היי, סליחה שאני פותחת נושא חדש.

היי, סליחה שאני פותחת נושא חדש.

יש מצב שלמישהו כאן יש את הרשימה, המלאה!!! של הפלייליסט של השנה של ערוץ 24? ראיתי גם שהילה גלעדי, העורכת, רושמת כאן.. אני מניחה שיש לה את הרשימה. אשמח ממש אם תפרסמי! תודה, שנה נהדרת, ושבוע נהדר לא פחות !!

Funky Giraffe

New member
לא באמת ציפית שאשב מול המחשב

והטלוויזיה במשך כל היום ואעקוב שיר שיר, נכון שלא? ביום שאני אהיה מסור לפלייליסטים הפלייליסטים יהיו מסורים אליי. אאאאאאאאעהוווווווווו UNDER THA BELT%#?<!#!$<!<?

Funky Giraffe

New member
היה מוצלח פחד :)

החלפנו מיילים, שרתי איתו, שאלתי שאלות לעניין, שמעתי את החומרים החדשים שלו. החיים הטובים :)

אמ, השגתי ממקום 65 ../images/Emo110.gif

תודה לאריה מפורום "מצעדים וביקורות מוזיקה" על הקישור
1. עידן יניב וליאור דטאוקר - חושב עליה 2. נינט טייב - כשאתה כאן 3. איה כורם - שיר אהבה פשוט 4. אביב גפן - מחר 5. רן דנקר - את מביאה הכל 6. הדג נחש - הנה אני בא 7. הראל סקעת - ואת 8. שירי מימון - אהבה קטנה 9. כלא 6 - דרך המלך 10. הדורבנים - עוד לילה 11. קרן פלס - איתי 12. שי גבסו - תגידי לי את 13. גיים בויז - אשמור את ליבי 14. פרויקט 30 (יהלי סובול ומלאני פרס) - לרוץ מהר 15. הראל מויאל - כמו אוהבים 16. מאיה בוסקילה - רק אל תגיד 17. שרית חדד - בין כל הבלאגן 18. איה כורם - קיץ 19. כוכבי השיר שלנו - יקירתי 20. תומר יוסף - אל תטוסי 21. הראל מויאל - אמצע הלילה בכפר 22. פורטרט - במקום לבכות 23. שרית חדד - בושם צרפתי 24. דוד ד'אור ואהוד בנאי - זמן לאהבה 25. שי גבסו - במקומי 26. סינרגיה - מרגיש אחר 27. בית הבובות - למעני 28. דניאל זילברשטיין - אלייך 29. דן תורן ושליחי הבלוז - פניה במראה 30. דוד ד'אור ושלומי שבת - הלב יודע 31. ילדות רעות - ילדות רעות 32. הראל מויאל - סימנים 33. מלי לוי ואודי דוד - ביי ביי 34. מאיה בוסקילה - רק אותך רוצה 35. יהודית רביץ ואהובה עוזרי - האיש ההוא 36. פורטיסחרוף - חדשות מהירח 37. דודו טסה - לולה 38. איזבו ושוטי הנבואה - הוא 39. קרן פלס - אם אלה החיים 40. ג'ירפות - גג 41. עברי לידר - הכוס הכחולה (Live) 42. רוני - סוכריה 43. כלא 6 - לא יכול 44. שירי מימון - לאן שלא תלכי 45. אביב גפן - ועם הזמן 46. עמיר בניון - הכל עד לכאן 47. גיים בויז - כמה אהבה 48. אלון דה-לוקו - כמוני 49. רונית שחר - להתחיל להמשיך 50. מוקי - תספור את החבר'ה 51. סיוון שביט - כרטיס טיסה 52. הראל סקעת - כמה עוד אפשר 53. טיפקס ועלמה זק - פרח השכונות 54. רגב הוד - יש בי אהבה 55. משה פרץ - אש 56. עידן יניב - גלגל ענק 57. אפרת בן-צור - אבוא אליך 58. אביב גפן - בשבילך 59. אייל גולן - אם יש גן-עדן 60. איגי וקסמן - תמיד אוהב תמיד נפגע 61. דין-דין אביב - מוכרת לי מפעם 62. בן ישראלי - לעוף איתך 63. מאיה אברהם - אין לי עוד מקום 64. גלעד שגב - האהבה נשארת 65. מאיה בוסקילה - בלעדיך

Funky Giraffe

New member
טוב אם זה עוזר לך אני זוכר קצת

מקום 98 - דנה ברגר האחרון, בהופעה במועדון או משהו 72 - הדג נחש קליפורניה זהו

על זה נאמר- אוי ואבוי.

ציפיתי מהערוץ להרבה יותר. דווקא דנה ברגר, נקודת אור בפלייליסט, אם זה השיר "יום יום" כמו שאני חושבת- שיר מדהים, איזה מיקום מעפן... קצת הרבה חבל.

DeepThoughts

New member
נראה לי שהמצעד הזה

ברמה נמוכה יותר מהצעדים של רשת ג וגלי צה"ל גיי בויז, כלא 6, רן דנקר? ועידן יניב-חושב עליה זה השיר הכי מעצבן של השנה

hilagilady

New member
* מאה הגדולים...לא מאה המושמעים...

התכוונתם לזה או למאה המושמעים?

למעלה