היי לכולם

the castroman

New member
אוקיי,אני מודה שתפסת אותי קצת off guard

אבל בוא ננסה את כוחנו ונפרגם גם את זה "אני, כמו אלוהים, לא משחק בקוביות ולא מאמין בצירוף מקרים. אין צירופי מקרים, רק האשליות של צירופי מקרים." אם נצא מתוך הנחה זו, הרי שאין יסוד חד משמעי והחלטי בדבריך גם לגבי עניין המקריות וכן לגבי קיום האלוהים וכל הפרולוג אותו הבאת על מנת לחדד את עמדתך קורס ונגוז כמגדל קלפים. מאידך בוא לא ניצמד הן אני והן אתה לציטטות , נשמור על ראש פתוח, ניגש לקטע זה כיחיד וננסה את כוחנו בפיתרון ה"חידה". מרגע שיכול היה האדם לדבר עם אלוהיו ולהציב לו שאלה בדו-שיח פשוט הרי שמרגע זה חובת ההוכחה וכן מושג התפיסה של מהות האלוהים הינה על האדם שכן אי אפשר לקיים דו-שיח עם הלא קיים ואם כן הרי שהוא קיים. (מוזר שאלוהים נפל בזה, על פי הכתוב כמובן). רגע של טריגונומטריה (ההוכחה כבר כאן, רק צריך למצוא אותה) האדם "מוכיח" בנחרצות שכזו ובעזות מצח כי "שחור הוא לבן" אך לא בוחן את דבריו עד תום ומבין שאלו גוונים שונים מטבעם כלומר אין עליהן שום חובת הוכחה ואלו הם רק שמות שנתן האדם עצמו לגוון זה או אחר, כלומר ברגע שהוכיח כך מכאן ברור שהלבן הינו שחור על פי התפיסה' ולכן אין כאן דבר הדרן כי אם התרברבות לשמה ותו לא. איך זה בתור פרגום ? ?

MAX D

New member
על כך נאמר ע"י צדיק גדול וידוע בזמנו

"וואלק אתה" (שחר חסון)

למעלה