היי לכולם!

The Sunshine18

New member
היי לכולם!

הרבה זמן שלא כתבתי הודעות בפורום, למרות היותי קוראת פאסיבית. אני נמצאת כרגע בדילמה לא פשוטה. האקס לי נפרד ממני לפני שבועיים בעקבות ריב שהתפתח ביננו יום לפנח כן.אחרי חודש שהיינו ביחד. הסיבה לפרידה הייתה מובנת לשנינו- שנינו חשקנו אחד בשני, התגעגענו אחד לשני ונהנו אחד בקריבת השני. אבל לא הייתה כאן אהבה. התשוקה שלנו לא התקדמה לרגשות מפותחים יותר. באותה שיחה הוא אמר שישמח להשאר איתי בקשר ידידותי, ישמח אם אתקשר אליו וכ'ו. שבוע לאחר מכאן הוא כשהתקשרתי לאחל לו שנה טובה, הוא סינן אותי באופן ברור ביותר, ומאז לא דברנו. כרגע אני מתגעגעת אליו, אבל ברור לי שהגעגוע הוא תוצאה של הקשרות אליו (אחרי הכול היינו ביחד במשך חודש), ואין לי רגשות חזקים כלפיו. למרות המעשה הלא בוגר שלו, ומעשים אחרים שהוכיחו לי שלא נוכל להסתדר ביחד בתור זוג, חבל לי לאבד אותו בתור בנאדם. :\ אני לא מתכוונת לרדוף אחריו, לא אחרי הסינון המכוער שלו. אבל במשך השבוע האחרון לא רק שהתגעגתי אליו, הטרידה ולא הניחה לי השאלה למה? למה החליט לנתק קשר?? אחרי שבוע של התיסרות החלטתי להתקשר אליו, אלא שאין לי את הכוח. אני מפחדת להפגע ממנו. לא הספקתי להכיר איתו כדי לדעת איך הוא יגיב במצב כזה. אם יפגע בי, אני מסוגלת לצאת מכך בכבוד, אבל ארגיש שוברה מבפנים. מצד אחד, כדי למנוע התיסרות עדיף שאתקשר.מצד שני, הבנאדם סינן אולי, ואולי בכלל לא ראוי שאצור איתו קשר. מצד שלישי יש סיכוי שאפגע. מה אתם אומרים?

את לא יכולה לדעת אם

הוא סינן אותך או לא, אולי הוא נכנס למעלית?
אתם לא ילדים קטנים, את רוצה לשמור איתו על קשר? תתקשרי אליו שוב עוד כמה ימים, אם יענה וישמע סבבה, אז הכל טוב. אם לא יענה אז שילך לחפש מי שינענע אותו, את לא צריכה לרדוף אחריו בכל מקרה. ירצה- ירצה, לא ירצה- לא ירצה. זה מה שאני חושב

BloodyRose

New member
כמו שנאמר

תנסי להתקשר אליו שוב בעוד מספר ימים, עונה - סבבה, תזרמי בשיחה. לא עונה - תפסיקי לנסות ותמשיכי הלאה בחייך. את לא יכולה לדעת כלום אם ניסית להתקשר אליו פעם אחת והוא לא ענה. זה באמת לא אומר כלום. אולי הוא לא יכל לענות, אולי באותו רגע ספציפי הוא לא יכל לדבר, אלף ואחד דברים. אי אפשר לקבוע עובדות על סמך ניסיון אחד. אם גם בפעם השניה הוא לא עונה, זה הזמן להבין את הרמז. אני מבינה שנותרו שאלות לא פתורות שהיית רוצה לקבל עליהן תשובה, אבל כנראה שזה כבר לא יקרה ותצטרכי להמשיך הלאה גם מבלי לקבל את אותן תשובה. זה אולי מציק, אבל בהחלט אפשרי. בהצלחה

לדעתי...

שוב, כמו שאמרו כאן נסי להתקשר אליו שוב ( למרות שאני לא אומר את זה בלב שלם כי אמרת שזה היה "סינון ברור" יכול להיות שאת יודעת משהו שאנחנו לא יודעים ). בכל מקרה נסי שוב כדי לאמת את המצב את יודעת לפעמים מסננים אפילו סתם כי את לא באה לו טוב באותו רגע או משהו בסגנון.... ואם תקבלי תחושה שלא היית צריכה להתקשר , אפילו אם הוא ענה , אולי מהדיבור שלו או מההתייחסות הכוללת , אל תצרי איתו קשר יותר... גם אם בעתיד לא תדעי למה הוא ניתק ככה את הקשר וגם אם זה עדיין יציק לך תניחי לזה ותאמיני שכל דבר שאת צריכה לדעת מגיע אלייך בצורה זו או אחרת ואם זה לא הגיע אז כנראה שאת לא צריכה לדעת מזה....

ori239

New member
משהו פה לא מובן..

מצד אחד את שואלת למה החליט לנתק קשר?? ומצד שני את עונה לעצמך אבל לא הייתה כאן אהבה אם הוא מסנן אותך, כנראה שלא מתאים לו לראות את השם שלך מתנוסס על צג הטלפון שלו.. פשוט נסי לרדת מזה לאט לאט..

The Sunshine18

New member
החליט לנתק קשר ידידותי

אחרי שהייתה בינינו הסכמה הדדית של רצון לשמור על קשר ידידותי

למעלה