היי.מתפוררת..איפה את?

אני כאן ולא כאן....מרחפת בבועה של..

של עצמי....בועה שנקלעה לעולם אכזר וכואב!!! התגעגעתי גם אליך חומד.....נעלמת לי מקודם פתאום מהמרקע לתקופה.....מה זה צריך לומר לי?(משפט מוכר שאני שומעת תמיד מהפסיכולוגית הדיאטניות והרופאים למיניהם)אבל הכי חשוב שעכשיו חזרת ואת שוב איתנו!!!!!!! נ.ב איך את מתוקונת?????????? זוכרת מה שכתבתי לך לפני כמה ימים.......את יכולה להגיד לי בביטחה שאת תוכלי להפסיק להקיא כשתחליטי....מתי תחליטי?את באמת שולטת בכל זה????מקווה בשבילך שזה ככה.....אבל מאיזשהי סיבה אני לא קונה את זה!!!!!!!סליחה....אבל בואי נעשה חושבים מתי בפעם הראשונה אמרת לי את זה....וכמה זמן עבר מאז????????אמממממממממממ.....אזזזזזזזזזזז....את יודעת את התשובה......!ואוקי...אז נגיד שאת שולטת בכל העסק הזה....את יכולה להחליט שמהרגע שאת קוראת את ההודעה את מפסיקה......אפילו לשבוע אחד????ואני יודעת מה תגידי.....למה לי לעשות את זה....הרי רק עוד קצת ואז די....................רק עוד פעם.........אבל השאלה האמיתית שלי למה הפעם הזה לא רוצה להגיע????????? באמת שהכל כותבת מאהבה ודאגה.....מקווה שלא כותבת משהו שפוגע...נורא פחדתי ודאגתי שפגעתי בך אז....... אוהבת ומוסרת חיבוקים וכוחות(מייקוש שלח לכולנו הספקות) שלך תמיד.........

חמודה........

א. אם אני אפסיק לשבוע........שזה לא ממש בעיה בשבילי...... אני אשמין את כול מה שהרזתי וב. אני לא מבינה משהו......... את יודעת שזה לא טוב והכול אבל את בכול זאת לא נותנת לאנשים לעזור לך!!!!! אני דורשת הסבר

אמממממ.................שאלה טובה...

ושאלות טובות דורשות תשובות טובות....רק שאני לא בטוחה שהתשובה שלי תיהיה מספקת וטובה....אבל זה מה שאני מסבירה ומשכנעת לפחות את עצמי...את זה שאני עדיין לא יוצאת מזה.........: אני חושבת שאני רוצה לנסות לרצות ולעזור ולהצליח לעצמי לבדי....... כדי לא להרגיש שאני עושה את בשביל מישהו מלבד בשביל עצמי....ובינתיים לא נותנים לי להרגיש שאני רוצה להבריא בשביל עצמי....אלא בשביל ההורים....הרופאים.וכו`.......... מקווה שההסבר שיכנע שאני יהיה בסדר...כי את עצמי אני מצליחה לשכנע איתו

את יודעת חשבתי על זה.........

לפי דעתי ...... את פה לא בשבילנו לא בשביל שאנחנו נעשה ככה וכהה אלא אך ורק בשבילך חמודה........מה את אומרת? חומר למחשבה!!!!

מראונת...

את עצמך ולבדך יאלצו להתמודד אחר כך עם הנזקים שיגרמו להם. לא כל ההורים והמטפלים והחברים שדואגים לך ומנסים להסביר ולהזכיר עד כמה זה מזיק ופוגע. אולי נידמה שהם רוצים שתעשי את המאמץ בשבילהם, אבל גם להם ברור שזה בעיקר אם לא רק למענך את. ואם הם לא נותנים לך את ההרגשה הזו, הסבירי זאת להם ואימרי להם איך אפשר לשנות זאת! ואולי בעצם הם כן נותנים אבל את לא רואה זאת כך? חישבי על זה... יקירתי, הגיע הזמן לנסות ולהציל את עוד אפשר. ככל שעובר הזמן הנזק גדל ואני לא צריכה להסביר לך את זה. ואם את לא עושה זאת בעצמך אז מה הפלא שהם לא מניחים לך? הרי עד שתחליטי את כבר עלול להיות מאוחר מידי! ההסבר הזה יכול לשכנע...אבל רק זמנית. וה``זמנית`` הזו חלפה ותמה כבר לפני שבועיים. הגיע הזמן למעשים, ילדה. כולנו כאן בשבילך ולמענך בכדי לתמוך ולהזכיר את מה שאת מזכירה לנו תמיד, אבל את התפקיד רק את יכולה לעשות ולא אף אחד אחר. כמו שרק את תחיי עם התוצאות של החלטתך ומעשייך. מחזיקה לך אצבעות ומחזקת בכל דרך שרק אוכל שולחת עוד הספקה של חיבוקים עם הטייסת (מיסכנים הנשרים האלו...בחום הזה..ויש להם עוד משפחה לפרנס) אוהבת ומחבקת חזק חזק אבל בזהירות, שלא למחוץ שלך תמיד אני.

נושנושיתי...

בשלב כלשהו תצטרכי להפסיק להשתמש בדרך הזו ולעבור לשיטות קונבנציונליות. מה רע בעכשיו? אני מניחה שאת יודעת עד כמה זה מזיק...וכמה שיותר מוקדם תתגברי על ההרגל המגונה גם הנזק יקטן. חבל על כל יום...ושבוע ניסיון לבדיקה אם את אכן יכולה להפסיק נשמע לא רע...אולי תגלי דברים חדשים על עצמך. מחזיקה לך אצבעות... מקווה שתחליטי לנסות ולמצוא את הדרך האחרת כי היא קיימת וגם אם היא דורשת מאמץ היא שווה את ההרגשה של אחרי. ויש בשביל מה. רק צריך לרצות מספיק... שלך תמיד אני.

למעלה