היי לכולם ...

oferoni1

New member
היי לכולם ... ../images/Emo68.gif

אשמח המלצות על אפרת קליג,בדיזנגוף או השמצות...
בכל אופן אני הולכת לראות אצלה שמלות והייתי רוצה מושג ראשוני,איך היא. ומה המחירים,האם הם סבירים,או מוצדקים ?

ט ו ש ה

New member
י-ק-ר-י-ם

אפרת קליג היא אחת המעצבות היותר יקרות בדיזנגוף (כלומר, כמה אלפי טובים, קרוב ל - 10,000 וצפונה...). השמלות מיוחדות, אין ספק, אבל אישית לא הייתי מוכנה להשקיע סכומים כאלה בשמלה לערב אחד. את יכולה לעשות גם חיפוש (דרך מנגנון החיפוש בצד שמאל של העמוד למעלה), אבל אני לא חושבת שהיו לנו הרבה כלות שעברו דרכה.

S t o a

New member
אפרת קליג מקסימה...

אני אומנם לא סגרתי אצלה בסוף אבל היחס שלה ושל הבחור שעובד שם מעל המצופה. קבעתי מראש פגישה והגעתי אם אימי וגיסתי אחרי סיבוב ארוך ומפרך ביום חמים. בכל שאר המקומות שהיינו ישר אמרו לי שאני חייבת מחוך (ואני לא בחורה כ"כ מלאה, מה גם שהבטן שלי שטוחה יש קצת ישבן.... אז מה?) ולכן לא הבנתי למה אני צריכה לסבול בחום של יוני את הדבר ההדוק הזה עלי..... בכל אופן, היא לא "הכריחה" אותי כלל ומדדתי אצלה לפחות 4 שמלות כל אחת שונה מקודמתה, כל אחת מספרת סיפור שונה, בכולן הרגשתי מלכה, נסיכה, פיאה וממש אין לי מילים. לכל שמלה התאימו לי הינומה ארוכה ויפה . עברתי את השעה שהוקדשה לי כי הגיעה כלה אחרת והיא לא ויתרה ותמרנה בין שנינו יחד עם הבחור. הסיבה היחידה שלא עשיתי אצלה שמלה היא המחיר שהיה די גבוהה תחזיקי חזק........ 16,800 כולל הכל (לשמלה מתחרה, חצאית מטולים מעל הינומה ארוכה אורכה ושל לחופה....) אז אם הסכום לא משנה הייתי ממליצה עליה בחום.

למעלה