היי, נאום יפה לרוה-מ באו-ם. ביחוד הפסוק מישעיהו- בו

מינהר

New member
בתאל, גם אובאמה מגן על הערבים בחרוף נפש.

מבקש מאיתנו לספוג ולוותר, בדיוק כמו גלאון.

בת אל751

New member
מינה אובמה לא יהודי, אין לא שום קשר נפשי לארץ הזו זהבה גלאון

יהודיה, לא פעם אני חושבת ,שהיא ערביה,

בת אל, את צודקת בהחלט ,גם אני חושבת

לפי הדיעות שלה, שיש לה קירבה משפחתית לערבים !!! כי אחרת אין הסבר, להיות כל כך נגד המדינה היהודית !

עמיקם10

New member
ניסיתי לעקוב-אבל התרגום לעברית בקול הפריע

אני מבין שאנחנו הנתינים לא ראויים שבזמן הנאום יהיה כתוב הטקסט המתורגם [כאילו הכל היה אילתור ולא ידוע מראש.] עברתי לCNN שם הבנתי חצי מהדברים באנגלית. ופחות או יותר על מה ראש הממשלה מדבר.
ההשוואה של חמאס לדעא"ש זכתה מיד לתגובה אמריקאית שזה ממש לא כך והאמריקאים לא יילחמו בחמאס.
במקום להדגיש שאצלנו ישנם מליון וחצי ערבים 20 אחוז מאוכלוסיה-שאצלנו אין טרור כזה-וא רץ לדבר על איראן שוב פעם -בעיה שלעולם נמאס לשמוע עליה. כי השנים עוברות ולא קורה כלום. יש בעיות חדשות שעליהן אין לו תשובות. ולדעתי הוא לא התייחס לאפשרות שמשטח הגדה יהיו טילים כמו מעזה...אם נצא. או שאת זה החמצתי. תקנו אותי.

מינהר

New member
עמיקם, איראן מממנת טרור בעולם בלי הפסקה.

הזכרת איראן של ההיאטולות היא תמיד לעניין.
מגיע להם שדאעש יטפל בהם קצת.

עמיקם10

New member
ישראל מוכרת נשק לכל העולם.

יש לך ספק? פצצת גרעין יש לנו. יש לך ספק ? מצור והחזקת שטח ישראל מבצעת יובל שנים כמעט.
זה שאיראן מאיימת ומממנת מצדיק שנחשוש ונגיב. אבל ארה"ב ואירופה עוסקים בזה ואינם צריכים יועצים מראש ממשלה שתדיר מצליח להיות בלתי מנומס ובלתי זהיר עד כדי כך שזכה לנזיפות מהידידה. אז אם אתה מגיע לאו"ם תתעסק בעניינך. ואכן הנציגה האמריקאית העירה שחמאס ודאע"ש הם לא אותו דבר. שהוא פשוט טועה.
ובלשון אחרת רמזה שייתעסק במה שהוא מבין ומה שקרוב אליו. ויעזוב את דעא"ש..להם.
ואגב הפעם הוא הביא 'ציור' אחר. של ילדים ופצצה. ובנוגע לילדים..הייתי נזהר לא לגעת
בנושא..BIG MISTAKE שאני בטוח שלא יעבור בשקט בעולם.

מינהר

New member
עמיקם, אני מתפלאה עליך. אתה יכול להיות דובר פתח לפחות.

איזה שטח ישראל מחזיקה קרוב ל-50 שנה? במה הוא שונה מגבולות 48?
בשני המקרים ישראל נלחמה על חייה נגד תוקפנות, שרצו לזרוק אותה לים.
ממך לשמוע "ישראל מחזיקה"?
ישראל שחררה , זה הנכון.

עמיקם10

New member
שיחררה ממי ?

ממשלת ישראל חתמה עם עבדאללה מלך ירדן-הסכם ב-48. אף אחד לא קרא מה כתוב בהסכם ואף אחד לא יודע על מה ירדן ויתרה כשחתמה עם ישראל הסכם שלום.
שלשה ראשי ממשלה הגישו ניירות לשלש מדינות לפחות לגבי ויתורים על מה שאת קוראת שטחים ששוחררו. באו"ם ישנה בתוקף החלטה על חלוקת הארץ ליהודית וערבית. ולכן ראש ממשלה הבא לאו"ם ונואם במצב הנוכחי משול ל'טוֹבֵל וְשֶׁרֶץ בְּיָדוֹ '. מדבר על איראן ועל דעא"ש ועל חמאס ואינו מתייחס למצב שלנו אותו תיארת באופן מדוייק- ומול אולם מלא למחצה. ישראל גם לא הגישה באו"ם תלונה על 14 שנה של ירי. על איומים להשמידה.

מינהר

New member
שיחררה ממבקשי נפשנו. למה תכנית החלוקה ולא הצהרת בלפור?

למה לא הארץ שלנו מן התנך? למה אנו בכלל כאן?

מינהר, תשובה לענין לדיעות של עמיקם !!

ישראל לא מחזיקה מה שלא שיך לה, אלא נתנה יותר מידי, למשל את עזה, ראו מה הן תוצאות?!
מדינת ישראל שייכת ליהודים ולא לאף אחד אחר ! אנחנו לקחנו בחזרה את האדמות ששדדו אותם מאיתנו
כשהיהודים היו חלשים! יכולים להגיד מה שרוצים ,יש הסטוריה לעם ישראל על אדמתו !!!

י מ י ת 2

New member
היום אמר אלוף רשף (אם איני טועה בשם) בכנס של אנשי בטחון

שמבצע צוק איתן הו תוצאה של אי הבנות בין ישראל לחמאס והיה מיותר לגמרי.
זה מהצד שלנו שאומרים בריש גלי ולא במסתרים.

בת אל751

New member
איזה אי הבנות,,????שירו טילים על כל הארץ ,,,

מינהר

New member
נכון בתאל, הריגת הנערים היתה "אי הבנה", הטילים "אי הבנה",

החמאס כל הזמן לא מבין. וגודל אי ההבנות מתעצם, כל עוד לא מגיבים.

ימית, צריכים לשמוע את

כל הנאום שלו ולא רק להוציא משפט אחד מכל הנאום שלו, ולזרוק אותו , כאילו הם דברי אלהים!!!צריכים לבדוק בהקשר למה הוא אמר את מה שאמר !

בת אל751

New member
את צודקת מאד לאה,,צריך לדעת בהקשר למה אמר כך

צריך להציג את כל מה שאמר ולא לתפוס מילה מה שמוצא חן ולהביא,

י מ י ת 2

New member
חברות יקרות, אני שמעתי את המשפט הזה ברדיו

לא השתתפתי בהרצאה ולא שמעתי את כל ההרצאה, זה מה שנאמר ברדיו כסיכום להרצאה. מה שהבינותי שהיו אי הבנות שכל צד הבין לא נכון את הצד השני כי בעובדה לאף אחד מהצדדים לישראלים ולחמאס לא היה ענין לצאת למלחמה הזאת ובכל זאת יצאו.
כל אחד יכול להסיק מהמשפט מה שהוא רוצה אני הסקתי ממנו שאין מלחמות שמחות ושאפשר לפתור בעיות בלי מלחמות ובלי כל הקרבנות האלה וההרס משני הצדדים.​

בת אל751

New member
יוצא מזה שהסקת מסקנה שהיינו צריכים לשבת בשקט וספוג את הטילים

בשקט ושלוה,,איך הית מיעצת לפתור את בעית הטילים עלינו ??בלי קורבנות והרס??
הרי נעשה הרס מהטילים והתושבים ברחו מהמקום,,,
נדמה לי שמסר זה ומסקנות אלו חיבים להיות מופנים למי שהתחיל במלחמה

אם לא היו מתחילים לא היה הרס וחורבן,

ימית, באותו הזמן היה רצח 3 הנערים ,

שנשלחו ע"י החמאס להתגרות בנו! כי רק הטילים לא הוציא את הצבא למלחמה!
הרצח הזה לבדו היא סיבה לתת בחזרה עם זרוע נטויה, כמו שנתנו להם, רק חבל שלא המשיכו על הסוף!

למעלה