היי! שבת שלום לכולם! נפרדת עד להודעה חדשה

היי! שבת שלום לכולם! נפרדת עד להודעה חדשה

אני ומשפחתי עוברים לאזרביג'אן ביום ראשון בבוקר. מחר האריזות האחרונות וזהו... טסים. אז אני נפרדת מכם בינתיים וברגע שאני אמצא בית ואתחבר לאינטרנט אחזור לפורום. אז תמשיכו להיות פעילים כדי שיהיה לי מה לקרוא כשאחזור. בהצלחה ותעשו הרבה עבודות בינתיים אילית

אוסיש

New member
פישקולית, טיסה נעימה וקליטה מהירה.

שתחזרי לשחק באש כמה שיותר מהר!

נורוני

New member
נסיעה טובה ובהצלחה. אם הייתי נוסעת

למקום כזה, הייתי מנסה להתחבר לאמנות ולאומנות המקומית, הייתי מנסה ללמוד אודותיה ולספוג כמה שיותר צבע, מוטיבים, דוגמאות ועוד. אשמח אם כשתתמקמי ותתארגני, תעלי לפורום עבודות הקשורות לאומנות המסורתית: כלים שונים, בדים בעלי דוגמאות מעניינות וכו'. ושוב, נסיעה טובה

נסיעה טובה! ../images/Emo39.gif../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif

באמת מעניין לראות כמו שנורוני אמרה אם האומנות שלך תושפע מהאסתתיקה של הסביבה (או אולי מעצם הנסיעה והמעבר?) בכל אופן שיהיה המון בהצלחה לך ולמשפחה! נחכה בסבלנות שתחזרי אלינו ותראי עבודות חדשות! יסמין

forestdevil

New member
שתהיה לך המון הצלחה בכל מה שתעשי

שרק תהני שם, אין לי הרבה מידע על המקום הזה אבל אני בטוח שאת מתרגשת. שמחנו להיות איתך כאן ונשמח לראות אותך חוזרת
(ורק אתמול גיליתי ש"שנינו מאותו הכפר"....) הצלחה ואושר! אור.

תודה! וגם אני שמתי לב לאותו הכפר ../images/Emo8.gif

אבל כבר לא.... לגבי ההתרגשות... כמו שכתבתי לסיכום, הייתי שם כבר 5 שנים אז כלום לא חדש לי. רק הפרידה מהמשפחה מעיקה. חוץ מזה, אני נורא שמחה לחזור לשם כי למי שאוהב הרפתקאות ויודע להסתדר לבד - יכולים להיות שם חיים ממש טובים.

תודה על כל הברכות! חיממתם לי את הלב!

אני אחזור אליכם בהקדם, מקווה שאני אפגוש את המבער שלי גם בהקדם (למרות שעד שנמצא בית ואני ארוקן את המכולה וזה יכול לקחת זמן כל הסיפור הזה). אני אנסה לשלוח תמונות של אמנות מקומית למרות שלרוב מדובר בפסלי קרמיקה קטנים (12 ס"מ) של דמויות אזריות חמודות ושטיחים. יש שם מישהו כנראה שעושה עבודות פיוזינג לכמה מסעדות שם, ראיתי את זה עוד בשנה שעברה לפני שעזבנו את המקום (חיינו שם 5 שנים עד לפני שנה). אני אנסה לשאול מי עשה את זה ולמצוא אותו. מקווה שהוא אזרי ואני אשלח אליכם רשמים. להתראות בינתיים
|

ברשר

New member
מקווה שלא פספסתי...

היינו בחופשה ופתאום אני מגלה שאת נוסעת, אז, בהצלחה שתבלו בנעימים, שהילדים יתמודדו עם השינוי ובעיקר שתצליחי לשמור איתנו על קשר, לשתף בחוויות מקומיות גם אם הן לא "זכוכיתיות", טיסה נעימה וכל טוב ברוריה

מקווה שגם אני לא פיספסתי אותך....

העברה קלה ושהות נפלאה וחזרה מהירה לארץ כי בכל זאת - אין כמו המדינה שלנו ולא יעזור שום דבר!!! אגב לכמה זמן תהיו שם? אריאל

למעלה