היי... צריך עזרה וייעוץ. זה ממש חשוב לי

Jolteon

New member
היי... צריך עזרה וייעוץ. זה ממש חשוב לי

ובכן... למי שזוכר ולמי שלא, אני הייתי מי שהתלבט בין המון שחקנים והחליט ללכת על פייטר בקהיני ולהשקיע רק בו. הנקודה היא... הבאדי ליסט לא מתחברים יותר, החברים מהקיבוץ די נטשו והרמות לא זזות- אפילו עם דאבל איאקספי, ובמייז לא מקבלים אותי עדיין. זה היה נכון ללפני כמה זמן. יצאו הפיראטים, והחלטנו כולנו לפתוח שחקנים בשרת החדש- אני פתחתי בראולר. החלטתי להשקיע בו דרך הטרייד סיסטם, ובגלל שלא נגעתי בפייטר המון זמן חשבתי שזה יהיה בסדר לקחת כמה מהחפצים הטובים שלו ולמכור, לפחות לבינתיים. הטעות הכי גדולה שעשיתי. אני יודע שזה טיפשי וחסר היגיון, אבל... הפייטר נותר עם חרב (טובה) לרמה 50, חולצה ומכנסיים ו-זהו-. ועכשיו, כמה זמן אחרי, אני מבין כמה דברים: אחד, שהשרת החדש הוא רק זמני ואף אחד לא מתכוון להישאר בו, אלא רק לנצל את הדאבל למשך שלושת השבועות. שתיים, שאין הרבה אנשים, אין טרייד סיסטם, אין כלום כדי להרוויח כסף ולעשות את הפיראט לנורמלי. ושלוש- שהייתי רוצה, יותר מהכל, להשיב את הפייטר שברוב חוכמתי הרסתי ולשחק בו עם כולם. אז הגענו לעיקר... אני אובד עצות, וגם חושב על פרישה ממייפל אם אני לא אמצא פיתרונות טובים. אני יודע שיש כאן המון אנשים מברה, ועלה לי רעיון שאם מישהו יסכים לתרום חפץ כלשהו, שאני אוכל למכור בטרייד סיסטם תמורה לכמה אלפים כמו וורק גלוב או משהו כזה, אני אשקם אותו בלי בעייה. אבל זה ממש לא הקטע שלי, ואני לא רוצה ליפול על אף אחד מכם, למרות שחלקכם מעל רמה 100 וזה אולי אפילו לא משהו בשבילם. בכל אופן... אני צריך עצות, תמיכה, כל דבר- כדי להבין מה אני עושה עכשיו ואיך אני ממשיך. סליחה על החפירה ותודה עצומה מראש.אני מאד מקווה שתוכלו לעזור לי, כי אני כבר לא יודע מי כן =\

Guid

New member
באמת בעיה...

בקשר לתרומה אני לא אוכל לעזור, לצערי, כי אני בעצמי די חסר-כל (אפילו work glove אין לי...). אבל עצה אני יכול לתת. D: מה שאתה מחפש בעיקרון זה אנשים לשחק איתם, ואת זה תמצא רק בברה~ כולנו שם (אני פתחתי שם פיראט, אז גם אני בתוך החמולה עכשיו) והאוירה של המשחק הופכת למאוד כיפית. אבל מצד שני אתה בטח רוצה להשאר עם הפייטר, אז אני חושב שפשוט תמצא חברים. D: לדעתי אין אופציה אחרת. ואם אתה דואג בגלל שאתה חלש- זה לודי מייז, אתה לא חייב להיות ממש חזק שם... פשוט תפתח שם פארטי ותיקח רמות נמוכות~ תשחק בשביל עצמך, לא אחרים. D:

Jolteon

New member
עידן, תודה רבה על התשובה =]

אז גם אתה שייך לקטגוריה הזו, הא? -\ מקווה שתרוויח יותר כסף ושתוכל להרשות לעצמך ציוד יותר טוב~ בנוגע לעצה, ברה זו אפשרות טובה כי יש המון אנשים מהפורום, אבל הבעייה היא... הכרתי חברים דרך המשחק ויש חברים דרך הקיבוץ- ואני בקשר ממש טוב איתם, מה גם שהפייטר בקהיני- לכן קהיני נראה לי השרת הכי טוב ומתבקש. בנוסף, אני לא יכול לסבול שרתים עמוסים ומלאי לאגים XP אבל זה פחות חשוב. אה, ועדכון קטן- השגתי קצת NX בכוחות עצמי וקניתי ציוד לפייטר =] יש לו גלימה, בגדים, נעליים, עגילים, שרשרת, נשק מסוקרל- הכל חוץ מהכפפות, שלזה אני חוסך עכשיו. אז השיקום הצליח לא רע בכלל, ואני אראה אם יש כוונה בכלל לחזור לסרבר הזה. אם כן- השחקן מוכן ומזומן בו =] תודה רבה על כל העזרה, מאד עזרת לי =] אגב, יש לך מסן במקרה? אני אשמח להוסיף אותך/שתוסיף אותי כדי לדבר איתך בנוחות, אז אם יבוא לך~

Guid

New member
אני אשלח לך את המסנ` בפרטי~

רק אל תצפה למצוא אותי שם יותר מדי זמן... XD ובכיף, אתה יותר ממוזמן להתייעץ במה שבא לך. D: ואם אתה אומר ששיחזרת את הציוד אז עדיף שתישאר כבר בקהיני, לא?

למעלה