היי! + שאלה!!! =)

ShiN ShiN

New member
היי! + שאלה!!! =)

אני חדשה פה...! =) אני יודעת שאתם לא אוהבים כ"כ אנשים חדשים (לפי מה שהבנתי...) בכל מקרה, אשמח להצטרף! =) רציתי לשאול- אתם חושבים שהארי בסוף יגור עם סיריוס...? אי מתה לדעת! ואני ממש מקווה! שירן

PopPy

New member
ברו|הדגש|ח|סדגש|/ה הבא/ה!

*מבטא רוסי כבד* יש לך כרטיס מועדון?! לשם הנוחות והפמיניסטיות, ההודעה כתובה בלשון נקבה אך מיועדת לשני מיני הפטריות. אז הגעת לפורום הארי פוטר בתפוז… פורום הארי פוטר בתפוז… יפה יפה… קודם כל, אם את מהטולקינאים שבטוחים שכל ספר חוץ משר הטבעות הוא ספר ילדים אינפנטילי והגעת לנזוף בנו- אל תטרחי להיכנס בכלל. אם את ילדה שאוהבת את הסרט ("אוי רון בסרט כ"כ חתיך! אני חולה על הרמיוני מהסרט! הארי כ"כ חמוד!":-{)/אוספת קלפי הארי פוטר/בובות של האגריד עושות לך את זה (במקרה של הבנים זה מקגונגל)
- זה לא המקום בשבילך. בשביל זה יש את פורום הארי פוטר בוואלה. דבר חשוב שכדאי לזכור: לא תלווי את אייקון חבר פורום לשווא- לכל אחד בפורום יש אייקון משלו, ומומלץ שכדי למנוע את דיוני ה"האייקון הזה תפוס!" המאוסים כ"כ על כל חברי הפורום, עד לבחירת אייקון קבוע תסתובבי לך קצת בפורום, שבוע-שבועיים, ותדעי לבד מה הם האיקונים שתפוסים. עכשיו את בטח מבינה למה הפורום כ"כ צבעוני ומלא אייקונים, אבל אין ספק שאם לא קראת את הטאג ליין אין לך מושג מה זה פאנפיקים, סלאשים, מסורת, גרבילים, חסה, חצילים, שולת וכו´. כדי ללמוד על כל אלה כדאי ורצוי להיכנס למילונפורום (באדיבותו של מייג´ן
), לטאגליין (באדיבותי
), ולחוקי הפורום (באדיבות ענבל
), שכולם מצויים בשורה הצהובה של הטאג-ליין למעלה. כדי לדעת עוד על המטורפים שמסתובבים בפורום מומלץ להקליק על שם המשתמש שלהם כדי להיכנס לכרטיס האישי שמכיל עליהם פרטים. מקווה שהבנת משהו ושלא ברחת מהר מדי, את הפטריה החדשה. *ווינק* שלום!

BinNs

New member
אם...../images/Emo72.gif

אם הייתי חדש והייתי קורא תחרא הזה הייתי בורח מפה ומהר..
גיא. Sleep is Death´s Cousin.

ShiN ShiN

New member
לא ברחתי...

רק חבל שאתם סתם ישר ביחס שלילי לאנשים.... אני בת 17 עוד מעט... עברתי את הקטע של: "רון חתיך! הארי כוסון! דארקו אשכיסט!" אני פשוט אוהבת את הספרים... זה הכל... וכן... קראתי את המילון.. קראתי את הכללים... חבל שאתם ישר ביחס כזה..

Snitch

New member
תראי... ../images/Emo88.gif

כמניאקית רשמית, אני פשוט לא יכולה להגיד לך שלום. אני לא אשבור את המסורת שלי.. אבל בכ"ז, קחי בחשבון שיש חדשים שקיבלו אותם הרבהההההההההההה פחות יפה.. ( הרבהההההה )
למה המורה לביולוגיה אוהבת להעיף מהשיעור דווקא אותי?

ShiN ShiN

New member
אה..

אז תודה! =) אבל באמת... רק להבין... מה הקטע שלכם...? סתם סקרנות...

Me 4eVer

New member
הקטע שלנו?

יו דונט וואנה נואו
זה פורום סנובי רישמית
אל תדאגי... תיהיי כאן כמה זמן... או שתתרגלי... או שיעבור... אניוואי.. וואלקם
אני דניאל... השפויה של הפורום... חצי מדוייק מהשפיות בפורום... שמתחלק לשתי אנשות... כל השאר..... מקרה אבודדדדדדדדדדדדדד...!!!!! (אגב... אם מישהו אומר לך שאני לא שפויה.. תני לו כפה בשמי.. ואל תאמיני!!) אההה.... ולא יכלתי שלא לשים לב....
אשכיסטטטטטטט

Snitch

New member
דניאל, את לא שפויה בכלל. ../images/Emo88.gif

די להעמיד פנים. *בורחת*

Snitch

New member
אזקסיוז מי../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo88.gif

מי בכלל רוצה להיות שפויה? *חוזרת לצלחת העגבניות* *בורחת מדניאל ומאיה*

הייי!! ברוכה הבאה!!../images/Emo65.gif../images/Emo142.gif

כדאי לך להיזהר... יש כאן אנשים, שאיך לנסח את זה בעדינות... רמת השפיות שלהם שואפת לאפס. (אני?! אני לגמרי שפויה..!) אני ממש לא חושבת שהארי יעבור לגור עם סיריוס... בגלל שזה טוב מדי... לא נראה לי שזה יקרה... !!!Welcome

את בטוחה שאת שפויה...../images/Emo35.gif

*מקווה בשבילך שתגידי שאת לא לפני שדניאל/מאיה תגיע ותראה מה כתבת* כדאי לך להודות ומהר שאת שפויה
כי אחרת... כשדניאל ומאיה יגיעו את תהפכי לצלויה
(חתו"צ
)

Me 4eVer

New member
זה בסדר טל...../images/Emo34.gif

אם היא רוצה לחשוב שהיא שפויה שתהייה שפויה וואנבי כמה שהיא רוצה... אני אגיב בתגובה שפויה ולא אצלה אותה
כמובן שכולננננננננננננננננננננננננננננננננו יודעים מי השפויות כאן ומי... אהם... לא...

למעלה