היי פורום שאלה...

C00L GIRL 17

New member
היי פורום שאלה...

אומנם לא יוצא לי לכתוב פה כ"כ הרבה אבל יש לי שאלה... אני בחורה מינית מאוד..ואני אוהבת את זה....בד"כ אני נהנת עם עצמי ולא זקוקה לסתם גבר אלא אם כן הוא חבר שלי... לפני כמה זמן החלטתי לעשות בניית ציפורניים... ועכשיו הבעיה היא שאני נורא מפחדת להחדיר לעצמי אצבעות כדי לא להיפצע...זה דיי מפחיד... אין לי אביזרי מין בשביל זה...וגם לא נראה לי אני אשיג בזמן הקרוב... מה לעשות?!!?!? אני באמת יכולה להיפצע מזה נכון?!..

morena P

New member
אכן...

החדרת אצבעות עם ציפורניים יכולה לפצוע אותך אז אל תעשי את זה. את יכולה להמשיך לענג את עצמך בלי להחדיר אצבעות, את יכולה למצוא משהו שיוחדר במקום האצבע- ובזה הכוונה לאביזר או פרטנר..
בכל מקרה לא ממולץ עם ציפורניים, תעשי לעצמך טובה יש מספיק צרות שיכולות להיות שם לא כדאי להוסיף.. בהצלחה רבה!

TheBeast

New member
אכן, את יכולה לפצוע את עצמך../images/Emo18.gif

יש עוד דרכים להגיע לפורקן! מים במקלחת על אזור הדגדגן, גירוי הדגדגן בלבד ללא החדרה לנרתיק ועוד דרכים יצירתיות... ותוכלי גם להשיג חבר
להבא: וותרי על בניית הציפורניים
ולא להשתמש במלפפונים! הם נותים להירקב מהר

Domnastic

New member
מנהל הפורום היקר שלנו../images/Emo70.gif

נוטים*
חרפה, מוחהחהחהחה.

Devilish Angel

New member
../images/Emo210.gif היי בחורה מינית מאוד, תשובה..

את אכן יכולה לפצוע את עצמך. קודם כל אם יש מישהו שיעשה בשבילך את העבודה זה אחלה. דבר שני, את יכולה לאונן במקלחת תחת זרם המים... או עם הכרית של אצבע על הדגדגן, בעדינות - כדי לא לפצוע את עצמך. את יכולה למצוא לעצמך חפצים שונים ומשונים להחדיר לעצמך - אם זה מה שעושה לך את זה... רק תדאגי לשמור על היגיינה ועל זהירות (מומלץ להלביש קונדום על כל חפץ שאת מחדירה - כן כן, זה חשוב!!!), וכמובן כמו ששגיא אמר - לא להשתמש במלפפונים. תהני

למעלה