היי לכולם..

ybenor

New member
היי לכולם..

אממ אוקיי יש לי כמה שאלות והמלצה חח.. 1 אני רוצה לקנות צלליות בודדות בכמה צבעים (לבן שמנת, חום בהיר וחום כהה) על איזה חברה אתם ממליצותף איפה אפשר לקנות ומה המחיר (אני רוצה משהו לא מאוד יקר) 2 אתם יודעים מה זה בורנז'רים? האם זה סוג של סומק? איפה אפשר לקנות ומה המחיר? 3 אני צריכה כמה מברשות בשביל צלליות. אחת דקה ואחת רגילה אבל טובה ואחת לסומק.. אני רוצה משהו לא יקר אבל עמיד.. מכירים? ודבר אחרון.. קניתי לא מזמן את הספר פשוט איפור של מיה אופנהיים וזה פשוט מעולה!!! מפרט בדיוק איך להתאפר למי שלא מבין וממש מעולה!!! ממליצה בחום עולה 60 שקל בלבד בסטימצקי.. לכל אלא שרוצות להתאפר אבל אל יודעות איך.. תודה וחג שמח!!

tokit

New member
אני אנסה..

1. אני ממליצה על MAC. יש מבחר עצום במרקמים שונים. אם את קונה 3 צלליות, אז אני ממליצה לך לקנות אותן כצלליות פן ובנוסף את פלטת המילוי (עולה 20 ש"ח). אני חושבת שכל צללית עולה בסביבות ה-50-55 ש"ח. מצד שני את יכולה לקנות גם צלליות באיל מקיאז'. כל צללית עולה שם 89 ש"ח, אבל יש להם עכשיו מבצע שעל כל 3 צלליות מקבלים 3 חינם ואת קופסת המילוי. אישית, אני לא מתה על הצלליות שלהם, אבל זה עניין של טעם. 2. קוראים לזה ברונזרים ויש לזה שימושים שונים. בעצם, זה מעין פודרה כהה. יש גם ברונזרים קצת מבריקים. ניתן להשתשמ בהם על כל הפנים ליצירת מראה שזוף, או על אזורים מסוימים בפנים (איפה שהשמש משזפת). אפשר גם להשתמש בהם בתור סומק. אפשר לקנות גם בסופר פארם (יש ללנקום ולאסתי לאודר, למשל) וגם בחנויות לאיפור מקצועי (איל מקיאז', מאק, מדינה מילאנו). המחיר משתנה ממוצר למוצר. מתחת ל-100 ש"ח לא תמצאי משהו איכותי. 3. ממליצה (שוב..) על מאק, למרות שיכול להיות שבמדינה מילנו תמצאי בדיוק את אותן המברשות רק יותר בזול. אם את רוצה מברשות טובות, תצטרכי לשלם עליהן.. הזולות מאוד לא עושות את העבודה..

ברונזר..

תתפלאי, אם זכרוני אינו מטעה אותי הbronzing powder של מאק עלתה לי 80 שקלים
והיא (כמובן) מעולה!

tokit

New member
טוב, נו, ברונזרים זה לא הצד החזק

שלי.. ממש ממש לא..

fire witch

New member
סומק אינדיאני של סופט טאץ'

זה שמגיע בכד חרס קטן הוא בעצם ברונזר , מכיל כמות נכבדת (נמצא אצלי כבר שנתיים אני שמה פעמיים ביום והוא לא עושים שימנים של להגמר ) ועולה משהו כמו 75 שקל

אוי, אני אוהבת את הכדים שלהם

ובכלל סופט טאץ' עשו אצלי לאחרונה שינוי תדמית. יש להם מה להציע.

טטיאנה1

New member
הי , תגידי מה דעתך לך פודרה של סופט

טאצי ועל שפתון, בכלל על איפור שלהם?

fire witch

New member
הפודרה בתפזורת מעולה

כרגע אני משתמשת בפודרה בתפזורת שלהם והיא מצוינת לי - קלילה ונעימה ועושה בדיוק מה שפודרה צריכה לעשות - לתת כיסוי מאט שלא נראה כמו מסיכה על הסומק האינדיאני יש לי רק דברים טובים להגיד הוא פשוט מעולה -מחיר נוח מאד וכמות רצינית , צבע שמתאים להרבה בנות ונשאר כל היום בלי להטשטש ובלי לעשות בעיות רק צריך להזהר איתו -לא לשים יותר מדי ולקחת את האבקה על המברשת מהפקק ולא ישר מהכד כי אחרת יוצא הרבה יותר מדי הייתי תקופה שהשתמשתי במייק אפ שלהם זה שבא בבקבוק זכוכית עם משאבה זהובה והוא היה לי מאד טוב אז כי הוא נותן כיסוי קליל ונעים ובתיכון זה מה שהכי התאים לי היה לי גם גלוס שלהם והוא היה נחמד אבל יש יותר טובים ממנו במחיר שלו לאחותי יש צלליות שלהם אבל לדעתה הצלליות של ג'ייד הכי טובות ממה שיש לחברות הישראליות להציע פעם גם קניתי צללית קרם שלהם (כשרק התחילו להשתמש בצלליות קרם והם היו הראשונים שייצרו כאלה בארץ) והיא הייתה על הפנים - כשהייתי שמה אותה היא הייתה מתייבשת לי על העפעף ונסדקת ואחרי שבועיים כל החומר בצנצנת התייבש כשפניתי לדיילת שלהם היא ענתה "ככה זה וכל מה שאת יכולה לעשות זה להוסיף לה קצת קרם עיניים ולקוות לטוב " אבל נכון לכרגע עם מה שיש לי שלהם אני מאד מרוצה ואני בטוחה שהצלליות שופרו כי נהייתה תנופה רצינית לצלליות קרם ובכלל אני מאד מרוצה עם החברות הישראליות "העממיות" כמו קרליין , ג'ייד וסופט טאץ' בכל מה שקשור לאיפור וטיפוח אפילו ששמתי לב שרוב הבנות כאן לא ממש מתות עליהן יצא הרבה ...

1Unicorn1

New member
האבקה אינדיאנית של סופט טאץ' באמת

מעולה! גם לי יש אותה ואני מאוהבת בה
יש לי גם עיפרון עיניים ללא חידוד שלהם שגם אותו אני מאד אוהבת (מסדרת סטייליינר), ויש לי גם ליפ גלוס חביב שלהם אבל הוא לא מחזיק לי הרבה זמן מעמד על השפתיים ..

טוטס

New member
אבקה אינדיאנית היא כמו סומק

ולגבי הבדל בין ברונזר לסומק - הכל תלוי באיזה סוג ברונזר את בוחרת להשתמש. אלה שמגיעים בצורה של אבקה דחוסה הן אכן מקבילים לסמקים.

fire witch

New member
אדמה אינדיאנית של סופט טאץ'

אני משתמשת גם כברונזר וגם כסומק (וזה מאד תלוי בגוון שלה ובגוון העור) והנה כמה קישורים שיכולים לעזור וגם מאמר

fire witch

New member
אני אוהבת במיוחד את קרליין

רוב האיפור שלי הוא של קרליין וגם הטיפוח היומיומי לפנים שלא נדבר על 8 דאודורנטים נכון לרגע זה אני מאד מרוצה ויכול להיות שהמוצרים האלה מחברה אחרת יהיו יותר טובים (לדוגמא - שלושת השלבים של קליניק שבאמת אין מה להשוות לסבון , מי פנים , ולחות של קרליין ) אבל המחירים נוחים ומתאימים לי בדיוק לכיס המצומק

tokit

New member
גם אני משתמשת

במוצרי הטיפוח של החברה הכי זולה בשוק הגרמני (משהו מקביל למותג "לייף" הישראלי) ומרוצה עד השמיים. סבון הפנים שלי עולה 1.50 יורו והוא יותר מוצלח מכל סבון פנים שהיה לי בעבר. כנ"ל לגבי קרם גוף, קרם לעקבים, מי פנים, מסיר איפור עיניים ועוד ועוד. לא תמיד מה שיקר הוא יותר טוב..

fire witch

New member
אההה ושכחתי גם עפרונות עיניים

ללא חידוד מסדרת סטייליינר בצבע ירוק כהה וסגול שההבדל בינם לבין סתם עיפרון שחור הוא שמיים וארץ אני מאד אוהבת אותם אבל לא שמה מספיק בשביל להגיד שהם לא נמרחים או משהו כזה

ברונזר

אני הכי אוהבת את הברונזר של מדינה מליאנו. הוא טבעי ועמיד. עולה 169 ש"ח.

למעלה