היי לכם

היי לכם ../images/Emo9.gif

לאחר מרתון חזרה על הספרים השלישי והרביעי כתזכורת קטנה לקראת יציאת הספר הבא (שדרך אגב קריאה של כל הספרים ברצף הרבה יותר כייפית כך הגעתי למסקנה טוב זה לא העניין) בכל מקרה אחרי שסיימתי ועקב מאורעות בחיי בזמן האחרון שפגעו במצב רוחי ידיד טוב שלי עשה לי הפתעה והשיג לי את הספר החמישי בסידרה אתמול סיימתי לקרוא אותו ואני לא אומר עליו שומדבר כי רובכם בוודאי לא קראתם אותו עדיין כיוון שהוא עדיין לא יצא רשמית אבל הוא פשוט מ ד ה י ם
אין לי אפילו מילים לתאר כמה שהספר הזה יפה מעניין ומצחיק ומרגש ושווה כל שניה גם כמובן שהוא ארוך יותר מאחרים רק תורם לזה פשוט מדהים ומהמם ועמוס בפרטים ויש כל כך הרבה קטעים שאני פתאום כזה מה?!?! מדהים שווה כל שניה אתם תמותו על זה אני מבטיחה
בברכת go Harry! יומטוב לכם אנשימים

The tooth Fairy

New member
יש משהו שאני לא מבינה........../images/Emo4.gif

הספר החמישי עדיין לא יצא לאור! אז איך לעזזאזל הידיד הזה שלך השיג לך אותו?! אף אחד לא יכול להשיג אותו! אם כבר הדרך היחידה היא לגנוב אחד מההוצאה לאור. ואני לא חושבת שזה הגיוני שהחבר שלך טס עדדדד ההוצאה לאור... גנב את הספר...והביא לך אותו לארץ רק בגלל שהיה לך מצב רוח רע... כי אם אני לא טועה אז הספר יוצא רק ב-21.06.03........

אני יודעת... זה מוזר.. הממ הוא הביא

לי את זה בתור קובץ של וורד הממ
אבל זה בטוח הספר אלא אם כן קראתי איזה 1000 עמודים סתם
חיחי

זה לא יכול להיות הספר... ../images/Emo29.gif

ואני יכולה להביא לך המון פיקים ולהגיד שזה הספר החמישי... לא אומרת שקראת סתם, כי נהנת, אבל אני אומרת לך בביטחון שזה לא הספר החמישי...

בעע מצד אחד זה באמת נראה מוזר

מצד שני כל הסיפור העלילה הכל וזה תחת אותו שם של הספר גם כל הפרטים הסגנון של הכתיבה זה כאילו, לא הגיוני שזה לא יהיה אבל אם באמת למרות שאחרי שקראתי אותו ולא נראה לי שזה יכול להיות משו אחר ואם באמת זה לא הספר מה כפת לי... רק יהיה לי עוד לקרוא חחחחחח

אני רק מנחשת על מה... ../images/Emo57.gif

הספר החמישי: הארי ודראקו שותים שיקוי פולימיצי ומתחלפים בגופים. ככה הארי מגיע לאחוזת מאלפוי ודראקו די נדלק על הרמיוני או ש... סלזאר סלית'רין התעורר לחיים והארי, הרמיוני, דראקו וג'יני יוצאים להרוג אותו... או ש... תלמידה חדשה בשם ליאון מגיעה להוגוורטס וכולם נדלקים עליה... אלו כל פאנפיקים הטובים שאני מכירה. אם מישהו קרא את "פאראדיג'ם אוף אנסרטנלי" ובכן.... לא קראתי, אבל אמרו לי שהוא טוב ואני מניחה שזה לא יכול להיות אפילו "כאילו" הספר החמישי כי הוא כשכולם מבוגרים, לא?

Dragon slayer

New member
אני יגיד לך איך לזהות: ../images/Emo96.gif

הספר היה בעיברית או באנגלית? כי אם הוא היה בעיברית אין סיכוי שזה היה הספר ה-5 כי עדיין לא הספיקו לתרגם אותו. אבל יש מצב שהצהובון או אותם שני ילדים שגנבו 2 עותקים פירסמו את הספר באיזשהוא אתר באינטרנט וידיד שלך נתקל בו בשוטטותו. אם את באמת רוצה לדעת אם זה אותו ספר (
) אז לכי לתחילת הפורום, ותמצאי שם את הכתבה של פול מג'נדי על הספר ה-5. במידה והכתבה תואמת בפרטי פרטים את הספר שקראת, את יכולה בבקשה לשלוח לפורום את הקישור שממנו מצא הידיד שלך את הספר?

tamarhp

New member
עוד סימנים לזיהוי...

היה שם מידע על ארבלה פיג? לג'יני היה תפקיד גדול? מישהו מהמעריצים של הארי מת? כי אם לא, זה לא הספר (99% שזה לא)

כל מה שאמרת נכון

אז זה כן צריך להיות זה זה לא הגיוני שזה לא יהיה זה באנגלית זה ארוך בטירוף ויש כנויות אדירות של פרטים והכל גם הגיוני ולא נראה משו שסתם איזה ילד יכתוב זה כתוב בצורה שרק ג'יי קיי רולינג יכולה לכתוב לא יכול להיות שמישו יכתוב דבר כזה מדהים וזה לא יהיה זה חחח בכל מקרה אני אבדוק גם את הכתבה

tamarhp

New member
תראו...

פורסם באינטרנט קטע הפתיחה. אולי תשלח/י לי את הקטע הראשון, ואני אגיד לך אם זה נכון?

tamarhp

New member
לאא..

ואם את עובדת עלינו? שימי אותו כאן, כמה שורות ראשונות, ואני אגיד לך אם זה נכון. אוקיי?

דרך אגב רציתי להגיד שהייתי בגלריה

שלך (פעם שניה) והיא ממש ממש יפה..
כל הכבוד

למעלה