היי לכולם

מיקה 32

New member
היי לכולם

אני אמא לתאומים בני 3 חודשים (מטיפולים כמובן
) כשהיתי בהריון השתתפתי פה בפורום אבל לא בצורה פעילה מאד ועכשיו יש לי שאלה עבור חברה היא בשבוע 34 הרופא שלה אמר לה שהיא תצטרך ניתוח קיסרי כי המנח של העובר מחייב זאת (הרגליים בתעלה והראש בצד) האם יש סיכוי שהעובר יתהפך ? (היא לא רוצה לעשות היפוך) האם משהי מכירה רופא טוב בהדסה עין כרם ועוד שאלה לגבי הדסה עין כרם - אם היא לא נרשמה והיא רוצה לעשות שם את הניתוח הקיסרי האם יקבלו אותה ? מיכל שמאחלת לכולכם הריון קל ומשעמם

לבנה123

New member
../images/Emo50.gif עד כמה שאני יודעת

לרוב בשלב הזה הם כבר במצג ראש, אבל יש סיפורים על עוברים שהתהפכו גם בשבועות מתקדמים יותר. יש גם כל מיני טכניקות היפוך שאפשר לשקול (אבל לדעתי שווה לקרוא על זה - מה הסיכונים והסיכויים שבהם). לגבי הדסה עין כרם - עד כמה שאני יודעת צריך להרשם (וכדאי גם להזדרז, כי הם סגורים חודשים מראש). מצד שני - אם היא לוקחת רופא פרטי ללידה, אז קרוב לוודאי שיסדרו לה שם מקום. אני מתכוונת ללדת בהר הצופים, אבל בעין כרם שמעתי דברים מצוינים על ד"ר נילי ינאי - שהיא מקצועית ומאוד חמה ואנושית גם. בכל מקרה - שיעבור לה בשלום!

בהריון עם הילדה שלי היא היתה

במצג עכוז עד שבוע 33 והרופא הכין אותי שהלידה ככל הנראה תהיה בניתוח קיסרי (גם אני לא רציתי שיעשו היפוך) אבל לבסוף היא שינתה תנוחה והלידה היתה טבעית. לגבי הדסה עין כרם, לי אישית אין נסיון בלידה שם, אבל מציעה לה להזדרז כיוון שמחלקת היולדות שם עמוסה מאד. גיסתי ילדה שם לפני חודשיים והיתה במשך יום וחצי לאחר הלידה במסדרון. מצטרפת להמלצה על נילי ינאי, היא היתה הרופאה הפרטית של חברתי והיא היתה מאד מרוצה, מה שכן היא מאד עמוסה. שיהיה לה בהצלחה.

מריםXX

New member
אין ממש סיכוי להיפוך

ומנסיון - קיסרי זו אחלה לידה. מיקה - זו את שיש לה סיפור די דומה לשלי, נכון? (אם כן, את בטח זוכרת). נורא אשמח לשמוע מה שלומך ומה שלום התאומים!

אם היא לא רוצה לעשות היפוך

ואני, בתור אחת שלא היתה מוכנה בכלל לשמוע על היפוך מחזקת את דעתה, היא יכולה לנסות את השיטות הטבעיות (דיקור וכדומה). אבל יש עוברים עקשנים, יש כאלה שמצליחים להפוך אותם ואז דקה לפני הלידה הם מחליטים להתהפך בחזרה, ויש כאלה שפשוט אין להם מקום להתהפך
בהריון הנוכחי החלטתי שאני מוכנה לנסות רק את השיטות הטבעיות, אבל יש סבירות גבוהה שאני מגדלת שכפול גנטי של יהב, על כל המשתמע מכך.

למעלה