היי, רציתי לשאול אם גם הפרסי שלכם

tomer2007

New member
היי, רציתי לשאול אם גם הפרסי שלכם

סובל מכל מיני הפרשות בעיניים... איפה אתם לוקחים לספר אותו? ולקלח אותו?

לי אין פרסי-אבל אני יודעת שזו בעיה

קלאסית של הפחוסים למינהם. צינור הדמעות שלהם סתום,ולכן יש הפרשות שצריך לנקותן-עם צמר גפן טבול קלות בתה בבונג פושר,מס' פעמים ביום. לגבי תספורת-עניין של מגורים-מהיכן אתה? מקלחת-חתול לא זקוק למקלחת ,אלא,אם התלכלך מאד. ניתן לנגב ליכלוך קל עם מגבונים לחים ללא אלכוהול-רצוי היפואלרגניים.

Benjamin Turner

New member
לגבי פרסיים, ישנן המלצות לקלח אותם

דווקא. אין לי מושג באיזו תדירות ובאיזה אופן, אולם שתי מגדלות מקצועיות אמרו לי זאת.

Benjamin Turner

New member
ברור. כל הפרסים הפחוסים סובלים מכך.

יש לנקות לו את העיניים פעם ביום (עם תמצית תה פושרת או עם מי מלח. דיסקליימר: אין להסתמך על עצה כללית זו וחובה לבדוק את הנושא לעומק-בעיקר מבחינת מינונים-עם וטרינר/מגדל מנוסה ממני). החתולה אצלנו (ליתר דיוק, אצל סבתא שלי) חודשיים ולכן עדיין לא סיפרנו אותה (לא בטוח שנספר) וגם לא קילחנו אותה (לא סגורה על זה שיש צורך בכך). בינתיים אנחנו רק מסרקים אותה פעם ביום ומאכילים אותה ברויאל קניין לפרסיים, והפרווה נראית טוב.

PinkyRaSta

New member
כן. ככה זה אצל הפרסים ../images/Emo182.gif

צריך לנקות עם מטלית לחה <עם מים או עם תה>, כמה פעמים ביום. זה משתנה מיום ליום. לפעמים יש יותר הפרשות ולפעמים פחות. אבל פעם-פעמיים ביום חובה! עכשו חורף אז הייתי מציעה לא לספר אותו כרגע. אבל תחפשי בספר טלפונים מספרה לחיות/ בע"ח/ חתולים. או שתשאלי את הוטרינר איפה יש. וכמובן אנשות ואנשי הפורום יכולים להמליץ לך בהתאם לאיזור שלך.

גלי®

New member
מנסיון של חברה שלי, ניתן לנקות עם

התכשיר של דוקטור פישר (לקרימול - תחליף דמעות)...

tomer2007

New member
תודה!! חשבתי שרק אנחנו סובלים מזה..

וגם הפרסי שלי לבן ומשחק בחוץ, מה שעושה אותו מלוכלך נורא... רציתי לשאול על מספרה בלי הרדמה כי שמעתי שלא כל החתולים קמים מזה..

נירותם1

New member
../images/Emo187.gifיש לי המלצה חמה על ספרית

אני מנקה לקיטי את העיניים רק עם קצת טישו או צמר גפן עם מים ובלי תה וכל מיניי דברים,לדביי תספורת,הייתי ממליצה לספר לקראת הקיץ מכיוון שבחורף יהיה לחתול קר.בכל אופן יש לי ספרית מדהימה שמספרת בעיקר חתולים ללא הרדמהוהם ממש רגועים איתה-גם השובבים ביותר. היא נמצאת בכ"ס בחנות "מי ידג לי"והיא מקסימה אמיתית ובעיקר אוהבת חתולים ומקצוענית.

נירותם1

New member
הטלפון של החנות

097670750 ושעות העבודה של הספרית (שכחתי את שמה) הן:א-ו בוקר 9-12 א-ה אחה"צ 16:30-19:30 בהצלחה,אגב באותה חנות עובד גם פעמיים בשבוע הוטרינר הכי מדהים שהכרתי(ואני מכירה מספיק) ד"ר דני פרוידנטל

למעלה