היי לכולם

Shablup

New member
היי לכולם ../images/Emo13.gif

אז מאתמול אני רשמית שבוע בצבא...מי שזוכ שבוע שעבר באתי לפה ושיגעתי לכם את השכל על איך מספיקים לעשות דברים בסופ"ש. אתמול ישנתי משלוש וחצי בצהריים ו העירו אותי בשעה שמונה בערב.זה ממש מוזר,אבל בהתחשב בכך ששבוע שלם ישנתי מקסימום ארבע שעות בלילה(כשלפני כן הייתי רגילה לישון מינימונום 9-10 שעות) זה מובן. בימים הראשונים של השבוע היה לי די קשה,בעיקר להגיע תוך שלושים שניות ממקום למקום ואחרי 20 שניות להגיע למקום אחר... ביומיים האחרונים זה התחיל להיות קצת יותר נורמלי. לישון במקום זר וחדש נהיה קצת פחות מוזר.לירות בנשק זה ממש ממש ממש כיף,לשמור עליו בכל שניה זה ממש לא
אני רק שוע בצבא וכבר אתמול קיבלתי שעה ביציאה
(על שבירת כיבוי אורות, אם אתם מתעקשים). דווקא זה יצא מעולה כי הצלחתי לארגן את הדברים שלי בצורה רגועה... הבנות בחדר שלי ממש ממש חמודות/מתוקות/נחמדות/... וזה מעולה.בצוות שלי יש ויש, אבל הרוב בסדר. אני לא יודעת מה בדיוק רציתי לומר פה, אבל סתם נראה לי כיף לשתף. מחר אני נוסעת ברכבת לבד בפעם הראשונה בחיי. אין לי כ"כ שמץ איפה התחנה בכלל נמצאת, איך אני מגיעה אליה ואיך אני קונה כרטיס(אני צריכה רכבת מת"א-מרכז ליבנה) אבל אני מקווה שאסתדר. יום טוב לכולם ותודה על ההקשבה

The Guardian17

New member
שיהיה בהצלחה

רק אל תספרי יותר מדי סיפורים כאלה.... את תשמעי הרבה את ה"צעירררררררררררהההההההה" (אני אישית התאפקתי כרגע, אבל זהירות עם זה
).

../images/Emo45.gif ספרי את זה במתגייסים,

אותם זה יעניין.. אותנו זה.........לא ממש סליחה על הכנות

HyperNovA

New member
שיהיה המון בכיף ../images/Emo13.gif

הטירונות היא באמת תקופה של חוייה אבל תנסי לזכור גם ברגעים האלה, כשהמ"מ שלך נראה מינימום רמטכ"ל והמ"כיות שלך כמו הגנרלים שמובילים את צה"ל, זו תקופה קצרה שנועדה להסתיים.
החווייה האמיתית שלך מהצבא תתחילרק אחרי הקורס ככה שאל תתרגשי יותר מדי מהטירונות, אני זוכר שזה היה הסימפטום אצלי. בכל מקרה זה נפלא לראות שאת לוקחת הכל בראש טוב. תמשיכי עם הגישה הזאת וזה ישרת אותך בצורה נפלאה לכל מקום שתגיעי אליו בסופו של דבר. אני אצטרף לתגובה שהייתה לפניי. את תשמעי הרבה את המונח "צעירה", במיוחד עם החשק שלך לשתף אנשים בחוויות הטירונות שלך. תשאלי אותי ? את צעירה
אבל בצורה חמודה ומה לעשות, כולנו היינו שם, עם הפז"ם של השבוע בקושי וכולנו עברנו את זה וגם את. הכי חשוב לא להיות צעירה באופי גם שתהיי כבר לקראת שנתיים במסגרת. שיהיה המון בכיף ובהצלחה ! תמשיכי להיות ראש טוב

ashk1a

New member
זה ילך ויתדרדר..אבל טוב שיש לך גישה חיובית|כן

ברוך הבא לצה"ל

Krishi

New member
אחחח.. אחחח.. האופטימיות, השמחה, הריח של

משהו חדש ומרענן בחיים... מגיעים לצבא ואחרי הלם קטן זה לא נראה כל כך נורא, נכון? אז אל תדאגי... זה עוד יתדרדר
מה שלא הבנתי, זה איך רק עכשיו פעם ראשונה את נוסעת ברכבת?! אפילו אני נסעתי ברכבת קצת לפני הגיוס, ואני בקושי יוצא מהבית אם אין לי אוטו... ברוכה הבאה לצה"ל ובהצלחה בהמשך (צה"ל=צרות הבאת לעצמך)

למעלה