היי , צריכה "פרשנות" למצב

היי , צריכה "פרשנות" למצב

היי חבר'ה אף פעם לא היו לי את הכלים להבין את המין השני, מה לעשות לא בורכתי בכשרון אני מבקשת שתפרשו לי אם בכלל יש מה לפרש בסיטואציה הבאה לי ולחברה שלי יש את אותו רופא ילדים,יצא לנו לבקר במרפאה במקרה באותו תאריך רק שהיא הייתה תור לפני. כשהגיע תורנו בעלי יצא להחליף איזושהי תרופה, ואז הרופא פיתח שיחה איתי מהיכן אני, ואיך בישראל (דרך אגב הזכרתי שאני חייה בחו"ל?) , ואיך כדאי לי להעביר את הזמן בכייף, לצאת לבתי קפה , ועל המנטליות שלהם ועל הא ודא, כשבעלי חזר הסתיימה השיחה. לאחר כמה ימים נפגשתי עם חברתי וככה שאנחנו מדברות ביננו היא הזכירה שהיא והרופא דיברו על העיר שאנחנו חיות בה, שאני מישראל ושאני ובעלי הכרנו באינטרנט ועוד כמה. אז אם חברתי כבר סיפרה לו עליי למה הוא שאל גם אותי? ולמה דווקא שבעלי יצא? הרי שפוגשים במישהו זר (ממדינה אחרת) תמיד נחמד לשאולך מאיפה את/ה גם ליד הבעל או האישה לא? לא יודעת....אני תוהה האם הוא מגלה בי עניין? או שאני סתם מסוקרנת ממאומה. זהו זה, סיפור מהסרטים אה? איזה כייף לכם שאתם בארץ, מתגעגעת הבייתה.
אם יש לכם דעה ספרו לי ביי

bvb6

New member
באמת יותר סביר שזה לא קשור לעובדה שאת נשואה

יכול להיות שבעלך שידר איזה שהיא חוסר סבלנות או או נראה עסוק או טרוד... אני הרבה פעמים כשאני פונה לזוג - אני אעדיף להתעניין במי שנראה לי יותר פנוי... חוץ מזה שבחו"ל כשמדברים עם בחורה - היא לא חושבת קודם אם מתחילים איתה או לא...כך שתצטרכי להתרגל באיזו מדינה את נמצאת?

elena20

New member
את מנפחת את הסיפור הזה יותר מדי....

קודם כל אולי הוא לא זכר שחברה שלך סיפרה עליך, או שאולי סתם רצה להיות נחמד וניסה לפתח איתך שיחה על מנת שלא תהיה שתיקה רועמת. בכל פעם שאני באה לרופא המשפחה שלי הוא תמיד שואל :"נו, אז מה את עושה עכשיו בחייך?" (ולמרות שכבר סיפרתי לו אלף פעם, אני מחייכת ומספרת מחדש).

SummerSpirit

New member
או

שהבנאדם רגיל לדבר עם ילדים כל היום ובא לו לפתח שיחת מבוגרים. לא כל התעניינות במין השני משמעה עניין רומנטי. לי נשמע שהוא הביע עניין טבעי במישהו שגר בחו"ל ואיך זה. אולי הוא מתעניין בחו"ל או באותה מדינה שאתם גרים בה, אולי הוא סתם נחמד ורצה לשמוע איך אתם מתאקלמים בארץ. הוא ידע שאת נשואה ושיש לך ילדים, אני בספק אם הכוונה שלו היתה רומנטי\מינית.

למעלה