היי פורום מת! מחר קורפיקלאני, מי בא?

ממש רציתי, ולא היה לי עם מי ללכת

ואז אני גם סוגשל הולכת בטעות להופעה אחרת ב500 ש"ח בעוד שלושה שבועות...
ספר איך היה!

סנעיר

New member
טוב, ממה נתחיל?

קצת פרטים כלליים: מהפורום זיהיתי את עידן, דבורה ושתי נועות (עם אחת מהן אפילו היה לי העונג להרביץ שוקו בארומה בסוף
). דגל פינלנד (
), דגל ישראל (
) ואחד אלוהינו. טרום-תכל'ס: להקת החימום הייתה להקה ישראלית שעושה קאברים לאיירון מיידן, לא זוכר את השם- אבל הם היו מרשימים ביותר. תכל'ס: קורפיקלאני עלו איפשהו בין 22:30 ל-23:00 מול בארבי מפוצץ עד אפס מקום (יש שמועות על סולד אאוט). התמקמתי בשורה 1 וחצי המסורתית (ובבגדי הערס המסורתיים). במילה אחת- מקלחת. זיעה, מים, בירה שהם שפכו\זרקו עלינו מהבמה ואני לא רוצה לדעת מה עוד. מבחינתי- ענו על הציפיות כשביצעו את Pine woods, pellonpekko ו-Midsummer Night. היו גם Happy Little Boozer, Beer Beer, Wooden Pints הישנים. את החומרים החדשים שלהם עוד לא שמעתי אז גם לא זיהיתי בהופעה. איך קורה שהולכים להופעה ב-500 שקל בטעות?

ההופעה בטח הייתה מגניבה

הם נשמעים כמו להקה שכיף לראות P: זה לא ממש בטעות מן הסתם
נורא רציתי ללכת ואז גיליתי שזה עולה 500, ואז חברה שלי גם נורא רצתה ללכת והחליטה שהיא הולכת למרות שזה עולה מיליון. ואז אמא שלי אמרה שהיא תממן לי חלק מהכרטיס, וכנראה חברה אחרת תממן גם קצת כמתנת יום הולדת מאוחרת... אז אני הולכת. (לא שחסר לי הכסף, זה סתם מוזר להוציא כ"כ הרבה על הופעה.)

היא לא *כזאת* מוכרת, זה בסדר

לפי ויקיפדיה, היא שרה "contemporary classical crossover". היא בעיקרון שרה קלאסי עם ערבוב רוק-פופ שכזה...

היויו

New member
חנטריש

לא יכולת לאמר שאתה הולך? אולי הייתי מגיע בכל זאת... ואכן - היה סולד אאוט. ואתה, יא חנטריש... אתה מגיע לערב סימפוני ופאוור? חסר לך שלא

סנעיר

New member
דוד...אתה ישן...

חנטריש זו מילה של תימנים בני 50 שיושבים בפיצוציות ומדברים על הישיבה האחרונה במועצת העיר... תגיד, השרשור הזה + לפחות שני סטטוסים בפייסבוק- זה לא רמז עבה מספיק?
ואיזה ערב סימפוני ופאוור? בינתיים כל הערבים שלי הם פסיכומטרי ומוות...

היויו

New member
הערב הזה :

תבוא, בן נאוות המרדות.(אם מדברים על ביטויים של תימנים זקנים שיושבים ולועסים גת כל היום)

Brombit

New member
אין לי מושג מה הביטוי אומר, אבל זה נשמע מגניב

נשמע כאילו לקחו את זה משר הטבעות

Kezia

New member
תגיד

מה הסיכוי שישר אחרי סוף הערב אתה נוסע דרומה ?

היויו

New member
נמנמ...קלוש...

אני שם עד שנסגר המקום ,שזה 5-6 בבוקר... סביר מאוד להניח שאני מתרסק אחר כך אצל קרובים במרכז לצערי. אבל בטוח יש אנשים שחוזרים דרומה, אפשר יהיה לארגן משהו...

למעלה