היי פורום מקסים
זקוקה לעזרתכם

בקבוק חם אפשר לאלתר

אפשר למלא בקבוק פלסטיק ריק במים חמים, לסגור היטב ולעטוף במגבת.

דסק

New member
כל הכבוד לכם. ממליצה שלא לרחוץ

אותו לפני הביקור הראשון אצל וט' ורצוי היום מחר. אין כמוח ג'ינג'ים, הם גזע מיוחד שמביאים הרבה אושר ושמחה למגדלים.

רצוי למען הרגעתו,לקחת שעון לעטוף

במשהו דק,על מנת שישמע את התקתוק-מאד מרגיע ,מזכיר להם את הרחם. מזון לגורים בייבי של רויאל קאנין,או פרופלאן-גורים. תהנו.

אשתר1

New member
העם דורש תמונות!!

אין כמו גורי נמרים ג'ינג'ים, נו איך עבר הלילה? הקטן בכה? אם יש לך אפשרות לצלמו, ככה נוכל להעריך את גילו ולייעץ לגבי תזונה מתאימה ,לי יש רושם שהתינוקי כבר עבר את שלב הינקות, טונה (לא שמן) טובה לתזונת גורים,גם פסטרמה וקוטג' , כדאי שתתארגנו עם קניה של מזון מיוחד לגורי חתולים,ארגז לצרכים וחול .

Mariasha

New member
מה שעזר לנו:

תשימו לו בסלסלה סוודר צמר ישן (צמר אמיתי) או חתיכת פרווה. הם ורים בזה "אחד משלהם"

T i k t a k i t

New member
יא,איזה מזל יש לחתולון הזה ../images/Emo13.gif

כל כך שמחה לשמוע שמישהו אימץ אתכם
...אהם...נו ,אתם אותו,נגיד

קוקה7

New member
מזל טוב על הרכש החדש.....

כן ירבו נפלאים ומופלאים כמותכם....

sefushfushon

New member
חומר לא מזוהה

הי, חתולים נוהגים ללקק את עצמם על מנת לנקות את הפרווה ואני די חושש שהוא ילקק את החומר ויורעל בצורה כלשהי. האם תוכלי לקרוא למישהו שמבין קצת בצבעים או בחומרי בנין לנסות לזהות מהו החומר ואיך להוריד אותו ? האם זה צבע / טינר / טרמפנטין או כל חומר סינטטי אחר. בכל מקרה יש להוריד חומר זה במהירות האפשרית או להפחית את כמותו על הפרוה.

dekelדקל

New member
../images/Emo124.gifעידכון מהחזית :)

טוב אז ככה...... לילה לבן עבר על כוחותינו: מישמיש
דקל
ואיציק
ואנחנו עדיין בהתאוששות... לא יכלנו ללכת לישון ולהיפרד מהמתוקון אז בילינו איתו את רוב הלילה ושעות הבוקר המוקדמות :) בשלב מסויים החלטתי לעשות לו אמבטיה כי הריח של הדלק היה ממש מוגזם ודאגתי לבריאותו... כמובן שהוא נורא נבהל ושילשל על המגבת אבל אח"כ נרדם אצלי בידיים
היום הוא כבר אכל ושתה הרבה יותר טוב ויש לו מיטה חדשה, ומשטח עם חול נקי (שבינתיים לשניהם הוא לא ממש ניקשר). שלושתינו צופים עתיד ורוד וחתולי ביחד
. קודם כל אני חייבת תודה לפורום המקסים שלכם על העצות הטובות והמועילות... אתם נהדרים
ועכשיו יש לנו עוד שאלה בדרך לאימוץ של מישמיש: וטרינרים בחיפה. מי? מה? איפה? טלפונים.... אני מקווה שיש פה צפוניים...

איזה יופי של עידכון ../images/Emo140.gif

יש כאן בהחלט חיפאים ואפילו הרבה
אבל מכיוון שאני לא אז הנה לך שרשור וטרינרים מומלצים עד שיצוצו החיפאים וימליצו אישית.

mayayi

New member
דקל, אתם מדהימים! כל הכבוד, הכי כיף

זה לקרוא סיפורים כאלה על אנשים טובים ואכפתיים שהגורל הפגיש אותם עם יצור חסר אונים, הזיק נדלק, סיפור אהבה נולד, והיתר, כמו שאומרים - הסטוריה
בניגוד לסיפורי הזוועה על חלאות שנוטשים מתעללים ומה לא, זה כל כך מרענן וכיפי להכנס ולקרוא את הסיפור שלכם ושל מישמיש! שיהיה לכם בהצלחה ונא לעדכן עם תמונות - סקרנים לראות את המתוקון... לילה טוב ושקט, מאיה של ג'סי ומיטש

kc9

New member
לגבי החול

אני תמיד מביאה חול רגיל מהחצר לכמה ימים הראשונים כי זה הכי מוכר לו הוא גם יזהה את המקום בקלות (תשאירי במקום קבוע לפחות בהתחלה רחוק מאיפה שאת שמה לו מזון, והוא יבין את העינין מהר מאוד, ואחרי זה תוכלי לשדרג לחול קנוי. את יכולה לקנות ארגז חול או משהו דומה בחנויות בנין ובתור התחלה עד שתתארגני לגזור קרטון של קולה או של מיים עין גדי.

mayayi

New member
סיפור ה"גורון עם טראומה" שלי...

גם אני אמא לגורון (לשעבר, היום הוא כבר בן שנה וקצת) שעבר טראומה נוראית - נדרס ברחוב והסתובב כמה שעות עם רגל אחורית מרוסקת, עד שאחי הצליח ללכוד אותו ולהביאו למרפאת חירום. שם הוא היה מאושפז יותר משבוע, המסכן, ועבר שני ניתוחים - אחד ניסיון להצלת הרגל והשני לכריתה שלה. כשהוא היה מוכן לשחרור מהמרפאה לקחתי אותו אליי הביתה "רק לבינתיים" (לא יכולתי לראות איך הוא ישב כל היום בתוך הכלוב עם הפנים לקיר), וכמובן שהתאהבתי והוא נשאר. ג'סי, הבייבי הגדול יותר, קיבל אותו בהבנה (עוד לא באהבה אבל זה הגיע), וכיום הוא חתול תלת-רגל גדול ובריא וחמוד וחי חיי נינוחות ואושר. כשהוא עוד היה פיצפון ומבוהל ועם תפרים היכן שהיתה רגל, הבאתי לו מיטה קטנה ורכה ומגניבה - ואיך ששמתי אותה בסלון הוא ישר נכנס פנימה. מה רבה היתה שמחתי -- רק שהוא יצא ממנה אחרי דקה ואז שמתי לב שהוא בילבל את המיטה עם שירותים ועשה בפנים קקי... למרות זאת הוא התרגל מהר מאוד לארגז ולחול הקריסטלי של ג'סי (כמו שאמרו כאן - הם יודעים לבד מה צריך לעשות, רק להראות להם את הארגז והם כבר יסתדרו). המון בהצלחה, יהיה לכם חורף מקסים איתו
מאיה של ג'סי ומיטש.

אל תתרגשי מהמיטה

אם יהיה לו קר הוא כבר ידע למצוא אותה או מקום חם אחר. ולגבי החול, אחרי שהוא אוכל, תכניסי אותו פנימה, ותניעי את הכפות הקדמיות שלו. הוא אמור להבין מה הוא אמור לעשות. הוא עשה צרכים איפשהו?

אייל129

New member
איזה יופי שיש עדיין אנשים טובים

בעולם!!! או שבעצם אפשר לומר איזה כיף שיש עדיין אנשים בעולם או אנשים אנושיים בעולם הזה!! שיהיה לכם המון כיף ובהצלחה עם מישמיש ומניסיוני המועט עם חתולים (אני אימצתי את הוגו בדיוק לפני חודש) פשוט תתאזרו בסבלנות, לוקח לגור בסביבות יומיים שלושה להתרגל למקום החדש שלו ואולי במקרה שלכם זה ייקח טיפה יותר כי הוא כנראה עבר טראומה קלה, אבל אני בטוח שבחברת אנשים מופלאים כמוכם הוא יתרגל מהר מאוד ויהנה ממכם כמו שאתם תהנו ממנו... ולגבי וטרינר, אני חיפאי אז מומלץ ביותר הוא ד"ר לבנון שנמצא בנווה שאנן, אני מטפל בהוגו אצלו והוא ממש מדהים כמו כן, דודים שלי מטפלים בכלבה שלהם אצלו והם המליצו לי עליו וגם ממקומות אחרים שמעתי שהוא אחד הטובים בחיפה, אין לי כתובת מדוייקת או טלפון אבל אני אנסה לארגן לכם בהקדם ואם יש לכם עוד שאלות אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בכל שעה: 0544473515 או 0525543334 לילה מקסים ונפלא לכם אנשים טובים...

אייל129

New member
ד"ר אברהם לבנון

הכתובת: חניתה 23 נווה שאנן חיפה טלפון : 04-8229561 אני ממליץ לכם עליו בחום, הוא אנושי, הוא אדם חם, הוא נחמד, הוא אוהב חתולים בטרוף והוא מאוד מקצועי!!! מקווה שעזרתי...

b love

New member
איזה כיף לשמוע..

שיצורון כזה נפל ליידים כל כך טובות!! שיהיה לכם הרבה בהצלחה! וכמובן שרוצים תמונות..

dekelדקל

New member
יש בעיה!!!!!!!!!!!!../images/Emo7.gif

כבר פעם שניה ב20 הדקות האחרונות שמישמיש משלשל, והשילשול ממש נוזלי ובצבע אפור-שחור עם ריח ממש ממש חזק
אחרי הפעם הראשונה ניגבתי אותו טוב טוב וחיבקתי אותו ואח"כ הוא ברח לפינה שלו והיה ממש שקט ופתאום הוא התחיל ליילל בקול חלש וכשרצתי אליו ראיתי שהוא שוב שילשל ): (אתמול בלילה אחרי שרחצתי אותו הוא גם שילשל ככה אבל חשבתי שזה מבהלה בגלל האמבטיה, אבל עכשיו לא היה כלום) מה אני עושה????????? איציק עם הרכב בעבודה ):

מה הוא אכל היום?

תבשלי אורז ותערבבי עם האוכל שלו, תשתמשי במים של האורז להרטיב את האוכל היבש, אני לא מכירה וטרינרים מחיפה אבל אולי יהיה מי שימליץ לך על אחד כזה שמחר על הבוקר תגשי אליו, גור שמשלשל זה עלול להיות מסוכן. בהצלחה! מקווה שירגיש טוב המתוק

למעלה