היי שמי שרית 050976

שוקסי

New member
היי שמי שרית 050976

אני מרגשיה תמיד שרע לי ולא טוב לי אני נשואה וב"ה יש לי 3 ילדים מקסימים למה אני מרגישה אי סיפוק מחיי ?

the breezer

New member
הכח לשנות, הכח לחיות

שלום שרית, המילה 'כח' עלתה לי בהקשר שלך, הכח לסחוב את עצמך מהמיטה בבוקר, הכח לקום ולעשות לעצמך. את בחורה אינטליגנטית שיודעת להבדיל בין מה שמתרחש בתוכה לבין מה שמתרחש מחוצה לה,, ולכן את גם שחקנית מאוד טובה. לעיתים חוסר שביעות הרצון שלך 'נבלע' בבית ולכן קשה לסובבים אותך 'לקלוט' מה באמת מתרחש בך. אני חש שאת שמה את טובת האחרים לפני טובתך שלך. חוסר הסיפוק נובע ממעגל מחזורי של שימת ה-'אני' בצד, על המדף, והחלפתו בתפקוד פונקציונאלי יום-יומי. את חיה בתחושה של חסר משום שאינך מוצאת את הדרך הנכונה להשלים את מה שאת מרגישה שנכון לך, לפעמים את חשה שאולי הדברים יתנגשו עם 'האינטרסים של הכלל', ובפועל אין זה כך, עלייך ללמוד לקיים סינרגיה, שיתופיות והרמוניה קודם לכל בינך לבין עצמך, שבי עם עצמך וראי מהי ההשלמה לה את זקוקה, אם זה בתחום שאותו רצית ללמוד או טיול שרצית לעשות או כל אלמנט אחר שטרם הוגשם. המשפט שקיבלתי הוא 'הכח לשנות = הכח לחיות'. ברגע שיהיה לך הכח לשנות, תקומי מהעפר ותשני בעצמך את תפיסת ה-'אני', אז כח החיים יורגש טוב בהרבה. ברכות,

the breezer

New member
בתקשור נוסף קיבלתי את הדברים הבאים

'היא חיה בקונפליקט עצמי רב עצמה, לעיתים חשה נגזרת בין שתי קצוות מנוגדים, כמות הויתורים אינה מאוזנת לכמות מילוי הצרכים האישיים, העצה שלנו היא ללמוד את עצמה, שתלמד את עצמה, שתבין את עצמה כפי שהיא מבינה אחרים, יש לה קסם אישי שמופעל על כולם מלבד עצמה, היא חייבת להפנות את הקסם כלפי פנימה, אהבה עצמית תעזור לה לפקוח את העיניים, בתוך תוכה היא מבינה איך היא לא מסופקת ומה עליה לעשות בשביל לצאת מהמקום הדחוס ההוא, היא שרית ושמה מעיד על גבורה, "כי שרית עם אלהים ועם אנשים ותוכל", יש לה חוסן וכח סבל אך כל עוד היא תמשיך להשתמש בחוסן הזה כמגן מפני העולם, העולם לא יפתח לה'

למעלה