לא נמצא בשום מסגרת. חיים של בדידות זה כבר ניהיה משהו שגרתי בישבילי אבל כנראה שאם אני כאן החלטתי שאני רוצה לשנות את זה.

ברוך הבא אלינו

היי, ברוך הבא:)

לי אמנם אין פייסבוק אבל שמעתי שזה דווקא עוזר לחדש קשרים מהעבר או לשמור על קשר עם אנשים מהיומיום. ויש כאלה שגם מכירים שם אנשים חדשים. אני לא פותחת פייסבוק מהסיבה הפשוטה שוואלה- לא יהיה לי מה לשתף שם. אנשים מעלים תמונות מארועים, מטיולים, ממסיבות. לי אין מה להראות ובמה לשתף
.

לא נמצא בשום מסגרת- מתוך בחירה? גם אני כרגע לא נמצאת באף מסגרת ודי חוששת ממסגרת חדשה. גם יודעת שככל שהזמן יעבור יהיה לי קשה עוד יותר לחזור למסלול.

אצלי הפייסבוק

מעלה אבק.חוץ מתמונות של הבת שלי ומכוניות אין שם מה לראות.כמובן שהתמונות לא מעודכנות.
אני לא משתף מה אכלתי,מה שתיתי,איפה הייתי ומה עשיתי.זה לא מעניין אף אחד.

פריאל12

New member
היי UniverSon
ברוך הבא

זה נשמע כאילו הפייסבוק התחיל להשתלט עליך

אגב, הפייסבוק (כמו כל היבט וירטואלי) הוא לא ישות עצמאית, חיה ונושמת

הוא בסך הכל כלי חברתי שאמור לשרת אותנו.
הבעיה, שההתמכרות לפייסבוק גורמת לאיבוד פרופורציות.
בסופו של דבר, הדברים מקבלים את החשיבות שאנחנו נותנים להם.
לכן, הפייסבוק הוא רק מקרה מייצג. איבוד הפרופורציות יכול לקרות גם בגלישה
בצ'אט, בקהילות או בפורומים.

Being And Doing

New member
כל הכבוד על ההחלטה לשנות : )

עצם העובדה שאתה פה, מראה על הרצון להתקדם ולשנות.
גישה כזו תביא לך הצלחה, רק עניין של זמן והתמדה.

alona 27

New member
ברוך הבא

הגעת למקום הנכון, כולנו כאן במצב הזה. תוכל לקחת חלק בקהילה של הפורום, ויש גם מפגשים.

למעלה