היי לכולן...הייתי היום אצל הרופא נשים

liatdo

New member
היי לכולן...הייתי היום אצל הרופא נשים

אני בשבוע עשירי והלכתי לבדיקה,הוא עשה לי אולטרסאונד. בשבוע 7 הוא שלח אותי לעשות מליון בדיקות דם ועכשיו שבאתי אליו הוא אמר שכל הבדיקות בסדר, חוץ מהבדיקה של הבלוטת תריס. הוא אמר שהבדיקה לא טובה שכנראה יש עודף פעילות בבלוטה. הוא שלח אותי לבדיקת דם עוד שבועיים ואמר שהוא מקווה שתצא תוצאה טובה יותר. בנתיים אני דיי לחוצה התחלתי קצת לקרוא על זה באינטרנט והבנתי שזה דיי בעייתי. יש אולי איזה מישהי שמבינה בזה ויכולה להרגיע אותי? שיהיה לכולן ערב מקסים!

bestat1

New member
אל תחכי

פני לרופא המשפחה או קבעי תור לאנדוקרינולוג - בקשי הפניה דחופה מרופא המשפחה שיציין שאת בהריון או אם את מזמינה דרך מוקד תגידי שאת בהריון וזה דחוף (רק לזירוז ההליכים). או שאת יכולה לברר על רופא שכזה ולגשת בצורה פרטית. אל תילחצי סתם יש לזה טיפול תרופתי

liatdo

New member
התוצאות של הבדיקה...מישהי מבינה?

ערכי נורמה יחידות תוצאה שם בדיקה T 5- 0.50 mU/L 0.04 TSH T 3.1- 1.29 nmol/L 3.2 T3-TOTAL T 20.0- 10.3 pmol/L 17.4 T4- FREE

בטא 422

New member
גם לי התעוררה בעיה עם הבלוטה

נדמה לי שאצלי זה תת פעילות. קיבלתי טיפול באלטרוקסין ומאז התחלתי להרגיש טוב יותר. אני לא רוצה להלחיץ אבל חשוב שלא תזניחי. בלוטת התריס גורמת לכל מיני דברים לא טובים אם היא לא מטופלת. כמו שקודמתי כתבה, גם אני קיבלתי הפניה דחופה לאנדוקרינולוג והלכתי למישהי במאיר שהיא מקסימה ואני במעקב המשך הריון תקין וקל

למעלה