היי. מציקה בעוד שאלונת:

סימבה ק

New member
היי. מציקה בעוד שאלונת:

יש לי תור שגרתי בעוד שבוע לרופאת הנשים שלי. בעיקר כדי לעדכן אותה במצבי מבחינת בדיקות דם שעברתי וכולי (לא התראינו מאז השבוע ה-9 ואני היום בשבוע 21) השאלה שלי היא כזו: אם אני אבקש ממנה לעשות לי אולטרסאונד, סתם כדי לראות את הנסיך
האם זה מקובל?

dorlim

New member
לדעתי

א. לבקש תמיד אפשר ב. גם אם לא - בכל מקרה עוד מעט סקירה מאוחרת ג. איך יתכן שלא היית אצל הרופא כ"כ הרבה זמן???? מה עם מעקב הריון? לי זה לא כ"כ נראה העניין הזה

marcyg

New member
למה כל כך הרבה זמן לא היית אצלה?

את הסקירות עשית? אפשר לבקש אולטרסונד אם יש לה בחדר. בהצלחה!

היי סימבה ! זה באמת נשמע שהמון

זמן לא היית בביקור שיגרתי .השאלה היא האם הרופאה שלך כל כך עמוסה שהיא לא יכולה לראות אותך פעם בחודש או שכך היא עובדת ? אני מגיעה אל הרופאה שלי פעם בחודש כשהכל שיגרתי ואם נראה לי שיש צורך אז אני מגיעה אלייה למרפאה והיא מקבלת אותי.חוץ מזה,לגביי אולטרא סאונד,יש לה במרפאה ולכן מבלי שאבקש היא עושה לי בדיקה בכל ביקור וגם זה נראה לי מאוד נורמטיבי ,לכן אם יש אולטרא סאונד במרפאה פשוט תגידי שאת רוצה לראות מה עם הנסיך !

סימבה ק

New member
לכל המתעניינות למה:

פה, באיזור הספר שאני גרה, אין רופא נשים כל יום, ואפילו לא כל יומיים. צריך להזמין תור, ומכיוון שאני לא היחידה באיזור אז לוקח לפעמים אפילו 3 שבועות עד התור. מעבר לכך, לכל מי שדואגת, אני במעקב הריון צמוד ע"י אחות טיפת החלב פה בקיבוץ (קיבוצניקית, מה לעשות). אז ראיתי רופא נשים בסקירה המוקדמת והוא ראה שהכל בסדר. את הרופאה הזו אני רק באה לעדכן בכל הבדיקות שעשיתי עד עכשיו שיהיה לה רשום במחשב. אז תודה לכל המודאגות, הכל בסדר. גם דיברתי עם הרופאה היום בטלפון והיא אמרה לי שלא תהיה בעיה לעשות לי א"ס רק כדי לראות את הנסיך

למעלה