היי, מה נשמע??

scarlet moon

New member
היי, מה נשמע??../images/Emo13.gif

שלום!!! אוקיי... יש כמה יצירות שאני פשוט לא מצליחה למצוא אותם! לא בספרי אמנות, לא באינטרנט... אולי מישהו כאן יוכל לעזור לי? אוקיי... יש את הציור "המתרחצות" של רנואר... אני יודעת בערך איך הוא נראה, אבל אני לא מוצאת אותו בשום מקום. חוץ מזה יש פסל של דגא שקוראים לו "נערה בגיגית רחצה" או משהו כזה... למישהו יש תמונה של זה? מישהו יכול לעזור לי ?! אני מזה תקועה בעבודה המעצבנת הזאת באמנות מודרנית! ואני חשבתי שאני מתמצאת בזה.... אבל היא תקעה כאלה שאלות מעצבנות בעבודה !!! בררר...... טוב, נו.. שיהיה. אני לא אתן לזה להרוס את אהבתי הגדולה לאמנות!
מה נשמע חוץ מזה? תגידו, למישהו יש איזה אתר עם יצירות דאדא (מרסל דושן וכדומה) מעניינות.....? התחלתי להתעניין בזה לאחרונה יותר מתמיד.... מה אתם אומרים על מרסל דושן ועל יצירות שלו כמו המונה ליזה עם הזקן ושפם או המשתנה?.. אם הייתם באותה תקופה הייתם מקבלים את זה או מוצאים את זה דוחה ושערורייתי כמו רוב האנשים?... עד כמה שאני פתוחה לרעיונות חדשים וכל זה אני לא יודעת עד כמה הייתי מקבלת את זה.......... נו, אז מה אתם אומרים? זה כמו לשאול אם הייתי מקבלת את האימפרסיוניסטים במאה ה-19 או חושבת שזו לא אמנות ................. וזו גם שאלה רלוונטית- מה אתם אומרים על אמנות מודרנית מהסוג של בד צבוע בצבע אחד ואנשים שקוראים לזה אמנות?... טוב, אני רואה שממש הפצצתי אתכם בשאלות. לא נורא. שיהיה ערב טוב!!!
סקרלט

pomelit

New member
המתרחצות של רנואר

מצאתי כמה תמונות בגוגל, אבל יכול להיות שאלה הן בדיוק התמונות שאת לא צריכה, אז אם את יכולה צרפי פרטים נוספים, כמו המוזיאון בו מוצגת היצירה, והתאריך בו צוירה. על כל פנים הנה שתיים, ותסתכלי גם בקישור הזה של התוצאות מגוגל תמונות

בקשר לשאלות בסוף

אני לא חושב שהייתי מקבל את המונה ליזה עם השפם (גם בלי שפם אני לא מת על הציור הזה), ולא הייתי מגיב באופן יפה על דושן, למרות שכיום אני מעריך אותו מאוד. אני לא חושב שאבסטרקט זה אומנות, אני לא אוהב את הסגנון הזה ולא מתייחס אליו כאל אומנות, אני לא חושב שיש מה להשוות בינו לבין אימפרסיוניזם או סוריאליזם או אקספרסיוניזם או ריאליזם, וכו´ שהם כ"כ איכותיים ויפים.. זו דעתי לפחות אדם

scarlet moon

New member
היי לך!

היי ! הרעיון של האמנות של הדאדא היא לא הטכניקה היא לא הטכניקה אלא עצם המחשבה והרעיון... דאדא אני דווקא אוהבת. לא תמיד מסכימה עם הדעות- אבל זה מאד מעניין. הייתי בתערוכה בזמנו במוזאון בירושלים וזה היה ממש מעניין! אבסטרקט קיצוני אני גם כן לא אוהבת ולא מתחברת. זה סתמי. אני לא מצליחה לראות בזה "מעבר"...

למעלה