היי:)שאלה-איך מעבירים קובץ מכונן אחד לשני?

nk3915

New member
היי:)שאלה-איך מעבירים קובץ מכונן אחד לשני?

אני די חדשה במחשבים (וגם פה פעם ראשונה..:) הקיצור-ניסיתי להעביר מכונן C לכונן E ע"י פתיחה של שניהם בחלונות נפרדים-ואז גרירה (פיזית) של הקובץ מאח לשני-האם זו הדרך הנכונה?? וגם-מה שיצא מזה-שהקבצים הופיעו לי בשנייהם (פעמיים) והמטרה שלי היתה לפנות מקום ב-c... האם עלי למחוק את מה שנשאר ב-c?? (אני חוששת שלא העברתי אותם טוב ל-E ולכן חוששת למחוק...) אפשר איזושהי הכוונה?

Roy M

New member
../images/Emo18.gif לא כל דבר ניתן להעביר ולפני שאת עושה

זאת, ספרי לנו מה סוג החומר. קבצי הפעלה, משחקים, בוודאי כאלה הקשורים למערכת ההפעלה, אי אפשר להעביר. לעומת זאת, תמונות, מסמכים, קבצי וורד על סוגיו וקבצים שאינם הפעלה או מערכת הפעלה, ניתנים. אם את רוצה להעביר/להעתיק, עם העכבר הימני לגרור לאן שאת רוצה והוא ישאל אותך להעביר או להעתיק. כמו כן ניתן עם CONTROL+C (העתק) ו-CONTROL+V (הדבק) להעתקה או CONTROL+X (גזור) להעברה.

Roy M

New member
../images/Emo31.gif חס וחלילה. כיוון שהיא לא מבינה במחשבים

(כך כתבה) ולא ברור מה היא רוצה להעביר/להעתיק, אי אפשר לפטור אותה ב"גזור והדבק."

nk3915

New member
הנה רשימת התיקיות שמופיעים אצלי ב-D :

acds,adob,common files,google,internet explorer,,k-lite codec pack,massenger, ,online servises,msn gaming zone, ,microsoft office,movie maker, microsoft frontpage,mozila firefox,netmeeting,save,ppmate,,symantec,symantec antivirus,windows media player, windows nt,xerrox,outlook express- מקווה שזה לא דבילי מדי שרשמתי את כולם:) ושמזה תדעו בערך איזה קבצים הם מכילים... (כמו ששמתם לב-רשמתי את שמות התיקיות) דבר שני- ניסיתי באמת מה ש roy m הצעת לי (לגרור עם ימני) אבל לגבי רוב התיקיות/קבצים שניסיתי להעביר ככה הוא רשם לי הודעה ש: שינוי העברה או מחיקה של ____ עלול לגרום לתוכניןת מסוימות לא לפעול,האם אתה בטוח שברצונך לבצע פעולה זו האם עלי לעשות זאת בכל זאת? אני חוששת לאבד כל מיני דברים ששמרתי-כמו הורדות מאימיול ,חומר לימודי,תוכנות שונות וכו'..

למעלה