היי לכולם

היי לכולם ../images/Emo24.gif

אני כל כך שמחה למצוא את הפורום למייק בראנד. אני מעריצה שלו משנת 2004 בעקבות הסרט בטלויזיה ואז גיליתי זמר מופלא וחתיך רצח. מאז אני אוספת כל דבר שקשור אליו ויש לי כבר קלסר ענק. גיליתי במקרה לפני כמה שבועות שיש לו פורום בתפוז והנה סוף סוף אזרתי אומץ ונכנסתי לכאן. אני כל כך מאושרת למצוא מקום חם שאפשר לחלוק בו את האהבה לזמר הזה. מקווה שתקבלו אותי באהבה רבה. יש לי הרבה מה לתרום יש לי תמונות רבות שלו שאספתי משנת 2004 ואני אשמח לשתף אתכם ואוסף של כמעט כל הקליפים שלו. מתנה קטנה לי אליכם ששמורה אצלי במועדפים כבר הרבה זמן ולא היה לי עם מי לחלוק אז סוף סוף אתם זוכים לכך. זה מתוך סוף התוכנית קאדה רוסו 9 למאי 1972 אנא הסתכלו היטב בקליפ במיוחד על הבחור הגבוה מאחורי הזמר מצפה לכם הפתעה נעימה
http://www.youtube.com/watch?v=BY7Md8y3n14 נתראה בהמשך עם עוד הפתעות...

חנן515

New member
אני בתור מעריץ אשמח לראות קליפים נדירים של

מייק אם יש לך ובתוכנית הזאת מייק שר את השיר קיסורה לדעתי

daliat1

New member
סילבי ברוכה הבאה ותודה על ההפתעה הנהדרת../images/Emo140.gif

elliot21

New member
כול הכבוד

סילבי כול הכבוד,איך השגת קטע כזה מגיע לך כול הכבוד ,באמת אתם לא יודעים מה עושה לי הקול של מייק, שיהיה לכם לילה טוב

ברוכה הבאה סילבי, אכן הפתעה נעימה מאד, מחכה

להפתעות הבאות שלך, אני בטוחה שתיהני מאד מהפורום ומהחברים הנפלאים

חנן515

New member
סילבי קיבלנו אותך יפה בפורום אז איפה נעלמת

תראי לנו דברים נדירים על מייק

../images/Emo9.gif איזה מקסימים אתם

תודה על קבלת הפנים החמה. לא ציפיתי לכך ואני מופתעת לטובה. חנן 515 לא נעלמתי לשום מקום אני נכנסת לפורום כאשר יש לי זמן וכעת אני עובדת קשה אני אחות בבית חולים ובימים אלו כולם חולים בשפעת. תשמרו על עצמכם אנשים. מיד אחפש תמונות ואשים בפורום צ'או

למעלה