היי Bertcat , המשך נושא החלימה

אלון ב

New member
היי Bertcat , המשך נושא החלימה

קודם אני מעוניין לדעת, מעניין אותו, מה מקור הכינוי שלך - bertcat ? מה זה אומר ? קשור לחתולים ? אתה אוהב חתולים נכון ? רואים !
דבר שני, אמנם כתבתי אתר משלי בנושא חלומות צלולים והנושא מאד מאד מעניין ומרתק אותי אבל אני לא כזה מומחה לנושא, זה עוד סוג של תחביב שאני מאד אוהב להתעסק בו אבל לא התנסתי בהרבה חלומות צלולים עד היום בעיקר מרוב הרבה עצלנות, רק לפני שבוע וחצי התחלתי להתאמן ממש ברצינות על אחת השיטות ליצירת חלום צלול וכבר יש לי תוצאות מצויינות ! אבל עד היום ( החל מלפני שנה וחצי ) היו לי לא יותר מ 15 חלומות צלולים בתקופות מאד קצרצרות שבהן ניסיתי להתאמן, וגם אלו שהיו ממש ממש צלולים ב 100% נימשכו רק כמה שניות ולא הספקתי לעשות בהם הרבה. רוב הידע שלי הוא בעיקר מהרבה קריאה באינטרנט על חלומות צלולים ומנסיון אישי שקצת התחלתי לצבור בנושא. ועכשיו לעיקר, אני אגיד לך את האמת לדעתי אתה טועה וכל החוויות שאתה חושב שהן חלימה הן בסך הכל חלומות צלולים ברמת צלילות גבוהה, אני מאמין שהתחושות שאתה חווה בחלומות האלו כל כך מציאותיות וראליסטיות שהן פשוט מטעות אותך וגורמות לך לחשוב שזה אמיתי. אני מוכן לעשות איתך ניסוי קטן ופשוט שיוכיח לך ולי אם זה אמיתי או לא, אמרת שלהזיז דברים פיסיים אתה לא יכול, אז נעשה משהו אחר, אני אניח על השולחן בכניסת הבית דף ועליו אכתוב בגדול מספר בן 5 ספרות, אם באמת בזמן חלימה אתה יכול להגיע לאן שאתה רוצה אז לא צריכה להיות לך שום בעיה להגיע בזמן החלימה הבאה שלך אלי הביתה לקרוא את המספר, למחרת בבוקר כתוב לי הודעה בפורום ותגיד לי מה המספר שרשמתי על הדף. ואם אתה לא יכול או לא רוצה לעשות איתי את הניסוי אבקש כי תסביר מדוע. שנה טובה וחג שמח וגשום ! אלון

bertcat

New member
תוכיח לעצמך

אלון ב. קודם כל חבל שאתה לא יכול לעזור לי כי יכולנו ללמוד הרבה. הופתעתי לגלות שיש לך אתר בנושא מסוים, אתה יועץ לאנשים ואתה עצמך לא התנסתה בו בלל. כשאני שמעתי לראשונה על האפשרות הזו, "חלימה" היו בי ספקות. ברור שלא האמנתי. רבים מחברי הפורום הזה גם הם לא מאמינים, או מאמינים עד שיוכח אחרת, או כל ווריציה שהיא. אם אני הוכיח לך, כמו שאתה קורה לזה, העמוד במטלה שלך, מה זה יתן, מה זה יתן לי? מה זה יתן לך? אלון, כמו רבים שקראו את ההודעה הזו, וכמוני, זה מעניין אותך, אתה מאמין בדרך הניסוי וההוכחה, כך לך שבוע, ונסה. אין טעם שאני העשה ניסים וניפלאות בזמן שבפעולה פשוטה, במאמץ של שבוע מתוך חיים שלימים תנסה להוכיח לעצמך דבר שהוא לא יאמן לגביך... ואם אתה חושב שאני מתחמק... שיהיה.

אלון ב

New member
ההתחמקות שלך פשוט אומרת דרשני

שמע אין לי כוח למריבות, אין שום קשר למה יצא או לא יצא לך מזה, וגם אם אנסה את זה בעצמי וזה יראה לי אמיתי במליון אחוז עדיין זה לא מוכיח שום דבר וחושים יכולים מאד להטעות. הרי שנינו יודעים טוב מאד שאם באמת היית מסוגל לעשות את מה שאתה טוען שאתה מסוגל, היית פשוט מסכים לעשות איתי את הניסוי הקטן והקל הזה במקום כל נסיונות ההתחמקות השקופים כל כך ומשחקי הכבוד המדומים האלה. נסיון אחד כל כך פשוט שווה יותר מכל הודעות בהן סיפרת לכולם על "היכולות המדהימות" שלך, כמו שציפיתי וידעתי מראש החלטת לדחות את העניין ולנסות להתחמק בצורה אלגנטית, אני לא קונה את זה. שיהיה לך לבריאות, אני בטוח שחברי הפורום מבינים עכשיו מצויין מה זה אומר לגבי כל הסיפורים שסיפרת פה. ולא אני לא "חושב" שאתה מתחמק, אתה מתחמק וזו עובדה. שיהיה לך יום יום אלון

אלון ב

New member
בן טל מה דעתך בנידון ?

האם יקרה אסון לדעתך אם הוא יראה לנו פעם אחת שכל מה שהוא סיפר כאן על היכולות המדהימות שלו באמת אמיתי ולא המצאה שלו ? למה לדעתך הוא מתחמק מלעשות את מה שהוא טוען שהוא יודע לעשות ? אם הוא היה יכול באמת לעשות את הדברים הנ"ל אתה מאמין שהיתה לו סיבה להתחמק מהניסוי הפשוט הזה ?
את שלי אמרתי ולא אוסיף. אלון

הגבתי להודעה הקודמת שלך -

ובעת שכתבתי אותה אתה כבר כתבת את ההודעה הזאת... בכל אופן, תקרא את ההודעה שכתבתי לך וגם את ההודעה שלי ל-bertcat ותתאפסו על עצמכם, כי שניכם אנשים מדהימים ואני מאוד אוהב אתכם ומעריך אתכם. באהבה, בן

הא???

bertcat לא משקר. גם אם הוא היה מצליח לראות את המספר בן חמש הספרות, זה לא היה מוכיח שום דבר על חלימה. הרי גם חוויה חוץ-גופית יכולה לאפשר "ראיה" שכזאת. לפיכך, הניסוי הזה, גם אם היה "מצליח", לא היה נותן את ההוכחה המקווית לכך ש-bertcat אכן היה בגוף החלימה שלו. לא נראה לי שיש סיכוי גדול שהוא היה מצליח למצוא את הבריסטול הזה שלך. חשוב על עצמך בחלומות צלולים... אולי אני טועה, אבל אני לא חושב ש-bertcat מנוסה ב"טיול" במימד הפיסי, באמצעות גוף החלימה שלו, יותר משאתה מנוסה בחלומות צלולים... לא נראה לי שהוא היה מצליח למצוא את הנקודה, שלא לדבר על כך שאולי אפילו הוא לא היה מצליח להיכנס לגוף החלימה שלו, שלא לדבר על כך שאולי אפילו הוא לא היה מצליח להיות צלול... כן, כן, מי כמוך יודע שקשה מאוד לבסס שליטה בנושאים האלה ושאפילו לחולמים מנוסים יכולות לעבור גם תקופות שלמות בלי הצלחה מי-יודע-מה מרשימה בכניסה לחלום צלול (שהיא תנאי לכניסה לחלימה, כך שהקושי כפול!!!). bertcat לא איזה מומחה בחלימה והוא אף פעם לא התיימר להיות כזה. הוא בדיוק כמו כולם כאן, מנסה את כוחו כמיטב יכולתו, מתקדם עוד ועוד באמנות החלימה, נעזר באחרים פה, עוזר כמיטב יכולתו. לכאלה שעדיין לא השיגו את ההישגים שהוא השיג, הוא אולי "מומחה", אבל זה עניין יחסי בלבד והוא מעולם לא התיימר למשהו שאין הוא יכול לעשות. דרישתך ממנו היתה מופרזת, מבחינה טכנית! המלה "דרישתך" אף היא מצלצלת בעוצמה! נראה שלא במקרה כתבתי "דרישתך"! זה די מקומם כשמישהו כותב לך: "תוכיח! תוכיח!" לגבי דברים שאתה עצמך לא שולט בהם, מחפש הוכחות, עובד קשה... אני בטוח שהוא היה שמח לנוע כרצונו בגוף החלימה שלו... שהוא היה משתוקק כבר להיות ברמה הזאת. אבל הוא לא! הוא פשוט לא!!!... אני, במקומו וברמתו, גם הייתי מתחמק. הייתי אומר: "המממ... אני אשמח לבצע את הניסוי הזה כאשר אני לא ארגיש שהוא ´סוגר´ אותי. גם כך אני מתקשה לעשות דברים כאלה. כאשר מדי פעם אני מצליח להשיג חוויה כזאת, זה בטח לא בא ממקום של ´בדיקה´ שמבקש לעשות איתי מישהו שלא מכיר אותי ושלא מאמין לי. אני את האימונים שלי רוצה לעשות עם עצמי ועם חברים, בסביבה ידידותית, לא תחת איזה מבט ביקורתי של מישהו... אבל כשאשתפר יותר, אני אשקול את זה ממקום אחר לגמרי. כרגע, כאמור, זה מלחיץ מדי ולא ידידותי מדי... אה, וברור שאני לא צריך להוכיח לך שום דבר. אם כבר, אז רק לעצמי! אם אני אעשה את זה, כשאשתפר, זה יהיה בתור טובה לך ולא שום דבר אחר... זה מובן, נכון?" הבה נניח, אלון, שאני כבר נמצא ברמה הדרושה! ובכן... במצב כזה, אין לי כל צורך להוכיח לך שום דבר! אם אני נענה לבקשתך, זה רק בכדי לעזור לך... בכדי להראות לך שזה קיים, כדי שתתאמץ גם להשיג את זה! כלומר, תהיה זו "טובה" לך... אתה מסכים איתי? כלומר, כך גם אתה היית נוהג במקומי? אלון, מה עם בקשת העזרה של bertcat אליך? הוא פנה אליך, בתור מי שמבין יותר ממנו בחלומות צלולים, כדי שתעזור לו... ואז הוא ראה שהתעלמת מבקשת העזרה שלו אליך ובמקום זאת כתבת לו שאינך מאמין לו ושאם רצונו כי תאמין לו, עליו להוכיח לך... לכשעצמי, כמי שעוסק בחלימה, אני יכול להגיד שאני מאמין בזה, אבל יודע שיכול להיות שאני טועה. ברור שאולי מדובר בחלום צלול, באשליה, בטעות, בשגיאה, בחוויה חוץ-גופית וכולי. אני יודע שיכול להיות שאני טועה!!! אני יודע שיכול להיות ש-bertcat טועה!!! אני באמת מקווה בשבילו שעוצמת החלימה שלו כבר לא מאפשרת לו לחשוב מחשבות כאלה!!! אצלי הן עדיין קיימות!!! שלך באהבה, בן

אלון ב

New member
היי בן תודה על ההסבר

שמע זה לא מדוייק שאני חושב שהוא משקר, אני יותר מאמין שהוא טועה ומטעה ולכן אני רוצה להראות לו את טעותו, להאיר את עיניו, אני משום מה קיבלתי את הרושם שהוא כבר הגיע לרמה גבוהה בנושא החלימה ולא הבנתי שהוא רק מתחיל ועדיין בשלב האימונים, אז סליחה. לגבי בקשת העזרה שלו אז אני יעזור לו בשימחה, פשוט באותה הודעה ראיתי שהוא רק רשם באופן כללי שהוא רוצה שאני יעזור לו אבל לא ראיתי שם בקשה ספציפית לעזרה, הוא רק רשם קטע חלום שלדעתי הינו חלום רגיל לחלוטין למרות התחושות, גם לי היו חלומות מאד מאד מציאותיים עם תחושות דומות מאד לאלו שהוא תאר אך לא אמרתי לעצמי שזה מוכיח שזה באמת היה אמיתי. זהו, אלון

bertcat

New member
על הספקנות שלי - לאלון ב.ולכולם

אני מרגיש צורך לשתף אותך בדרך שעברתי עד המקום בו אני נמצא היום, מקום בו אני לא מטיל ספק בחלימה, בראיה, בהילות, בגופי אנרגיה, בידיעה שקטה. זה התחיל בארועים שנראו לי צירופי מקרים. אז בפעם הראשונה אמרתי "אופס, איזה צירוף מקרים". בפעם השניה "וואו, איזו מקריות". איזה מקרים? למשל, טלפון שידעתי שיצלצל עוד שניה, כאלה. במקביל התחלתי להתעסק בתורתו של דון חואן, על פי ספרי קסטנדה. להתעסק זה אומר לקרוא את הספרים. לחשוב על האפשרויות שמסופרות שם. להטיל בהן ספק, אבל, גם לקוות שמה שמסופר שם אמיתי, אפשרי. מה שקרה זה שיותר שמתי לב לדברים קטנים שקורים לי, התחלתי גם לבצע חלימה. לאט לאט, המקרים האלה, צרופי המקרים הלכו והתרבו. מפעם ב... לפעם בשבוע, לפעמיים בשבוע, לפעם ביום.... בשלב מסוים השכל שלי נאלץ להסכים שזה לא מקרה. שמשהו פה קורה. זה לא פשוט. מה שנראה לי בהתחלה כדבר קסום ונעים הפך לקשה מאוד. הרי קשה מאוד להודות שכל מערך התפיסה שלי, לגבי מה אפשרי ומה לא הוא טעות. אבל מה לעשות שעוד ועוד הוכחות (כן, הוכחות) הוסיפו להגיע והיום אני מאמין שזה אמיתי. קצת דוגמאות למקרים האלה: א. הייתי בחלום ובו נגשתי אל תיבת הדואר שלי, היה בה צ´ק שחיכיתי לו, פתחתי את המעטפה, ראיתי את הסכום, 243.20$. כשהתעוררתי, לא ממש זכרתי את החלום, שתיתי לי קפה, עישנתי סיגריה, ויצאתי לבדוק דואר. הסצינה של החלום חזרה על עצמה במדויק, כולל הסכום. הייתי המום, שמח אך גם מפחד. ב. חבר שלי היה צריך לחזור מחוץ לארץ בשעה מאוחרת. אני הייתי בבית וחשבתי לבקר אותו למחרת. הלכתי לישון. חלמתי שאני נמצא בבית שלו. נכנסתי לחדר של השותף שלו, הסתכלתי עליו ישן. הדלת נפתחה. הגעתי לדלת וראיתי את החבר שחזר בדיוק מחו"ל, עם המזוודות, חולצת כפתורים סגולה, מכנסיים אפורים, הסתכלתי עליו והוא לא ראה אותי. השותף הגיע וחיבק אותו. המשכתי לשותת בעקבותיו בבית, השתעשעתי לי קצת, בדקתי מה השעה, עד שהתעייפתי להיות דני דין, והחלום נגמר. בבוקר זכרתי את החלום, ומהרתי לבדוק את הפרטים עם החבר. הם היו מדויקים כולל השעה. ג. הייתי במקום העבודה שלי, השנתי סיגריה בחצר, דיברתי עם השומר בכניסה, שיחה קלילה. פתאום, שמעתי, ממש שמעתי את מה שהוא הולך להגיד לי, ואחרי כמה שניות הוא אמר את זה בדיוק, באותה אינטונציה אפילו. ד. משהי שאני מכיר התקשרה אלי. היא היתה בבעיה והיא היתה מאוד רחוקה. לא יכולתי לעזור לה והרגשתי חסר אונים. לא יכולתי להפסיק לחשוב על איך אני עוזר לה, אז החלטתי פשוט להיות איתה, במחשבה. במשך חצי שעה התרכזתי רק בה. הרגשתי כל מה שעובר עליה. היו רגשים של שימחה, רגעי אימה, פחד ובסוף, רגיעה. שוב, הייתי מודע לזמן, ולסדר האירועים. אחרי זה, סיפרתי לה מה עבר עליה וכך היה. היא היתה בהלם אבל בעיקר היתה מאושרת. טוב, עכשיו תחשוב מה קורה לבן אדם שזה הופך אצלו לשיגרה. לדבר יום יומי. לי אין דרך חזרה. אני מאמין, לא, אני יודע שזה אמיתי. ולסיום, כשאמרתי לך מה זה יתן לי עם אני אצליח באתגר שנתת לי התכוונתי לכך שאני מאמין, זה לא ישנה לי כלום, ואתה לא מאמין, כמו שאני לא האמנתי, ושום "הוכחה" שנתנו לי לא שינתה את זה.

bertcat, אני חושב שאתה טועה

ביחס לכוונותיו של אלון: 1. הוא היה כן איתך בקשר לרמתו בחלומות צלולים, ניסה למתן את ציפיותיך. האתר שלו מדהים ועוזר מאוד... ונהדר שהוא יצר אותו. הוא עזר להמון אנשים, כולל לי ובעקיפין גם לך! 15 חלומות צלולים זה לא מעט בכלל! הוא השתדל לדייק ולמתן! מישהו אחר היה כותב "המון". לדעתי הוא כן "מומחה" בחלומות צלולים, באופן יחסי! 2. הוא פונה אליך באותם כלים שבהם הוא פונה לעצמו. הוא אדם טוב ואכפתי, העושה כמיטב יכולתו כדי להכיר ולהבין ולהימנע מטעויות מיותרות. הוא משתמש בכלים שהוא מכיר לצורך כך, שהינם בין היתר בדיקה ובחינה של דברים. לא לכולם יש את היכולת שלך לבחון דברים באמצעות מרכזי-אנרגיה שאינם "השכל". וגם אם הוא חושב שאתה משקר, זה לא אישי נגדך. זה מיטב יכולתו כרגע. שלך באהבה, בן

bertcat

New member
רני חושב שאני לא

קראתי שוב את הודעתי אל אלון (הי אלון) ולא מצאתי זלזול. מצאתי פליאה, או אכזבה על כך שאדם שעוסק ומתעניין כל כך בתחום לא מצא את הזמן לנסות זאת בעצמו. אני מתנסה בחלימה כשנה וחצי, ורק עכשיו אני מרגיש שאני יכול לייעץ, וגם זה תחת המטרייה החמימה שלך, בן טל שחר. החשיפה שלי לחלום צלול, בזכות אלון, האתר שלו והפורום עזרה לי מאוד וקדמה אותי ואני באמת באמת רציתי להעזר באלון או בכל אדם אחר אשר מבין בתחום ופתוח לעניין. אני ראיתי בגישה של אלון, ובמיוחד עכשיו, אחרי התגובה שלו, שאין אם מי לדבר, אני רואה בגישה שלו זלזול גדול לכל מה שלא נראה לו. המהירות שבה בחר להכפיש את שמי ולהציע לכל חברי הפורום לא להקשיב לי, מלמדת אותי שוב על הפחד שלו מהחדש, הלא שגרתי. חשבתי שבפורום של חלומות צלולים, שהוא נושא לא שיגרתי שרוב האנשים רואים בו משהו ביזרי, מיסטי, אוכל למצוא התעניינות בתחום שבו אני עוסק. אני חושב שמצאתי עויינות. אני חושב שאלון מרגיש מאוים במקום להרגיש שמחה גדולה משותף חדש שהציע לו שיתוף פעולה. וכן, אני עדיין טירון, או כמו שהגדרת את זה, טירון בקורס מתקדמים. ושוב, אם הוא חושב שאני מתחמק... שיהיה. לילה טוב וחלומות נעימים.

למעלה