היי לכולם!!

חובזה...

New member
היי לכולם!!

טוב מה נשמע איתכם?? היום היה לי יום מזה מעצבן... על הבוקר בוחן מעצבן על "בעלת הארמון" אח"כ שיעור בברכה..ובגלל שלא השתתפתי רצתי שלוש סיבובים באיצטדיון!! זה נוראאאאא.. אח"כ היה לנו עוד בוחן מחורבן בג"ג.. ועוד לימודים לימודים לימודים אח"כ גיליתי שאנחנו נשארים אחה"צ למתמטיקה!!! אז הלכתי לקחת כסף מאחותי..ואז שרפתי את המוח שלי שעתיים.. ואז חזרתי הבייתה.. חחחחחח זהו..:) אה ומה שרציתי לכתוב בהודעה הזאת היה משהו ללימו! אבל הייתי חייבת לשפוך קצת.. אז הנה הללי!! אני אכתוב לך!!! קודם כל..
בראיון ...אם הוא כבר לא היה.. ואני בטוחה שתצליחי!!! אני גם ממש מקווה בשבילך.. כי זה הדבר הכי כיף בעולם.. ואם את נוסעת...אז תנצלי את הקטע של הבנים שם..כי הם ממש חמודים... וג´נטלמנים...וגם יש לך יותר מ-9 ימים לעשות את זה :) חחחח חחח אבל רק אם תתקבלי..ואני בטוחה שכן! אז אל תלחצי יותר מדי.. וגם אל תראי שאת לחוצה בראיון ! חחחח וזהו..פשוט בהצלחה בהצלחה בהצלחה! אני מזה מקווה בשבילך !! אוהבת
שרה מוווו

חובזה...

New member
לא מספיק שהיום היה לי חרא

עכשיו קברתי את גורת החתולים שלי.. כי כנראה העורבים המזוי*** תקפו אותה.. ואמא שלה מחפשת אותה עכשיו..והיא תוקפת כל חיה שבאזור..והיא עצבנית והיא בכלל לא יודעת שהבת שלה מתה.. מי אמר שלחתולים אין רגשות.. ועכשיו נוסף לכל הצרות..יש פיגוע בנתניה..

מכירה את הימים המעצבנים האלה...

אז רק שולחת לך
חם ואוהב (יודעת שזה נשמע נדוש, אבל הוא הרבה יותר מאייקון וירטואלי, מבחינתי) ואני מקווה שאולי בהמשך היום, או מחר, יהיה לך קצת יותר טוב, כמו שכ"כ מגיע לך...
נדושה, אבל מתכוונת לכל מילה :) עדי

למעלה