היי לכולם!!!

רימה בר

New member
היי לכולם!!!

ממצף אנשים? אז ככה, אני חדשה פה. אני יודעת שזה אולי טיפשי להיות חדשה בפורום של סידרה שאוטוטו ניגמרת והיא סידרה שאני לא מי יודע מה צופה הדוקה שלה, אבל מה לעשות, אני פה. חחחח בעקבות חברה שלי שפה (אתי גיאנצ'יני, סורי אתוש שאני אולי לא רושמת את ש"מ נכון, הוא לא הכי קל לזכירה. חחח) אז אני אוהבת הכי הכי הכי הכי את פפפרררדדדייי!!!! חתיך שלי!!! כפרנ עליך!!! הכי יפות הן קמילה וקפיטו. אדו חמוד (שוב, אל תהרגו אותי. חחחח....) מה עוד? הממ.....שמתי לב שפה אוהבים את ריטה. אז לפי דעתי היא מכוערת רצינית. אבל כמו שאמרתי, זאת רק דעתי. כל אחד ודעתו שלו. כבר אמרתי שפרדי חתיך? אמממממ.........אני חושבת על עוד דברעם. אה, הנה. לא סיפרתי על עצמי שומדבר. חחח.....אז ככה: אני בת 15 (עוד 9 ימים. תתחילו לספור). נולדתי ב-10-03-1989. ככה יצא שאני חוגגת יום הולדת באותו יום עם חבר טוב של כולנו-אוסאמה בן לאדן. אני העתק מדויק שלו. שיבוט. סססססססססתתתתם!!!! פתיות. חחחח..... צוחקים אתכם. אל תקחו הכול ללב, הוא לא מחסן. זה בסדר. חחח.... אני חולה על רוזוול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ומכושפות ועוד מלא סדרות שבערוץ 3. מהשם שלי נובע שאני חולה על ג'ייסון בר (שהוא שחקן ראשי ברוזוול, אבל זה לא הפורום המתאים לדבר עליו. חח...) יש לי את עליו: www.jason-behr.tk כנסו אנשושים!!! אה.....שכחתי ת'עיר. קרית גת. השם נינט מצלצל באוזן? חח..... אממ.....זהו בערך. בכל מקרה תשאלו אותי אם תרצו לדעת משו. זהו. מקווה להינות פה. רימה

../images/Emo24.gif ברוכה הבאה !!!!!!!

קראתי כל מה שכתבת הכי הצחיק אותי שיש לך יומולת עם הטרוריסט הזה. אז יש לי עוד טרוריסט בשבילך . הבן שלי יהיה בן 15 ב-6 לחודש והוא חיזבללה לא קטן..........חתיך חבל"ז - כשתבואי לאילת תודיע לי......... מה אומרת על הנשיקה שקפיטו ופרדיניו שלך????????? מ ק נ א ה ?????..
יווווו את מכירה את נינט ?????????????????????????????????? תמסרי לה דרישת שלום............ אפשר אוטוגרף

רימה בר

New member
בטח שמקנאה

אפילו (פליז, אל תצחקו) שאני לא ראיתי את הנשיקה...... תודיעו לי מתי הם מתכוונים לעשות שידור חוזר (לא של הפרק, הכוונה לעוד נשיקה....חחח). מזל טוב לבן!!!! תמסרי ד"ש. חחח.... גדול ממני ב-4 ימים. נינט הא? רואים אותה מדי פעם בעיר (לא תל אביב או משו כזה....חחח....כפר). היא הייתנ מורה מחליפה שלי כמה פעמים. ת'אמת אני לא ממש מתלהבת מזה. חחח.... פעם הבאה שאני אראה אותה אני אבקש אוטוגרף בישבילך. מבטיחה. חחח... מקווה לבקר באילת בקרוב. נראה איך העניינים ילכו. חחח....

רימה בר

New member
אממ....

אני חושבת רגע.... המממ....קשה קשה (לא בא ברימה יותר בחיים שלך. חחח....) מה לגבי..............................אוכל? תחשבי על זה. אכיל וטעים. יתאים לכל אדם רעב ושפוי.

פאצולי ורימה..

נינט היתה מורה מחליפה? הא?
קשור לאיזה תפקיד בצבא או משהו? מה היא עשתה בצבא בכלל..? פאצולי..את גרה באילת?:) אולי את מכירה את אחותי... אממ..ועוד דבר..יש לי חברה שנולדה ביום של הבן שלך...רק שהיא עומדת להיות בת 18..:) אה ו..רימה..אני מכירה עוד שני אנשים שנולדו ביום הולדת של אוסמה..חוץ ממך..:) ובנוסך לכל..ברוכה הבאה לפורום..! ביי לכולם הלכתי "לישון"

רימה בר

New member
לgoddess

זה אצלנו בביה"ס ככה, מי שמסיים לימודים (יעני את כיתה י"ב) אז עד ההתגייסות אפשר להיות מורה מחליף לתלמידי ז' ו-ח' (אני ט' עכשיו, אז כשהמורה לא באה יש לנו חלון, שנתיים לפני זה אסור. לכי תביני....חחח). אז היא הייתה מורה מחליפה פעמיים בערך. זה לא שהיא לימדה אותנו או משו כזה פשוט היא השגיחה עלינו. לא משו מיוחד. אני יודעת שיש לי יומולדת גם עם שרון סטון וצ'אק נוריס. אה, ובצבא אין לי מושג מה היא עשתה, כאילו הייתה שם אבל אין לי מושג באיזה חיל...... אני אשאל את החברה שלי, אחותה איתה באותו בסיס.... ותודה על קבלת הפנים ממי!!! "שינה" נעימה. חחח....

גודס-אולי אני מכירה את אחותך?

תשלחי לי מסר ונתמסר בנושא באופן פרטי כן- אני באילת

זאת אומנות אמיתית.........

ליצור אוכל שאנשים אוכלים . חשבתי שראיתי אותך בפורום אומנות שימושית לא? אה אולי זה הסניליות כבר......

יכול להיות שראית אותי...בדיוק שאלתי

השבוע איזה שאלה על צבע.. ובחופש הגדול העברתי שם את זמני בקריאת מאמרים.. ומידי פעם שאלות קטנות.. גם אני מתמצאת במפיות,משחת עיצוב,חרוזים,דבק חם,דבק דקופאז'..וידה ידה ידה :) למרות שהתחום האמיתי שלי הוא בכלל ציור..לפעמים אני מצטערת שאין לי סורק..

תשמעי - גם לי אין סורק

אני מלמת במצלמה רגילה מבקשת שיפתחו רק את הסרט ודיסק ומעלה תמונות. בגדול - זה כסף אבל זה פתרון

ElinorL

New member
סוקר זה לא כזה יקר ואם אתם מציירות

הרבה כבר יותר משתלם לקנות סורק זה ממש מעולה! אפשר ככה לסרוק מלאאאאאאאא דברים אני עבדתי קשה מאוד שיהיה לי סורק ומאז הכל כ"כ טוב וניפלא :)

אוי אני לא אוהבת לפתח תמונו תדיסק

אני אוהבת לסדר אותם באלבום ושאפשר לגעת בהם..לא להסתכל עליהם דרך המסך של המחשב..זה פחות אישי..

ElinorL

New member
שאת מפתחת את יכולה בנוסף לפתח על

דיסק איפה שאני מפתחת תמונות אם את עושה את זה ביחד הדיסק עולה 9 ש"ח ואם את באה אחרי שפיתחת כבר אז עולה 18 אבל לא ניראה לי שאפשר לעשות רק דיסק על פילמים שלא פותחו ועם עדיין בתוך הדבר הזה...

ElinorL

New member
הי רימה

ברוכה הבאה אני אלינור ואני שמחה שניצלת את השבועיים האחרונים להצתרף אלינו לדיוני הסידרה :) כל בעיה או שאלה את מוזמנת לפנות אלי, סבבה? וואוו
, שיגעון

למעלה