היי רמי.----- מה יש לי?!?

היי רמי.----- מה יש לי?!?

תקשיב, אני לא יודעת מה יש לי אני רוקדת ג´ז כמה פעמים בשבוע לפעמים פעמים בשובע לפעמים פעם בשבוע, אני רוקדת ומתאמת על הריוקד מלא פעמים בבית כי אני חיה באשליה שעם אני לא ירוקוד מלא בבית ובכלל בבית אז אני ישמין כי שרוקדים מוצאים קלוריות כי קופצים והכל ואני כל יום רוקדת ורוקדת בחדר שלי וזה כבר מטיש אותי אבל נכנסתי לזה תעזור לי בקשה
ועוד משהו יש לי שאלה מתחיות עם אני עושה המון מתיחות זת´ומרת פיסוק ושבגתיים זזה גם מוריד קלוריות או משהו

ג´ז

בת כמה את, כמה את שוקלת ומה הגובה שלך ? לשאלתך, הבעיה היא בראש ! את לא צריכה לחשוב על ההוצאה הקלורית אלא על ההכנסה הקלורית, כלומר כמה קלוריות את אוכלת. אם תאכלי פחות קלוריות לא יהיה צורך לשרוף יותר קלוריות ולא תצטרכי לחשוב כל הזמן על ביצוע פעילות לצורך שריפת קלוריות. בנוסף חשוב מאוד להקפיד מה את אוכלת ומתי, להמנע ממאכלים שמנים ומטוגנים להקפיד על פחמימות מורכבות ולא פשוטות ולאכול מכל אבות המזון. ארוחות מסודרות 3 פעמים בשבוע.

רמי

ככה לפחות אכלתי אתמול: בבוקר יוגרט 3 אחוז ופרי בצהריים- ספגי עוף כף טחינה בין לבין אכלתי שוב יוגרט 3 אחוז בערב- אורחת ערב רגילה פשטדיה או ביצה וכו´ גבינה ואחרי זה פרי בת 16 עוד חודש 1.52 ואני שוקלת 46 וחצי

תזונה

אם כך אין בעיה עם התזונה שלך ! אפילו הייתי אומר שאת אוכלת מעט מדי עבור בחורה שמוציאה אנרגיה בפעילות כגון ג´ז. פשוט תוציאי לך מהראש את הרעיון שאם את לא רוקדת את לא שורפת אנרגיה ! לידיעתך - בשינה באופן יחסי כמות השומן הנשרפת היא הגדולה ביותר ! שלא תביני לא נכון אני לא ממליץ רק לישון :) הקפידי לאכול פרי או פרוסת לחם לפני אימון ג´ז ובוודאי לאכול אחרי האימון ! בכל מקרה לא ללכת לישון ללא אוכל אחרי אימון !

תגובה

תראה בעיקרון תזונאית עשתה לי תפריט כדי שאני אוכל נכון אבל עוד לא התחלתי לאכול ככה
(זה תריט להישאר ככה לא להשמנה ולא להרזות) בבוקר: קורפלנקס עם חלב שלוש אחוז בינים- לחמניה עם גבינה ופרי צהריים-שניצל תירס או כל דבר אחר, ואורז או ספגטי 4 כפות או משהו אחר, כף טחינה וירקות בין-לבין: יוגרט שלוש אחוז ופרי ערב- חביתה שתי פרווסת לחם רגילות 4 כפות קוטג´ ירקות כף טחינה לקינוח או בלילה -יוגרט שלוש אחוז ופרי (אני לא אוכלתכ ככה כי אני מפחדת להשמין) חחחחח (אני בקושי ישנה:)) ברור אני תמדי רעבה אחרי הג´ז

tommythecat

New member
באמת?

לא משנה כמה היא תאכל? על מה אתה מדבר? אם המאזן הקלורי שלה יהיה חיובי היא תשמין בוודאות. זה שעושים ספורט ופעילים לא אומר שאפשר לאכול מה שרוצים וכמה שרוצים, אז אולי כבר מספיק עם העצות אחיתופל שאתה מייעץ לכולם? כל טוב, יוסי

yaronm

New member
נועה יכול להיות גם מצב שונה

אם את עושה יותר מידי פעילות ואת במאזן שלילי גדול מאוד הגוף מתחיל לאגור שומן לשעות מצוקה. שימי לב שאת אוכלת נכון!!

אלי ו.

New member
מה אכפת לך סטטיסטיקה?

אכפת לך מהמקרה הספציפי שלך. אני רואה יותר מדי מקרים (בייחוד נערות צעירות) שמגזימות בדיאטה (ולפעמים גם בספורט) וגורמות לעצמן נזקים. להרזיה את זקוקה שהאיזון הקלורי יהיה בסביבות ה -500 קלוריות ליום. יותר מזה לא כדאי. אם את יודעת שאת מוציאה בממוצע 500 קלוריות בספורט ליום, ובשביל לחיות את צריכה עוד כ 1200 קלוריות סה"כ 1700 קלוריות, אז ירידה מתחת 1200 קלוריות ליום לאוכל לא תהיה אפקטיבית ורק תזיק.

למעלה