היי לכולם....

היי לכולם....

היה קשה אבל חזרתי אליכם ו-ב-ג-ד-ו-ל-! החלטתי לשים תמונות שלי ולחשוף קצת... מקווה שתאהבו מתה על כולם

אולי תעזרו לי אם אתם רוצים לראות...

אני לא יודעת איך משנים קובץ שיהיה JPG עשיתי משהו אבל לא נכון כנראה כי כפי שאתם רואים או יותר נכון לא רואים ~את התמונה~ לא הצליח לי אנא עזרו לי...

בבקשה...

הסבר וויזואלי

בארי...

אני יודעת שזה לא עולה בגלל זה שאלתי איך משנים את הסיומת של התמונה ל-JPG יש לך תשובה בשבילי?

איזה רעים אתם... ../images/Emo10.gif

נעלבתי עד כלות נשמתי... שעה ניסיתי לשנות ל-JPG ובעזרתו האדיבה של בארי הצלחתי ועכשיו כולם נעלמו כולל בארי... לא יפה בכלל!!!

מה אתה אומר???

יותר נכון מה אתה חושב? שזה קשור לתמונה או לא? או במילים אחרות מה אתה אומר על התמונה?

רוצה באמת לקבל חוות דעת?

אם לא אז אני מתנצל. אם כן - אז לומר האמת ראיתי כבר ציצים יותר יפים ואולי צודקים האנשים שנהנים מחזה בתוך חזייה.

האם אלה צלקות סביב לפיטמות או ש...

בעיה של צילום לא נכון ?! עברת איזשהוא ניתוח ?! זה נראה כצלקות שם ואני נורא מצטער אם זה פוגע...
אבל באמת יש בהם משהו קצת משונה...מישהו ינק לך לפני שצילמת אותם ?!

בארי נשמה...

אין לי שום ניתוח בציצי זה טבעי לגמרי ואין צלקות... כנראה שזה צילום לא טוב ולא אף אחד לא ינק אותם קודם

לי יש - זה ניראה מנותח, ומנותח רע

זה לא ניראה אמיתי, ואני חושבת שגם אם זה כן, זה לא יפה. המרחק בין שד לדד יותר מידי גדול, אפשר להעביר ביניהם כרטיס אשראי או כרטיס חבר מועדון. מצטערת ממי, אמנם אני לא גבר ולא ממש לסבית, אבל הציצי שלך לא משהו. נסי תמונה עם חזייה...או חולצה,,,או מעיל דובון.

לי יש - זה ניראה מנותח, ומנותח רע

זה לא ניראה אמיתי, ואני חושבת שגם אם זה כן, זה לא יפה. המרחק בין שד לדד יותר מידי גדול, אפשר להעביר ביניהם כרטיס אשראי או כרטיס חבר מועדון. מצטערת ממי, אמנם אני לא גבר ולא ממש לסבית, אבל הציצי שלך לא משהו. נסי תמונה עם חזייה...או חולצה,,,או מעיל דובון.

חח..לא הגזמת?

לדעתי יש לך אחלה חזה...פטמות חמודות וזה אבל אני לפחות תמיד הייתי אחד שקודם כל נמשך לפנים של הבחורה זה הכי חשוב לי...עם השאר אין לי בעיה להתמודד

אני ממש מזילה דמעות אושר.

חזון אחרית הימים. מעדיפים פנים על פני חזה.הוא הנה החמור הלבן ועליו, מי זה? המשיח? ישששששששששששש. הצילום לא טוב, תצטלמי עוד פעם אם בא לך.

למעלה