היי, מבקשת עזרה....

Lורליי

New member
היי, מבקשת עזרה....

יש לי 2 שאלות אני עם מכשיר של TRLIT ( דגם95, אני חושבת) ומשלמת עליו שרות תיקונים כ 40 ש"ח. אני מתלבטת אם לבטל את השרות. מה דעתכם? החודש תיקנתי אותו פעם ראשונה אחרי שהוא אצלי כמעט שנתיים וחצי. מישהו יודע מה תעריף תיקון ללא ביטוח?..... אולי עדיף לי לשלם תיקון בעצמי אם יהיה חלילה קילקול... והשאלה השניה, אני משלמת משהו כמו 60 אג לדקת שיחה ויש לי SMS חינם... מכירים מסלול עדיף בשבילי, בלי התחייבות?... תודה מראש לעונים.

mol3

New member
ביטוח מכשיר סלולארי - איננו משתלם

אדגים יש לך את המכשיר שנתיים וחצי. שילמת על ביטוחים כבר 1,200 ש"ח. מכשיר שווה ערך טכנולוגית לשלך עולה לא יותר מאשר 500 ש"ח עד 700 ש"ח (במקרה הרע) - אני מניח שהתכוונת ל TALIT ולא TRLIT. ונניח שאחרי שנה המכשיר היה אובד, או מושמד. אחרי שנה שילמת ביטוח כ- 500 ש"ח + השתתפות עצמית במקרה אבדן כ- 500 ש"ח) - ומה תקבלי... מכשיר מחודש בשווי של 300 ש"ח שכ שני וחמישי תרוצי לשירות כדי לתקן אותו ולהחליף אותו. ---------------------- מסקנה כלכלית ברורה. במחירי המכשירים היום, במחיר הפרמייה וההשתתפות העצמית, ביטוח מכשיר סלולארי זה שוד לאור יום. לגבי התכניות, לא יודע אם יש משהו יותר טוב ללא התחייבות

Lורליי

New member
ואו רצתי לבטל. אם מישהו יותע לגבי השאלה השניה

ותודות על התשובה

Lורליי

New member
אגב, למכשיר חדש

כן משתלם שירות תיקונים?... לאחותי נגיד יש איזה LG וניא משלמת תיקונים 20 ש"ח אא"ט. היא אבל מכה עם הטלפונים שלה... גם לה היית ממליץ לבטל?...

למעלה