היי צריך עזרה ובדחיפות

היי צריך עזרה ובדחיפות

יש לי מסנג'ר חדש (קוראים לתוכנה Windows Live Messenger) ובכל פעם שאני מתחבר אחרי איזה חצי דקה זה יוצא לי מיד ולגמרי מהמסן, ולא זה בלי הודעה לפני או משהו. זה נכנס ורשום לי "רשימת המשתמשים שלך ריקה להוספת אנשי קשר לחץ כאן" ואז מופיעים פתאום סימני שאלה בצד ואז זה יוצא לי אוטומטית מהתוכנה. חשבתי אולי זה גם קשור לאקספלורר שלי בגלל שגם שם יש ליב בעיות מהסוג הזה (אני נכנס לכל מיני אתרים ואז יוצא לי אוטומטית מהם) למה זה קורה ואיך אני יכול להפסיק ולתקן את זה?

Ligeiro

New member
צילום מסך יש?

ואנטיוירוס? ניסית לסרוק עם תוכנה מעודכנת?

אין צילום מסך (לא יודע איך) ואין מה לצלם..

פשוט אני מתחבר ואחרי שני שניות זה יוצא לי אוטומטית. זה מה שקורה ולא ניסיתי לסרוק... איך סורקים? אתה בטוח שזה קשור בכלל?

Witchcrafts

New member
~>

מותקן לך אנטי וירוס במחשב? המסנג'ר ישר יוצא? בלי הודעה שגיאה ובלי כלום? כך גם הדפדפן? אם כן, אז, קודם כל, אכן אין צורך בצילום מסך. אבל סתם שתדע, הנה הסבר. ודבר שני, הבעיה היא לא במסנג'ר. סביר מאוד להניח שנדבקת בוירוס או בסוס טרויאני כלשהו. פשוט תבצע סריקות נגד הנ"ל במחשב.

Ligeiro

New member
מן הסתם

לא התכוונתי לצילום שיתעד את זה שהמסנג'ר יוצא סתם כך, אלא לצילום של החלון שבו רשום "רשימת המשתמשים שלך ריקה וגו'".

אז ככה

- גם לי לא נראה שזה קשור למסן והבעיה היא באקספלורר או במחשב או אנערף.. אבל עשיתי סריקה ואין וירוסים יש הצעות מה זה יכול להיות ומה צריך לעשות? בבקשה זה ממש חשוב. - אני מיד יעלה צילום של הרגע שבו יוצא המסן יוצא אוטומטית - יכול להיות שבגלל שהאימייל שממנו נרשמתי למסן כבר לא קיים? זתומרת לפני שנה נרשמתי לסנג'ר חדש באימייל מאתר ספידי נט , וכאמור האתר נסגר וקרס ואיתו החשבונות של האימיילים (שהם כבר לא קיימים יותר) למרות זאת עדיין יכולתי להיכנס למסן של 7.5 למרות שהאימייל כבר לא היה קיים בעצם אולי בגריסה החדשה של 8.1 אם האימייל החדש לא קיים זה יוצא אוטומטית? או שזה לא קשור ואני סתם חופר עכשיו?
- ניסיתי להתקין מחדש גירסה ישנה יותר של מסנג'ר 7.5 אבל רשום לי הודעה שלא נותנת לי להתחבר בגלל ש"קיימת גירסה חדשה ועל מנת שתתחבר תצטרך להוריד אותה." אני לא מבין, אי אפשר להשתמש יותר בגירסה של 7.5?

האמת שכן.. זה קשור?../images/Emo12.gif

זה באמת מוזר שהיו לי אנשי קשר ופתאום אין לי אותם שם. חשבתי שזה בגלל שהתוכנה החדשה זה מוחק את כל אנשי הקשר... או שלא?

למעלה