היי

Boho Chic

New member
היי ../images/Emo187.gif

שאלה קטנה: מישהו מכם היה ב Must? בליין הסלסה במוצ"ש או כל ליין אחר. מי שהיה שיאמר בבקשה איך המקום ואם שווה לקפוץ. אחלה פורום, ד"א.

Anin17

New member
לא שווה ללכת

לא רק שהכניסה יקרה שם לומדים שם סלסה ב-4 רמות בלבד ופעם אפילו פתחו רק 3 יכול מאוד להיות שתמצאי את עצמך לומדת דברים שאת כבר יודעת וגם באים לשם מעט מאוד אנשים אם את רוצה לרקוד וללמוד סלסה בואי לסינגל גרין כל יום שני זה באוניברסיטת בן גוריון מ-21:15

Superdror

New member
אני דווקא עד היום שמעתי רק דברים

טובים על המקום, אם כי מעולם לא הייתי בו. אגב, ברוב המקומות מחלקים את הרמות ל-3 למיטב ידיעתי - ומה לעשות שזה לא בדיוק קולע לצרכים של כולם. מי שחושב שהוא ילך למאסט פעם בשבוע וילמד לרקוד, כנראה שהוא מחפש במקום הלא נכון או שיש לו ציפיות קצת מוזרות, בכל זאת, שעה או שעתיים פעם בשבוע זה לא בדיוק ממצה, ובטח לא כשכל פעם באים אנשים חדשים ומורידים את הרמה בחזרה, כך שלא ניתן להתקדם הלאה עם קבוצה מסויימת. מי שבאמת רוצה ללמוד, שיחפש חוג.

Anin17

New member
ממש לא

בסינגל גרין מחלקים את זה ל-6 רמות שונות, ברמות 1-4 יש 2-5 שיעורים לרמה ובכל שיעור לומדים משהו אחר, אחרי זה יש את המאסטר שזה הרבה שיעורים וL.A שאין לי מושג מי שילך לסלסה במאסט פעם בשבוע ילמד לרקוד בסופו של דבר אבל זה יהיה איטי ויקר כי כמו שאמרת כל פעם באים אנשים חדשים וזה מוריד את הרמה זה לא מוזר לצפות ללמוד סלסה ממסיבה ושיעור אחד בשבוע כל עוד המקום עושה את זה כמו שצריך

אני מת בעצמי לחפש חוג סלסה

אני מזה מעוניין לרקוד את זה תמיד בא לי לרקוד באירועים סלסה ולא יוצא לי אף פעם כי אני לא יודע אבל אני מאוד רוצה ללמוד לרקוד כמה זה עולה באוניברסיטה ללמוד אולי אני אקפיד לבוא לשם שהזמן שלי ישתחרר

למעלה