היי לכולם...

Shablup

New member
היי לכולם...../images/Emo13.gif

האמת שעכשיו העליתי את ההודעה ב"סדירים" אבל אולי גם פה תוכלו לעזור לי... אז אתמול התגייסתי(למרות שמשום מה זה נראה יותר רחוק) לחיל חינוך(מש"קית חינוך/חוי"ה).אני עושה את הטירונות והקורס בשערי אברהם.היום חזרנו הביתה, ומה אני אגיד לכם-פתאום קלטתי הרבה דברים.וואלה, אני אחזור הביתה בזמן הקרוב פעם בשבוע במקרה הטוב ליום וחצי.הייתי בטוחה שאני רוצה בסיס סגור אבל פתאום זה נראה לי ממש יותר מידי... אמנם הייתי רק יום ושליש בצבא אבל אני מרגישה צורך להתייעץ אתכם ולשתף...לפני שחצי מאנשי הפורום משתחררים
אז מה עושים עם כל כך מעט זמן? איך תוך יומיים מוצאים זמן לעצמך,למשפחה,לחברים הקרובים?עם מי יוצאים לבללות כאשר רוב האנשים הקבועים גם כן לא בבית?איך מתארגנים בחמש דקות? אני אשמח לייעוץ ועזרה... תודה רבה מראש ולילה טוב

imcv

New member
קצר ומתומצת אבל בכל זאת

לא כל השירות שלך תצאי שושים (אני מקווה בשבילך) אז עוד מעט יהיה לך יותר זמן בבית עם הזמן מתרגלים לעניין וגם לומדים איך לנצל את הזמן טוב יותר בהתחלה היומיים בבית יעברו לך כמו טיל ותהי עייפה בלי כוח לעשות כלום אבל תראי שככל שהזמן יעבור זה רק ישתפר וכשתיהי בסדיר אז תחזרי גם פחות עייפה הביתה זה באמת לא גרוע כמו שזה בטח נראה לך עכשיו זה פשוט שוק להבין שהבית הופך להיות משהו של יומיים בשבוע.... אבל אין מה לעשות מתרגלים וזה עובר

Shablup

New member
כן אני גם מקווה..

שאצא לפחות חמשושים או משהו(עוד רבע יום גם נשמע לי טוב
). גם לי נראה שבסדיר אני אהיה פחות עייפה.. ושוב תודה רבה לך!

למעלה